לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2006, 14:14
  מישהu מישהu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך MSN אל מישהu
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ErezAviv שמתחילה ב "אני מבין אותך אבל זה לגיטימי..."

אני עם זיו...
זיו, לא יודע מה הניע אותך לפתוח את האשכול החשוב הזה, אבל אם אתה כמוני- אז פשוט נשבר לך. כי לי נשבר.
אני אומר- קנון יותר טוב מניקון. אבל ניקון יותר טוב מקנון. למה? כי זה תלוי לֵמה ולמי. אין הכרעה לדעתי. ואם לדעתכם יש- יופי לכם. תגידו למה. אבל אין טעם להתווכח- אף אחד כאן לא שופט ב-DPreview, וגם הם טועים לפעמים. אתה יכול להיות משוכנע לגמרי בדעתך, ובכל זאת לטעות. אז אין טעם להתווכח על דברים כאלה.
כשהייתי קטן, לימדו אותי שעדיף להיות חכם מאשר צודק. אני לא אומר שזה תמיד נכון, אבל זה נכון במלחמות המיותרות האלה.
הפורום הזה כבר הוכיח את עצמו כמה פעמים- בואו נתעלה על עצמנו עוד פעם. לא נגרר (ואני בכוונה משתמש במילה הזו) לוויכוחים חסרי תכלית. זה מיותר. בואו נשאר חברים, נבקר את התמונות אחד של השני, נביע דעה (אבל בצורה ידידותית ונחמדה בלי וויכוחים אישיים). אני לא חושב שהפורום זקוק לניעור- אבל אם כן- יש מנהלים, וזה מתפקידם לעשות את זה.
תסלחו לי אם היו שגיאות הקלדה, זה בגלל המהירות ובגלל שאני נותן למה שקורה כאן בזמן האחרון להשפיע עליי.
ובנימה אופטימית זו, המשך יום נעים ובהצלחה לכולנו!
עמרי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר