לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2006, 13:01
  ברק ח ברק ח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.06
עוקץ ופחות מזה..

שלום לכולם,
פעם ראשונה שלי פה.
רציתי לשאול כמה שאלות קטנות לגבי עוקץ (עשיתי חיפוש ועברתי אבל הכל היה על הגיוס ולא על השירות עצמו) ואני צריך קצת עזרה בבקשה.
רציתי לדעת איך השירות של עוקץ אחרי הטירונות, מה הם התנאים, איך היציאות, מה השכר, וכל פרט ופרט שאתם רק יוכלים לפרט לי בבקשה.
עכשיו הבעיה/שאלה האמיתית שלי היא שאני לא בראש של קרבי, בכלל לא.
בזמנו רציתי קרבי וראיתי את הצבא בדרך אחת - או קרבי, או נפשי! אבל היום זה כבר השתנה אצלי לגמרי ולצערי הנתונים שיש לצהל הם הנתונים הישנים שלי. הפרופיל שם גבוה בגלל ששיקרתי הרבה לגבי בעיות פיזיות...הרצון לשרת בקרבי שואף ל0 (ובבקשה לא להתחיל על זה ויכוחים, כל אחד והסיבות שלו)...הבחירות של המנילה אמורות להיות הפוכות בכלל...עכשיו ניסיתי לדבר עם תל השומר, אבל כמובן שאין להם כוח כבר למקרים האלו והם אמרו לי שאני צריך ללכת לרופא ולשלוח להם את המסמכים הרפואיים...ולגבי מנילה אני כבר לא יכול לחדש...ומה שקורה זה שאני רוצה באמת להיות או ממרמ (מפעיל מחשבים או משהו שקשור למחשבים, כי זאת הייתה ההתמחות שלי בתיכון) או ג'ובניק כי אני פשוט לא בנוי לקרבי.
אז השאלה שלי היא, מה אני יכול לעשות? אמרתי לצבא שהנתונים לא היו נכונים והם היו מוטעים אבל זה לא עוזר, אמרתי להם שאני רוצה ללכת לממרמ והם ביקשו המלצות שלצערי אין לי (כי אין לא בן 20 ומשהו עם עבודה בחברת מחשבים וכד')...אז בעצם ממה שהבנתי מהם זה שאין לי מה לעשות חוץ מלא להתפנות ולסרב לפקודות עד שאני יכנס לכלא והם יסכימו לשים אותי במקום שאני רוצה...

תודה מראש לכולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר