לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2005, 21:28
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני מתחיל להיות מוטרד... יש סיכוי שאצביע ליכוד.."

אני מעדיף את כול מפלגות השמאל מאשר הליכוד השקרן.

ראיתי עכשיו תסרט בטלוויזה(ערוץ ראשון) על תוכנית איך לנשל אנשים מהבסיס שבסיס.
ימין לא יכול לנכר אנשים מהעם והמדינה וזה הדמגוג נתיהו שקניהו עושה.
(העיקר זה לדאוג לחברי המרכז שיתעשרו על חשבון העם).
איך את רוצים אנשים שיאשו את החומה במלחמה שאתה גורם לאנשים עוני ומצוקה.
אני אם הייתי כזה הייתי מלמד את ילדיי לשנוא את המדינה. כי כמו שהליכוד רוצה המדינה נהיית כלי בידי האולגרכיה הבין לאומית שמטרה שלה היא רווח על חשבון העם. בשביל אותו רווח גם מפקירים את שלום הציבור גם בביטחון. הרי עם לא עושים גמו שגורמי חוץ רוצים אז הרווחים של אולגרכיה יורדים.
בקיצור הליכוד היא המפלגה הכי שקרנית ורמאית שיש.
פושעת בעיני יותר מהשמאל.(לפחות השמאל אומר את האמת על המדיניות שלו.)
רק לא האסון שירד על המדינה משנת 1977.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2005, 05:11
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה בטוח?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "את הליכוד ינהיגו"

לפי הסקרים כרגע , ספק רב אם המלצרית בכלל תכנס לכנסת , אשת הקוסמטיקה תרוץ עוד מעט לצבע את פניהם של אנשי קדימה החדשים (כאילו שהם לא מספיק צבועים גם ככה) ולקבל מקום בכנסת .ראש הממשלה לא הודח על ידי העם ובמבחן התוצאה הוא היה טוב יותר מאלה שבאו אחריו - ניסיון כבר יש לו בכל מקרה.פייגלינים? זאת בעייה אמיתית אבל היא מתגמדת לעומת..

1. ראש ממשלה שבנו הורשע בבית המשפט על עברות שהוא עצמו ביצע , אתה בטוח שהוא עבר רק על חוק מימון מפלגות ??!!! שלא לדבר על משטר הפרוטקציות המבהיל בהקפו ששרון ובניו ייסדו במדינה.
2. הסגן שלו שנתן טיפים לבורג וסייע לו לרכוש את "עשות" עבור חבורה של מילונרים מורשעים , האיש ששכלל את אומנות המינוים הפוליטים והעז למנות (לפי בולדוזר האחרון ) בעלי תפקידים שלא רק שהיו לא מקצועיםם , אלא שלא טרחו בכלל לשבת במשרד...
3. שר הביטחון - בזיון למדינת ישראל שהאיש הזה היה פעם רמטכ"ל. מלבד טובתו האישית האיש חסר דעה. לכן התנגד לתוכנית ההתנתקות ואחר כך תמך בה משום שהיה קשור לשרון , לכן שינה את דעתו בנוגע לציר פילדלפי , לכן התנגד למפלגה של שרון בטענה שתביא אסון (לא פחות) על מדינת ישראל ועכשיו הוא תומך בה בכל ליבו
4. צחי הנגבי - היה נגד ההתנתקות עד שבשיחת מסדרון אפלולית עומרי שרון הבטיח לו משהו וצחי הנהדר , נעדר. באופן מקרי לחלוטין , מי שחקר אותו , מזרחי, הודח אחרי כמה ימים והנגבי יצא ל "דרך צלחה" והמשיך לשבת בכנסת ולמנות את מקורביו
5. שמעון פרס , דליה איציק , חיים רמון . מי שנסעו לשמחתו של מיליונר בחו"ל על חשבונו - מופת של טוהר המידות
6. רוחמה אברהם ואפללו , אני מבין שמלצריות בכנסת זה פסה , אתה מעדיף מזכירות . במיוחד כאלה שנוסעות לחול על חשבון אגרסקו , אין ספק שאת משרד החקלאות היא תנהל ביד רמה . כן כן .
7. ועוד לא הזכרנו את בר און מפרשת בר און חברון , אולי האיש גס הרוח ביותר שידעה הכנסת מאז ומעולם ואת הפרשיה של הרשזון שהתפרסמה לפני שבועיים כבר הספקתי לשכוח , ככה זה כשיש כל כך הרבה שחיתות , חלק ממנה נמחקת מהזכרון ...
8. חשוב מאוד שתצביע ביום הבחירות עבור החבורה המכובדת הזאת , רק על תשכח להביא איתך שקית הקאה. קדימה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-12-2005, 14:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"לפעול למען עתיד עם ישראל"? ממתי עתיד עם ישראל קשור בהצלת מושחתים תושבי החווה?...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "את הליכוד ינהיגו"

"ראש הממשלה החזק" חשוד בהרבה יותר מאשר סתם מעבר על חוק הבחירות. כרגע מתנהלת נגדו
חקירה בינ"ל על חשד לקבלת שוחד מאדם שמושקע עד מעל לאוזניו בפרוייקטים באוייב שעמו מנהלת
ישראל מלחמה מזה חמש שנים. זה לבדו היה צריך לפוסלו להנהגה פוליטית, מעבר לכך שבניגוד
לליכוד שרק נאלץ להשלים עם בחירתם של אישים מפוקפקים מטעמו - ב-ו-ח-ר אותו "מנהיג חזק",
לשריין את המפוקפקים במקומות גבוהים במפלגתו.

מעולם לא הייתה מפלגה מפוקפקת ביותר מזו שהקים האתרוגטטור, ולהשוות אליה את יושבי
הספסלים האחוריים בליכוד (אגב, מי שיחד בכסא את אותה מנהיגת סטודנטים? ומי מקורב לאותו
אסיר לשעבר ומספק לחברת האבטחה שלו חוזים? אה, כן - כ-ל המפוקפקים שנותרו בליכוד, היו קשורים בדרך זו או אחרת עם האתרוגטטור והם שיירים שלו שפשוט הימרו שבלעדיו יצליחו יותר -
ממש כמו סילבן-צחי-מופז...).

לתמוך באדם רק בגלל ש"הצליח להתחמק מבחינה משפטית", מצדיק הצבעה לג'ון גוטי: הוא חמק
מבחינה משפטית הרבה יותר פעמים מהאתרוגטטור - ואפילו לא היה צריך לגרש מבתיהם רבבת
אנשים לשם כך...
ישן 16-12-2005, 14:32
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
לא, ברמן. אתה היחיד שממציא דברים, שכן אני התייחסתי רק ובדיוק למה שנאמר על-ידך.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "כלומר אתה רוצה להחיל את הדת כערך עליון"

אתה כתבת:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי הברמן של הפורום
אני מעדיף ראש ממשלה חזק, שמסוגל לשלוט בכנסת ולפעול למען עתיד עם ישראל.
אגב, אני בטוח שהוא עבר על חוק מימון מפלגות ואין לי שום בעיה עם זה:
1) חוק דבילי. מי שעובר עליו אינו גנב או מושחת.
2) הוא הצליח להתחמק מבחינה משפטית.

לא אכפת לך מזה שראש-הממשלה עבר על החוק, כי "הוא הצליח להתחמק מבחינה
משפטית". זה מה שאתה כתבת, אל תתבכיין ותתחמק. לדידך, אם אנס סדרתי הצליח
להתחמק מעונש על סעיף טכני זה בסדר. אחרי הכל, "אין לי שום בעיה עם זה... הוא
הצליח להתחמק מבחינה משפטית". רעיון מעוות להחריד.

ואם כבר הזכרנו את העסק, יש סוג מסויים של משטרים שבהם היו "ראשי ממשלה
חזקים", אשר ידעו "לשלוט בכנסת". כמובן שדמוקרטיים הם לא היו(על הפרדת רשויות
שמעת?), אבל לפחות הם שיפרו את המצב הכלכלי. מעניין לציין שזה בדיוק אותו סוג
המשטרים שנהג להפעיל כוחות צבא בתוך גבולות המדינה כנגד אזרחיהם עצמם.
ישן 17-12-2005, 11:13
  משתמש זכר הברמן של הפורום הברמן של הפורום אינו מחובר  
מנהל: כלכלה עסקים ושוק ההון, משפטים וצרכנות

חבר מתאריך: 10.07.02
ידידי, אתה מתרחק מהפואנטה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "לא, ברמן. אתה היחיד שממציא דברים, שכן אני התייחסתי רק ובדיוק למה שנאמר על-ידך."

אני כתבתי שמי שעובר על חוק דבילי כמו חוק מימון מפלגות אינו גנב או מושחת וכוונתי היתה שזה לא צודק להחמיר עימו ולשלול לו את הלגיטימציה בשל עובדה זו.
ואילו אתה פירשת את דברי כאילו לדעתי החוק הוא מעל לצדק למרות שאני כתבתי בדיוק ההיפך !

כאשר ניסיתי להבהיר לך שאתה מפרש את דברי שלא נכון הרחקת לכת עד למעשי אונס ודיקטטורים.

האם לדעתך מי שנסע 120 קמ"ש בכביש 1 פסול מלכהן כראש ממשלה?
וגם אם בשל נסיבות העניין מישהו חושב שכן, אז הוספתי ששרון לא יצא אשם מבחינה משפטית...

ולגבי הערתך על הפרדת רשויות - גם לנשיא אמריקאי שאין לו רוב בקונגרס יהיה קשה לתפקד, אבל זה לא נושא הדיון שלנו ואני לא מתכוון להסיט את האשכול הזה לדיון בנושא.

ישן 17-12-2005, 17:44
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
לדעתי מי שנוסע 200 ק"מ על כביש החוף פסול מלכהן כראש ממשלה.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "ידידי, אתה מתרחק מהפואנטה"

תן דעתך להבדל הקטן שבין "כופף את החוק פעם אחת" לבין "רומס את החוק ברגל גסה
שוב ושוב ושוב בעודו מכהן כראש ממשלה". במדינת חוק, ובמדינת דמוקרטית החוק הוא
חוק. גם אם החוק דבילי, כולם מחוייבים לשמור עליו, קו"ח נבחרי ציבור, וחתיכת קו"ח ראש
הממשלה, האמון על ביצוע החוק מתוקף תפקידו.

האזרח הקטן יכול(יכול! לא מותר לו, אלא יכול!) לכופף מדי פעם את החוקיםה - מי כאן לא
חצה כביש באדום מעולם? האזרח הקטן יכול לבחור באי-ציות לחוק מסיבות מצפוניות(מסרב
לשלם מסים, כי הם משמשים להנצחת הכיבוש הנפשע), אבל חברי הכנסת והממשלה אינם
רשאים לעשות כן. ברגע שהם בחרו לבצע שינוי מתוך המערכת ולא מחוץ לה, הם מחוייבים
לה מוסרית, ולא רק חוקית.

אי-ציות לחוק כי "הוא דבילי" הוא חתיכת מדרון חלקלק. לכל אדם חוק מסויים נראה דבילי,
וכולם מחוייבים לציית לכל החוקים. זוהי משמעותה של חברה, זוהי משמעותה של חיים בצוותא
ושל ערבות הדדית. אם כל אחד לא יצייחת לחוקים שנראים לו דביליים אנחנו נגיע למצב לא
כל-כך נחמד...

הערתי לגבי הפרדת רשויות באה בתגובה לרצונך ב"ראש ממשלה חזק שישלוט בכנסת".
במדינה דמוקרטית ראש הממשלה אינו שולט בכנסת, אלא פועל לצידה. משום מה, נדמה
לי שמצב שבו ראש הממשלה שולט בכנסת לא בדיוק תואם לעקרון האיזונים והבלמים...
ישן 12-12-2005, 22:11
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
תן לי להרגיע אותך
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נכון"

בהנחה ואתה לא מצביע בשיטה של חזן, ההצבעה שלך לא תניע את הליכוד מהמפלגה השלישית לשניה או מהשניה לראשונה, האמן לי,,,
אתה הרי מתנהג כמו הפוליטיקאים שבודקים את הסקרים וקובעים את עמדתם ואת מפלגתם,,, אתה בעצם אומר שתצביע לליברמן, אלא אם הסקרים יוכיחו (אחרת אין משהו אחר שירמוז) לזה שהליכוד יהיה נגיד צמוד לעבודה או לקדימה ועוד מספר קולות יעבירו אותו מעליהם,,,
האם אתה לא מאמין בליברמן בכל מקרה ? האם גם אתה עושה את החשבונאות של הפוליטיקאים ? הרי גם מופז ראה בליכוד את הבית שלו עד שהבין בחשבון פשוט, שבליכוד פייגלין עוקף אותו ובקדימה מובטח לו שר ברמת סיכוי גבוה יותר.
ותגיד לי, מה זה חשוב אם הליכוד יסיים מנדט 1 יותר מהעבודה או מנדט 1 פחות - בהנחה וקדימה תסיים ראשונה ? כמובן שהמשמעות קיימת רק לגבי המקום הראשון.
אז בקיצור אתה בעד ליברמן, אלא אם מינה צמח והתקשורת שלה אני לא ממש מאמין, תתן לי את התחושה שבכוחי לדחוף את הליכוד,,,

ישן 12-12-2005, 22:30
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

השוואה מופרכת
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "תן לי להרגיע אותך"

אני לא באף מפלגה , לא התחייבתי לאף בוחר לכן מותר לי ביום הבחירות לשים בקלפי פתק לבן ולכתוב עליו אנג'לינה ג'ולי. מותר לי גם לבחור במי שלדעתי יש לו את מירב הסיכוים משיקולים פוליטיים עד כאן לגבי ההשוואה ביני לבין "זולגות הדמעות מעצמן , הציעו לי כסא ובאתי כמובן"

אני לא מאמין לתקשורת, ואני לא מאמין שהסקרים מדויקים , לא משום שמינה מזייפת אותם אלא שככה זה , הם לא מדויקים וזה עדיין לא יום הבחירות . אלא מה , גם אם הם לא מדויקים ונוריד מקדימה 6 מנדטים ונעביר אותם לליכוד ... עדיין נהיה בפער אדיר לטובת הרפתן השרלטן. לכן ייתכן שהליכוד ייסיים במקום השלישי או השני קשה להאמין שבמקום הראשון.

לידיעתך , בהתאם לחוק בישראל , בשביל להקים קואליציה לא מספיק להיות המפלגה הראשונה בגודלה . צריך גם להצליח לרכז סביבך מספיק חברי כנסת . בהחלט ייתכן שהמפלגה השניה בגודלה תקים את הקואליציה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-12-2005, 08:12
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
בהחלט ייתכן מצב, בו המפלגה השניה בגודלה תקים קואליציה.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "השוואה מופרכת"

אתה צודק 100%
ולא היה בי רצון להשוות אותך חו"ח למופז.
אתה בוודאי גם לא מחוייב לאף אחד ולא הבטחת כלום.
אבל אם אתה מסכים עם המצע של ליברמן, איזו סיבה יש לך להצביע לליכוד למשל ? רק בגלל שיומיים לפני הבחירות הם יהיו צמודים לעבודה בסקרים, אתה תעדיף אותם ? איזה מן שיקול זה ? הרי אם כולם יחשבו ככה, ליברמן לעולם לא יגיע ל 10 מנדטים, גם אם יש מספר כזה של אזרחים המאמינים בעמדותיו.
ותגיד, הרי אנחנו יודעים ששרון הוא לא אחד שנצמד ממש למצע אותו הוא מציג מראש (בלשון עדינה) האם ביבי, כשהיה ראש ממשלה, הוכיח את ההיפך ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר