לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2006, 15:09
  RAINBOW SIX RAINBOW SIX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.04
זה מחדלון לעומת המחדל של כל זרועות המודעין שפעלו נגד החיזבאאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "כתבה מ'ידיעות' מאתמול-היה מחדל מודיעיני?"

ע"פ רונן ברגמן מידיעות אחרונת ניתן ליראות על מערכת יחסים עכורה בין גורמיי המודיעין השונים כמו:
504של אמ"ן, שב"כ, מוסד, יחידת מודיעין של ויק"ל (קישור ללבנון) יחידת מודיעין של המשטרה יג"ל (עוסקת בגבול) יחידת מודיעין משטרתית "יהלום" שפעלה בלבנון ומב"ט שהוא השב"כ של צד"ל הוא גם טוען שגם למצ"ח הייתה יחידת מודיעין שבחשה באיזור (למרות שלטעמי היא פחות רלוונטית לנושא)
ברגמן מתאר מסכת של שחיתויות וניטרת טינה על רקע מקצועי, כל אחד מהגופים רצה את הבכורה במתן מודיעין בלבנון. אף אחד מהגופים לא השכיל לפעול בשיתוף פעולה עם עמיתיו ולפעול בצורה איכותית וטובה כנגד המטרה העיקרית. הם הכשילו אחד את השני!!! וישנם אף טענות של בפגיעה באיכות המודיעין כתוצאה מכך נוצר מצב אבסורדי שכוחות צה"ל הפועלים בשטח לא קיבלו תמיד את הסקירה הטובה והרלוונטית ביותר. להוסיף חטא על פשע שסוכן בכיר בשם קוד "מסורבל" עם מידע על חיזבאללה נהרג בידי כוחותינו עם הגיעו לגבול רק בגלל מלחמות אגו מטופשות שגרמו למותו ולאיבוד המידע.

גם אם שליש או קמצוץ ההכתבה הנרחבת נכונה אזי מדובר בפשע חמור מאוד שמגמד את כל המערכה בלבנון סביב הפגיעה של כל הגורמים האמונים לכאורה על מתן מודיעין איכותי ע"מ לשמור על יכולותיה של המדינה.

שוב צריך לסייג ולומר כי עדיין מדובר בכתבה לכן יש לנהוג במשנה זהירות כאשר מתייחסים לנושא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2006, 15:20
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
הכתבה של ברגמן נמצאת בתהליכי סריקה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי RAINBOW SIX שמתחילה ב "זה מחדלון לעומת המחדל של כל זרועות המודעין שפעלו נגד החיזבאאלה"

אך שים לב למאמר של אמנון דנקנר במעריב היום על ה'ברגמניזם'. (אולי מישהו יסרוק את המאמר הזה?) ראוי לציין שבשונה מברגמן (שיש לו אחלה מקורות, אך טעויות בפרשנות) לדנקנר אין על מה להתבסס.

ישן 26-07-2006, 19:45
  roeis01 roeis01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
הנה הכתבה-תקציר- ה-HP לא רוצה לסרוק משום מה... :-(
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "כתבה מ'ידיעות' מאתמול-היה מחדל מודיעיני?"

מחדל המודיעין
מאת :איתמר אייכנר

"גורם מדיני: "מישהו נרדם פה בשמירה"

שרים בממשלה תוקפים את ק.המודיעין -"הם נתנו לנו תחושה שהם עסוקים
בכסת"ח על ידי מתן התקרעות לחטיפות חיילים,אבל כל אותו זמן החיזבלאה התעצם"

...נכון שהמודיעין התריע שהחי' נערך לעימות אבל המודיעין נכשל ביכולתו לחזדור לתוככי חי'
ולהכין רשימת יעדי איכות לתקיפה לשבירה החיז'...

...אני המודיעין ראו את היער,אבל בטח שלא הבחינו בעצים...

סיכום:

המודיעין לא ידע על הטיל האיראיני שפגע בסטי"ל
ועל היזלזל מבחינה כמותית
לסיכום אמר אחד הגורמים כי גם המטרה העיקרית, נסראללה,
שמקפץ מממקום למקום- ולא נהרג עדיין אמורת דרשני.

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 26-07-2006 בשעה 19:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר