לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2006, 07:22
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הדברים לא היו מכוונים אליך, רק לישראל היפה והמכוער
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Kartiv שמתחילה ב "חס וחלילה"

אבל מה שכתבת שאתה מאחל טיל על תל-אביב, טעית מאוד. אין מה לאחל את זה חס וחלילה. הנסיון הוכיח שהשמאלנים לא ילמדו לקח בשום פנים ואופן. אנחנו היהודים עם קשה עורף.

הדרך היחידה לשנות שמאלני זה חזרה בתשובה. אין שום דרך אחרת. כל עוד הוא ימשיך להיות חילוני, זה ימשוך אותו לשמאלניות. גם אם יפלו טילים בתל-אביב, הם יגדו שעכשיו יש כבר למחבלים איזון צבאי עם צה"ל, ועכשיו חייבים כבר לוותר להם. הם אומרים את זה כבר עכשיו אחרי הטיל על אשכלון.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2006, 09:16
  xyz77 xyz77 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
בלי שום קשר לנושא הדיון!!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Kartiv שמתחילה ב "התנועה הציונית"

אני מציע שתיזהר מאוד עם הציטוט של אתר "שופר".

האתר הזה עובר בקלות רבה מידי על איסור "אל תשקרו איש בעמיתו", או בלשון ימינו אל תוציא מילים מהקשרם.

על מנת להסיר ספק, אני מציע שתיקרא בעצמך את יומני הרצל (30 עד 40 עמודים ראשונים) ותבין את שאמרתי.

ביומנו, הרצל מודה שאכן שקל לעשות מעשים נוראים על מנת להציל את עם ישראל, אך משהשתכנע שבדברים אלה אין משמעות נטש אותם ופנה לעסוק אך ורק בשיבת עם ישראל לארצו.

הציטוטים המובאים בסרט של שופר מקבילים לציטוט של עשרת הדברות – חס וחלילה - בנוסך: "... תרצח ולא, תגנוב ולא, תנאף..."

התנועה הציונית היא דרכו של הקב"ה לקיים את הבטחותיו לעם ישראל, אנחנו צריכים רק לדאוג שתמשיך בדרך הנכונה
ישן 05-07-2006, 10:06
  Kartiv Kartiv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
הופההה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "פשוט ניסו להפוך אותם לבני אדם גאים ועצמאיים - אתה ההוכחה שבזאת לא הצליחו"

הנה על זה אני מדבר אתה מדבר בדיוק כמו ראשי הציונות .
ראש מורם כלפי מעלה,אתה הכי חכם ,אני התוצאה הלקוייה של ראשי הציונות ואתה אדוני הנכבד
התוצאה הבריאה הגזע הנכסף של הציונות.
גבר אתה בחור טיפש,הוריך לא לימדו אותך לכבד אחרים,לתת לעצמך מנוף לחיים כדי להכיר בעובדה שיש אנשים אחרים עם דיעות שונות משלך,ואני בטוח שאם היו לוקחים אותך היום ושמים לך כיפה על הראש,ומאלצים אותך לגדל פיאות ומורידים לאחותך את המיני והביריות ומלבישים אותה בכוח שימלה
הייתה קורא לזה התעללות באדם וסה"כ מה רציתי-לעשות אותך אדם

אהה כן-הורי עלו על כנפי נשרים
ישן 05-07-2006, 07:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מנחש שעל כרם נבות לא שמעת, אבל אתה מזכיר את איזבל בדרכים רבות למדי...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שיודו על מצבם הנורא לכל אלו שהדריכו אותם שלא לשתף פעולה עם ממשלת זדון"

אתה תמכת בגירושם מביתם, ועכשיו אתה מעז לגלגל עיניים לשמיים כאשר ישנן תוצאות איומות
לאותו גירוש.
אם אתה רוצה לצמצם מעט מן הנזק, רצוי שתמהר לפנות ביתך, לעבור לגור בחראווילה - ולעודד את
חבריך תומכי הטרנספר-ליהודים-בלבד לעשות כמוך. קדימה, דן, עשה זאת מהר - ולהבא נסה
להשתדל להסתיר קצת יותר את שביעות הרצון שלך על החורבן הנפשי שיצרה תאוות הטרנספר של
עמיתיך לאולטרה-שמאל...

הלקח מהסיפור הזה, הוא לא לאפשר יותר גירושי ענק של יהודים. אני מניח שזה יקלקל לאנשים מסוגך את המצברוח, אבל אני חושש שטובת הנוער של ההתיישבות עדיפה על תאוות החורבן של
אנשי שמאל מבוגרים...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר