לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2006, 22:41
  !NoShit !NoShit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
הכול אינדיבידואלי אח שלי גיבור..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Jet21 שמתחילה ב "חח מורעל קטן :("

אתה לא יכול להכליל את כל האנשים תחת אותה הכותרת והקריטריון (מורעל או מה שזה לא יהיה), ולקבוע שכול האנשים האלה יאכלו חרא - אני לא מסכים איתך בכלל!
תחשוב מה שתחשוב. אולי במקרה שלך זה היה ככה וההתנסות שלך בצבא לא הייתה הכי טובה בעולם, ובאמת שאני לא בא לחרחר ריב או וויכוח, פשוט אני אומר שאתה לא יכול לקבוע לגבי "כל" האנשים שמרגישים כמו הבחור שפתח ת'אשכול, שהצבא יהיה להם חרא וכל זה.

בקיצור, כל בנאדם בא לצבא בראש אחר, ציפיות אחרות, יש אחד שמתאכזב ונהיה שבוז, ויש אחד שמגיע לצבא ולא רוצה ללכת(באמת, כבר הכרתי אנשים כאלו).

אז למה סתם להשביז בנאדם שעוד לא הגיע לצבא ועומד לפני גיוס? הרי אתה אומר שזה ייקרה לו בכל מקרה, נכון?
אז תן לו להתנסות בזה לבד ולהבין את הטעות שלו בכוחות עצמו.
כל הכבוד לך שאתה בצנחנים, באמת, בלי זלזול או משו, אבל לא כולם חייבים לסבול בצבא, בטח לא בגלל שאתה אמרת.
סופשבוע טוב לך אחי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2006, 23:05
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Zeph שמתחילה ב "[QUOTE=Jet21]יש משהו במה שאתה..."

רעל יתר גורם להפרעה בשיפוט, לחיפוש אש איפה שלא צריך במקום לעזור ליחידה לבצע את המשימות. או לחליפין רעל יתר גורם לבן אדם לחטוף את השוק של החיים שלו בטירונות. תעשה חיפוש על hakavkazi או Scylla. תראה מה הם כתפו לפני ואחרי גיוס.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 09-02-2006, 23:07
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Jet21 שמתחילה ב "חח גדוד?"

דבר ראשון, מראש היית צריך לכתוב את שם היחידה ולא את המספר - כפי שביקשנו. כאן הנזק קטן - זה כבר נחשף בכמה מקומות.

דבר שני, אני כתבתי לך הודעה פרטית. זו לא הצעה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 09-02-2006, 23:21
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

לא.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי zion 18 שמתחילה ב "ו...מה אתה רוצה לעשות ? להוציא לאנשים את הרעל ?"

אבל לבוא בחשש ולא באטרף. אלא שבאים באטרף חוטפים בראש ומתהפכים בד"כ.

ישן 09-02-2006, 23:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי zion 18 שמתחילה ב "שמע זה יפה שמנסים להסביר..."

מה שאני אישית מנסה לעשות זה להקטין את כמות האנשים שעוברים את זה. גם כאן בפורום, וגם בשירות ראיתי את זה לא מעט. אני לא יכול לעשות יותר מלהתריע (אלא אם כן מישהו כאן מתנדב לאיזה כמה ימים של סימולציה שאני אתזז אותו.... ), אבל אם זה מה יש אז זה מה שאני אעשה.

ישן 09-02-2006, 23:08
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אין כמו אמא שמתחילה ב "משהו קטן שאני רוצה לחלוק איתכם"

אני חושב שהתבלבלתי עם 202. קורה לא?
בכל אופן, זה ממש רע שאתם מדברים על זה ככה שאתם יודעים ואני לא. אבל אני יכול להבין את זה. בטחון שדה זה חשוב. אני אנסה לחפש לבד מה זה, רק מהסקרנות, ואם אני לא אמצא אני אעזוב את זה.
לביטיס - אני מבין תקטע של הרעלת יתר. אפשר להגיד שאני קצת מורעל יתר (מאוד מנסה להגיע הכי גבוה שאני יכול מבחינת יחידות, ולהיות הכי טוב), אבל זה לא בקטע של מחפש אש או עיוור לכל הזין שיש בקרבי. אני מאוד מודע ומאוד מתעניין בהכל, ובודק וחוקר כדי להמעיט את השוק ולראות טוב טוב לאן אני הולך. ואני בנאדם שקול ולא אחד שמחפש בכוח אש.. וזה גם לא באופי שלי.. אני זהיר. אז אני בטח אקבל תשוק של החיים בצבא, אבל רק כמו כל ילד טוב של אמא שדוחפים לו תיק עם מדים ולוקחים אותו ל3 שנים מהבית. איך הצבא יעצב אותי... את זה כבר נראה...

נערך לאחרונה ע"י Zeph בתאריך 09-02-2006 בשעה 23:12.
ישן 09-02-2006, 23:22
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "כולם מקבלים שוק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שולה מוקשים
השאלה איך אתה מתמודד איתו.. לדעתי זה לא קשור למורעל או לא מורעל קשור לגישה של בן אדם....
טבעי שבהתחלה תתלהב חלק מהמקומות אפילו מעודדים בהתחלה שתהיה מתלהב גאוות יחידה וכל החרטטה הזאת... אצלנו למשל אסרו עלינו להגיד איפה אנחנו משרתים מתי אנחנו מגיעים ועוד סתם חרטה....בתכלס זה היה כדי להכניס אותך לסרטים שאתה איזה סוכן מוסד מינימום...ואז אתה מקבל שוק לפנים ומגלה שהצבא לא כזה זוהר ולא כזה כייפי והאוכל לא משו וקר לך ורע לך ואתה רוצה הבייתה עכשיו יש כאלה שיכנסו לדיכאון ויסתגרו ויש כאלה שיריצו צחוקים עם חברים שלהם על המצב וימשיכו קדימה.... הכל תלוי בך.

כן אחי זה מובן לי
בגלל זה אני מנסה לשאוף כמה שיותר גבוה ולהגיע כמה שיותר רחוק אבל מצד שני להבין כמה זה יכול להיות חרא
ואני מתאר לעצמי שזה לא קייטנה...
אני מנסה לבוא בכל זאת בראש טוב... לא משנה לאן אני אלך...
אני לוקח את זה מאוד ברצינות. זה שלוש שנים מהחיים שלי. לפי מה שהבנתי הצבא מאוד משנה בנאדם לטוב ולרע... אחת הסיבות שאני קורא פה (יותר קורא פחות מגיב בדרכ) זה כי אני רוצה לדעת כמה שיותר. ידע זה כוח..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר