לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2006, 23:09
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
צילום עו"ד פרי תפס אותה על חם: כך מינה צמח מפברקת סקרים

זו עדות של עו"ד ליאור פרי היועץ המשפטי של רשימת עלה ירוק
הסבר יד ראשונה איך הוא תפס אותה על חם
מה שמאפיין עדות זו שהיא לא באה ממישהוא הסמוך על שולחנה של המפברקת הזו

אבל זו רק בעיה קטנה. הבעיה העיקרית היא בדרך של הסוקרים להטות את הסקרים.

שכן שלי, אהוד אפשטיין, גם הוא ישב ערב נואש אחד, ינק את הבירה גולדסטאר שלו ונהנה מהחיים. הוא בכלל היה מהגרעין הקשה של מרזל, עד שהתברר לו שאני מתמודד מטעם עלה ירוק. הוא לא נוגע בגראס, כי הוא איש של בירה, ויסקי וקצת וודקה בשביל לגוון, זאת ולא עוד. הגראס ממנו והלאה, אבל למעני הוא מצביע עלה ירוק וגם דרש מאשתו ובתו להצביע עלה ירוק עבור החבר שלו.
ואז גם הטלפון של אהוד מצלצל. סוקרת מטעם מינה צמח, או מן הצמח, מתקשרת. הסוקרת שואלת את אהוד למי הוא מצביע, ומפרטת רשימת מפלגות שלא כוללת את עלה ירוק. "תגידי למינה צמח שלך שהיא מושחתת ולמה היא הורידה את עלה ירוק מהסקר" צורח אהוד על הסוקרת האומללה.
להפתעת אהוד, כמה דקות מאוחר יותר מתקשרת שוב הסוקרת, ומקריאה לו את רשימת המפלגות, כולל עלה ירוק, אבל לא כוללת מפלגות אחרות. "תגידי למינה צמח שהיא עדיין מושחתת" צורח אהוד "איפה שאר המפלגות ?".
להפתעת אהוד, כמה דקות מאוחר יותר מתקשרת שוב הסוקרת, ומקריאה לו את רשימת המפלגות, כאשר הפעם הרשימה כוללת את כולן כולל כולן, מלחם דרך מפלגת הבנקים ועד לזכויות הגבר. "תגידי למינה צמח שהיא עדיין מושחתת" צורח אהוד "אבל תרשמי שאני מצביע עלה ירוק על אפה ועל חמתה".

האמת, מינה צמח הפכה עבורנו לסמל של מה שנוגד לחלוטין את תפיסת עולמנו. יש משהו מעצבן באישה הזו, עם החיוך הנצחי והנינוחות הלא מובנת, שבאדיבות רבה מסבירה איך קדימה איבדה מנדט, איך העבודה קבלה מנדט, ושום מילה על הדבר החשוב באמת במדינה - כלומר מה שלום עלה יורק. והיא בכלל לא נותנת דעתה לעוול הנוראי שהיא גורמת לנו, ולעוד מפלגות.

לפני כחודש שלחתי לה מכתב חריף. בתור היועץ המשפטי של עלה ירוק, מתחתי בפניה ביקורת קשה על הסקרים שהיא עושה, שיש בהם עיוות, הפרה של כללי הסטטיסטיקה, ושימוש בדרכים ובכלים שעושים לנו עוול. מינה צמח לא טרחה לענות לי, מה שאומר שהיא גם לא טרחה להכחיש את הטענות שלי, לא ניסתה לטעון כי זה שקר וכזב. פשוט לא הגיבה.

http://israblog.nana.co.il/tblogrea...logcode=3524834

רק עיזים אוכלים עשב – מסקנת הסקרים בהפקת מן הצמח (ידיעות אחרונות 24/3/06 )

75 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את קדימה

85 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את העבודה

90 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את הליכוד

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 24-03-2006 בשעה 23:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2006, 02:28
  lea10 lea10 אינו מחובר  

צילום אני לא מצליח לראות את עילת התביעה בדיוק
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "נו, באמת..."

צריך לקרוא את כל מה שכתב עו"ד פרי בתוך הקישור - כך מביאים אתרוג נוסף לשלטון אלא שהאתרוג הזה 2 בניו נגעלים ממדי צה"ל.

אבל זה מה שהעיזים רוצים וזה מה שהם יאכלו - מי זה מספר 34 בקדימה?18 בליכוד? 24 בעבודה?...

לא כולם יכולים לדעת איך עיתונאים מתמרנים דעת קהל ותוצאות בחירות
קח לדוגמא את הגברת הזו שכותבת באתר של יואב יצחק.
תראה כמה היא כעוסה על המניפולציה של התקשורת המגוייסת

http://www.nfc.co.il/archive/003-D-...ml?tag=19-04-37

במה מתחילים? האבסורד של מה שנקרא קדימה הוא כה גדול, שאתה משוכנע שרק במדינה שלנו, מלאת האבסורדים, יכול היה דבר כזה לקרום עור וגידים.

התגלגלו לידי סקרים מהחודשים ספטמבר ואוקטובר ושם נשאלה השאלה מי יכול להנהיג את הליכוד? בנימין נתניהו מוביל בראש, אחריו שרון, ולנדאו, מופז ושמות נוספים מופיעים בתחתית הרשימה. שמו של אהוד אולמרט נעדר משם, איך אומרים במקומותינו, לא ספרו אותו בכלל. מי התייחס לאהוד אולמרט? והנה, ראו זה פלא, לפתע פתאום הוא נמשח והומלך על-ידי התקשורת והם הזליפו עליו שמן, וקראו כשר, כשר, כשר, והם מנסים להלעיטנו מן השחור השחור הזה, כל היום וכל הלילה. עוד יילמדו פרקים, על איך אפשר להגיע לשלטון מבלי שתקבל פתק אחד בקלפי, איך מפלגה שלא היתה, שדדה את שוד המנדטים הגדול ביותר מבוחרי הליכוד...
.

שימון פרס הוא האלוף בהפעלת עיתונאים לדעתי אוסקר בהפעלה - ראה דברי המלומד משה שרת ביומנו...

Video

Angry Peres the Looser defects Labor & joins Kadima

פרס המפסידן הנצחי כועס הוא אינו לוזר

גם אולמרד בעל ידע מהשירות הקרבי שלו בבמחנה....

כבודו של הגאנגסטר רחבעם זאבי שחוסל ע"י סאדאת ואנשיו נוגע לאולמרד לקצה הנעל

http://www.4law.co.il/ulmerd1.htm

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 25-03-2006 בשעה 02:48.
ישן 25-03-2006, 10:56
  lea10 lea10 אינו מחובר  

השימוש במילה נדושה ומכובסת של גיזענות לא עושה טיעון יותר צודק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי levy99 שמתחילה ב "ריח של גיזענות"

שוחחתי עם 2 מומחים מאוניברסיטת ברקלי האמא של הסקרים
הראיתי להם את תוצאות הסקרים אחרי 4 חודשים
שניהם אמרו כל אחד בנפרד את מה שכתבתי פה רב הציבור לא רוצה אותם

יש לי דיעה ברורה - אני אציג אותה למי שרוצה לדעת למה אני לא מצביע ולמה.
רק עיזים אוכלים עשב – מסקנת הסקרים בהפקת מן הצמח (ידיעות אחרונות 24/3/06 )

75 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את קדימה

85 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את העבודה

90 אחוז מהעם בישראל לא רוצים את הליכוד

קדימה לכן צרעות – וידיאוס בהמשך העמוד להורדה

חמישה לשתים עשרה – התקרה לא נופלת

את כל אלה אני ורק אני בעצמי הכנסתי לכנסת – על כל אלה סלח לי אלי הטוב ואלו הם

גורלובסקי עם ההצבעה הכפולה.חזן עם המצלמות.בלומנטל עם המלון.סאלח טריף עם השוחד.פרץ עם התואר.בניזרי עם הקבלן.עומרי עם החשבון.צחי עם המינויים.גבריאלי עם הפצצות.הרצוג עם השתיקה.אמיר עם הזיופים.אולמרד המליונר עם הבנים.טיסות באגרקסקו.קורס אנגלית לליבני.רוני עם הייעוץ.דרעי הוא זכאי.יאיר לוי עם הגמ"ח.אבו חצירא עם הזיופים.דדי עם העמותה.שמואל עם העיריה.שימון עם השעון.רפאל עם מועדון הלילה.שכחתי מי עוד שלחתי.עוד כמה כאלה שהחקירה עוד מתקיימת ברעש או שמדברים חלש.עכשיו אחרי שכבר עשיתי מעשים כאלה משנת 1969 ועד היום ללא הפוגה – קיבלתי החלטה נקיה.לא עוד.עכשיו אני נותן צ'אנס לעלה ירוק אין שם אף עבריין גם לא אחד שמתנהלת חקירה נגדו .מה עדיף שהקול שלי ילך לאיבוד? או שהקול שלי יכניס את נעמי בלומנטל לכנסת? אם הקול שלי יכניס את המקום ה- 36 של קדימה זה לא בזבוז קול? עדיף לי להכניס את עלה ירוק מאשר להכניס פוץ חסר ערך לכנסת.אם אכניס אותם טוב.אם לא לפחות לא הכנסתי שוב את בוז'י.גם אם זו בדיחה זו אחלה בדיחה שהביאה 38000 איש לקלפי בבחירות 2003 . כשמסתכלים על גילה גמליאל, פנינה ורוחמה אברהם ושאר הטרמפיסטים זו כבר בדיחה עצובה.עלה ירוק תעשה שמח בכנסת.

קן לעלה ירוק - לא לכן צרעות

כבודו המפוקפק של הגאנגסטר רחבעם זאבי שחוסל ע"י סאדאת ואנשיו נוגע לאולמרד לקצה הנעל תודה כפולה לאחמד

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 25-03-2006 בשעה 11:01.
ישן 25-03-2006, 11:01
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
בכנות- אין לי שום דבר נגד אולמרט
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי levy99 שמתחילה ב "ריח של גיזענות"

האיש הוא אופורטוניסט מהסוג, שלצערי, יש אינספור כמוהו בפוליטיקה.
זה איש שהימר על הסוס הנכון, אתרע מזלו וההימור הצליח לו,
ובתמורה- הסוס גמל לו ע"י כך שהוא מינה אותו ולא את שימון למקום השני,
אחרי זמן קצר הסוס חלה והמהמר מצא את עצמו בראש הרשימה,
ושאר העדר, קרי העם, ממשיך להמר על עתידו.
זה כל הסיפור על רגל אחת.

אני רק מקווה שעל עדת המהמרים תיפול התבונה והם יבינו שההימור הוא על עתיד העם היהודי,
ולא על סוס שמחובר לצינורות בהדסה.

(ולכל הקופצים בראש, הבהרה- המונח "סוס" נלקח בהשאלה מעולם ההימורים.
שרון הוא לא סוס, הוא סתם מושחת ששוכב כעת על ערש דווי).

נערך לאחרונה ע"י juda בתאריך 25-03-2006 בשעה 11:04.
ישן 25-03-2006, 11:11
  lea10 lea10 אינו מחובר  

כבר אמרתי אלף פעם גם לפקיד הילד הזה בן ה- 34
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "בכנות- אין לי שום דבר נגד אולמרט"

שהופיע פה מרשימת אחורה. אבי אני ובני סיכננו יותר מאולמרד עם הבנים שלו פה.
זו דעתי פי שאמרתי אותה כבר

אבא שלי נכה מלחמת השחרור
אני במלחמת ההתשה יום כיפור ולבנון
הבן שלי בלבנון
עשו יותר מאול - מרד והבנים העריקים שלו.

אני ישבתי ליד בכיר מאוד במערכת הבטחון בדרגת גנרל בחתונה לפני שבוע בערך
הוא אומר במילים אלה:"אין דבר כזה לא משרת בצבא זה בא מהבית"
הדרגה שלו שניה בסולם ההירארכיה. הוא לא הולך להצביע לאולמרד.נקודה.
יש מבין?

זו דעתי ומי שמכיר אותי ו/או סטודנטים שלי ו/או מי שסתם רוצה לדעת אם יש לי עמדה אני מציג אותה לא מתחבא.

אהוד אולמרד הכתב הצבאי – הילדים שאול ואריאל נגעלים ממדי צה"ל

מספר 2 שלו שימון פרס נגעל ממדי צה"ל

Ehud Allmerd the Army jurnalist – His 2 suns Shaul & Ariel IDF uniform disgust them

His deputy - Shimon Peres IDF uniform disgust him

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 25-03-2006 בשעה 11:13.
ישן 25-03-2006, 15:16
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
לא אצביע לעלה ירוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "עו"ד פרי תפס אותה על חם: כך מינה צמח מפברקת סקרים"

לא אצביע לעלה ירוק
יום שבת, 25 במרץ 2006, 11:30 מאת: רחביה ברמן, מערכת וואלה!

רחביה ברמן נתן לעלה ירוק שלוש שנים מחייו, אבל הוא לא יצביע למצג השווא ההזוי שנהיה ממנה. למי לא אצביע – פרוייקט מיוחד

אני פעיל עלה ירוק לשעבר, שימשתי בה כדובר וכמתאם תקשורת וערכתי את מצעה, שרובו עדיין משמש אותה. הייתי פעיל בה בעודי נאבק בתיק משפטי על מריחואנה. לכן הופתעו רבים כששמעו שאינני מתכוון להצביע לעלה ירוק בבחירות הקרובות.

אז למה באמת? אני אנסה להסביר, ובקצרה.

לינק לכתבה המלאה

ישן 25-03-2006, 18:23
  lea10 lea10 אינו מחובר  

קראתי בעיון אוקיי אז יש עוד אחד חוץ משמעון פרס ורוטר נו אז מה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "לא אצביע לעלה ירוק"

ב- 1999 הצביעו לעלה ירוק 34000 איש כעבור 4 שנים נוספו עוד 4000 איש
לא כולם מסתולים ומעשנים יש להם מצע
אפילו ויינט דירג אותם הכי גבוה מכולם בתחום האינטאנט מה שהם מציעים.
אז בגלל זה אני צריך להכניס את צחי (צחי מה עשית לי למה לא יצאת רוצח או הומו ...שמאלני? מה אני אעשה עכשיו?...) או את בוז'י השתקן...
וכל מה שכתבתי למעלה שריר וקיים.

אני מצביע לעלה ירוק והיום נוספו עוד 3 שאמרו לי שזה מה שהם יצביעו אחרי שקראו את המצע.
ראש הרשימה בועז וכטל שירת בחיל האוויר בסיירת מטכ"ל.היה בלבנון.עוזר נספח.הסתכן פיזית לפחות קצת יותר מאהוד אולמרד ופרס
http://zope.ale-yarok.org.il/home/boaz
פרט לזה שיש שם עוד מועמדים טובים ברשימה באתר שלהם

עמית שבתאי מפקד פלוגה במלואים ביחידה קרבית לא כתב במחנה ואיש מחשבים - עם כיפה
תקרא את דבריו למה הוא בעלה ירוק "לא מאהבה לחומר הירוק אלא מאהבת אדם ושנאת השחיתות"
http://zope.ale-yarok.org.il/home/Amit.Shabtay

אז אנשים שלא באים מאקדמיה או אוניברסיטאות וחיים ממידע שמועמד לרשותם וסובלים מנכות ו/או חוסר נגישות לאינטרנט נאלצים לחיות במגבלות הטבע ולחיות ממה שמינה צמח או פרס מאכילים אותם.

גם הבחור הזה שם שהרים ידיים מהר סבור שהציבור כאן שחי מקללות ופחדי אלוהים ושמיים עדיין לא בשל לשינויים כמו באירופה המערבית.אוקיי אז בינתיים שידביקו תיקים לקטינים כי זה מפרנס מנגנונים.בועז וכטל שאל אותי למה הם עושים את זה? אמרתי שזה מפרנס מנגנונים שלמים .ניצב בדימוש שלמה גל אתה הרי יודע כמוני שבהיותו ראש הרשות ללוחמה בסמים אמר שיש לעשות ליגאליזציה בתחום כלשהוא שאני לא בקי בו כמו בהולנד בלגיה וכיו"ב.
אבל עיקרי המצע מקובלים עלי.

זה לא מרץ עם הכסף והקיבוצים.תראה איך נלחמים בהם. כל זה משכנע אותי יותר ויותר.

גם אם זו בדיחה זו אחלה בדיחה שהביאה 34000 איש לקלפי בבחירות 1999 , 38000 איש לקלפי בבחירות 2003 . כשמסתכלים על גילה גמליאל, פנינה ורוחמה אברהם ושאר הטרמפיסטים זו כבר בדיחה עצובה.עלה ירוק תעשה שמח בכנסת.

קן לקדימה

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 25-03-2006 בשעה 18:40.
ישן 25-03-2006, 20:20
  lea10 lea10 אינו מחובר  

אני מסכים לכל מילה שלך הרי יש דברים שבעבר חשבנו שצריך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "אני רוצה להדגיש משהו ממה שאמרת"

לגדול כדי ללמוד למשל אנגלית בכיתה ה או ערבית מכיתה ו או ז.
אני לא מדבר על קונספירציה לא הרחקתי עד כדי כך אבל אם היום בתואר ראשון למשל דורשים קורס חובה שיטות מחקר וסטטיסטיקה בהחלט יש מקום לתת לאנשים צעירים כלים להבין איך המערכות עובדות.
במקום הד"ר של המאה ה- 19 שיודע תחום אחד צר ועליו הוא מביע דיעה בכפר שלו כל היום או הפרופסורה - המורה עד היום בכמה מדינות צריך לתת תשובה לבעיה.
אני למדתי שיטות מחקר וסטטיסטיקה בתואר הראשון שלי במדעי המדינה בבר אילן
שם 2 פרופסורים שבאו מברקלי אחד אמריקני במוצאו הסביר לנו איך משחקים עם סטטיסטיקה בבחירות ומטים תוצאות.
אחד אפילו ניבא את התוצאות של מערכת אחת לצחוקם של הסטודנטים הם הסבירו לנו את המשתנים שאיתם משחקים.
ותאר לך את הפרצוף הבלתי נשכח של חיים יבין כשבגין עלה לשלטון
והתוצאות שידיעות פרסם שהעבודה עולה והליכוד נופל בבחירות 1981 - זה היה בולט ממש.
עכשיו אני מסתכל על המסכנים האלה שקוראים רק ידיעות בספורטוטו וחיים ממה שאחרים מחליטים בשבילם בעברית - טרגדיה אמיתית.

בינתיים איתרתי וידיאו 52 דקות עם בועז וכטל באתר מייקרוסופט - סטרימינג
ההקלטה של הסאמאתוחה וידיאו
צ'אט תעלה 181 מגה.סטרימינג עדיף.

ישן 26-03-2006, 20:47
  רעמסס רעמסס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
הסיפור לא נשמע לי הגיוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "עו"ד פרי תפס אותה על חם: כך מינה צמח מפברקת סקרים"

מנסיוני אני יודע שהסוקרים לא חוזרים לאותו אדם שוב. אם למשל בדיוק ברגע הצלצול מן הסוקר לא הייתי פנוי וביקשתי לצלצל כעבור 10 דקות - לא קיבלתי יותר שום צלצול חוזר.

הדבר נכון לכל המכונים.

הנוהג הזה נוגד את העקרונות הסטטיסטיים של יצירת מדגמים. המכונים יודעים את זה ומודים בכך. הם טוענים שהדרך הנכונה - לחזור ולנסות שוב ושוב ליצור קשר עם האדם שעלה במדגם - איננה ישימה במגבלות הזמן והתקציב הנתנות להם. אם האדם איננו פנוי - הם עוברים לנדגם אחר.

התוצאה היא שלמעשה המדגם האמיתי הוא בן 2000 נדגמים. מתוכם כ-500 הם אלה הנמצאים בבית ומוכנים בכלל לענות. ורק אז מתחילים לספור את אלה המשיבים "לא יודע" וכדומה.

הנוסחאות הסטטיסטיות הרגילות לחישוב אחוז הטעות איננו חל על מדגמים כאלה. פרופ' אחד לסטטיסטיקה הודה שאיננו יודע איך לחשב אחוז שגיאה למדגם הנערך בשיטה הזאת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר