לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2006, 21:33
  kiler9 kiler9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.02
שלח הודעה דרך ICQ אל kiler9 שלח הודעה דרך MSN אל kiler9
הצעה>> לאיכסון אתר+ עיצוב...ועוד....האם שווה לי?

אז ככה....לאבא שלי יש עסק כבר למעלה מ-25 שנה ואף פעם לא היה לעסק אתר !
בקיצור אני מכיר מישהו מחבר: FreshServ (לא יודע אם אתם מכירים) והוא מביא לי את החבילה הזאת:
*אכסון לשנה - כ1 ג'יגה אכסון ו 50 ג'יגה תעבורה.
*עיצוב אתר - מקצועי לבעל עסק אמיתי ע"י מעצבים טובים ביותר (מחברת Design-vision).
*דומיין עולמי (איזה שתבחר).
*הופעה בכל מנועי החיפוש הכי טובים בארץ.
כל זה ב-2000 שקל...
המחיר שווה את זה?? (הכל לשנה)
בבקשה תענו לי מהר =)

אפשר למצוא אותי באייסיקיו שמספרו: 331975813
או במייל: DinTenenbaum@gmail.com
או שכמובן כאן ^^

בתודה מראש,
דין

נ.ב.
אם הנושא לא מתאים בבקשה מנלים להעביר ולא לנעול, תודה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=06%2F08%2F2007&end_date=05%2F08%2F2010&-=.jpg]

נערך לאחרונה ע"י kiler9 בתאריך 24-01-2006 בשעה 21:36. סיבה: עריכה+הוספה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2006, 21:52
  דקל דקל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.03
הצעה>> לאיכסון אתר+ עיצוב...ועוד....האם שווה לי?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kiler9 שמתחילה ב "הצעה>> לאיכסון אתר+ עיצוב...ועוד....האם שווה לי?"

אחסון לשנה - אתה באמת חושב שאתה צריך את החבילה הזאת? לדעתי חבילה של 150 מגה ו-10 גיגה תעבורה חודשית תהיה הרבה מעבר למה שאתה הולך להשתמש (אגב, חבילה קצת יותר גדולה ממה שאמרתי ב-freshserv עולה 20 שקל, כלומר 240 ש"ח לשנה).
עיצוב - http://www.design-vision.net אני אישית לא מצאתי שום דבר מקצועי פה, אבל אם אתה מוצא אותם מקצועיים - בהצלחה
דומיין עולמי - עלות דומיין כיום היא סדר גודל של 40 שקל לשנה.
תעשה את החישוב לבד

אגב, חברת freshserv היא חברה רשומה? חברה של ילדים, או חברה רצינית? מה קורה אם מחר בבוקר פתאום הם נעלמים? למי אתה פונה? מה קורה אם האתר נופל? יש להם אנשי תמיכה 24/7? יש לך למי לפנות?

חומר למחשבה...

בברכה,
דקל

ישן 24-01-2006, 22:03
  kiler9 kiler9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.02
שלח הודעה דרך ICQ אל kiler9 שלח הודעה דרך MSN אל kiler9
תודה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Silver Strike שמתחילה ב "זול מדי. למרות שאין הרבה..."

אממ דקל...
בקשר לשאלות שלך:
החברה היא חברה רשמוה ומקצועית בעלת תמיכה של 24/7

עקרונית אני חבר של המנהל ככה שהוא מפחית לי ב-500 שקל !
הוא באמת אמר שזה עולה 2500 שקל אבל בשבילי זה-2000....

לדעתי אני גם אשתמש עם הג'יגה הזה לעוד דברים (אישיים כמובן.....תוכנות להעלות וכו')

עזוב עכשיו כמה שאני אצטרך וכמה לא......האם המחיר הזה שווה לפרטים שהצגתי???

תודה Silver Strike

BY THE WAY...
Silver Strike
רשמתי שיענו מהר כי בדרך כלל בפרש לא עונים מהר (לפחות כמו שאני יודע =/)
אבל עכשיו אני רואה שאתם עונים מהר =P וכל הבוד ^^

עוד תגובות בבקשה...תודה (ומהר ! ^_^ )

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=06%2F08%2F2007&end_date=05%2F08%2F2010&-=.jpg]

ישן 24-01-2006, 23:24
  דקל דקל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי kiler9 שמתחילה ב "תודה"

אנשים פה עונים בזמן הפנוי שלהם, ובמהירות הנוחה להם. זה שתכתוב "תענו מהר" רק יגרום לאנשים לעזוב את האשכול המדובר.

בנוגע לחברה - לפי מה שהצלחתי לברר מדובר בחברה אשר ה'מנכ"ל' (כפי שרשום באתר שלהם) שלה (אם אפשר לקרוא לזה ככה) הוא גיא שני, בחור בן 16. קצת מוזר לי התואר מנכ"ל למישהו בגיל הזה, אבל אם זה מה שגורם לו להיות מאושר - מי אני שאגיד משהו בנושא ?

במידה והחברה רשומה כעוסק פטור/מורשה (מה שאני כרגע ממש לא בטוח, אולם לא יכול להגיד שלא, כיוון שלא בדקתי), היא כנראה רשומה על שם אחד ההורים שלו (כיוון שהוא עדיין לא בן 18, ולכן לא יכול לפתוח תיק במס הכנסה). נעזוב לרגע את הנושא של מישהו בן 16 שמנהל "חברה מקצועית", כי זה פשוט בדיחה... אבל לא ברור לי כיצד הוא יכול לספק לך שירות 24/7 אם במשך 6 שעות מהיום (ואולי אף יותר) ההיגיון אומר שהוא נמצא בבית הספר, בלי שום קשר ישיר (גם לא דרך האינטרנט) לשרת. אולי לך בתור מישהו שצריך את האתר פעיל רק אחרי שאתה חוזר מבית הספר זה יכול להיות פתרון נחמד, אולם אבא שלך (בתור בעל עסק) צריך את האתר פעיל כל הזמן (וכשאני אומר כל הזמן, אני מתכוון לזה). כל רגע בו האתר נופל, אבא שלך יכול לאבד לקוחות. אתה באמת חושב שזה שווה את זה? ובוא נגיד שבאמת האתר נפל, ואבא שלך יתעצבן... לא חבל על החברות שלך עם אותו מנהל חברה?
שוב פעם - הכל בגדר חומר למחשבה.

שיהיה בהצלחה בבחירה

בברכה,
דקל

ישן 25-01-2006, 18:26
  גיא שני. גיא שני. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
בנוגע לאשכול
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "גם אני לא מצאתי את עצמי ראוי..."

שלום,
שמי הוא גיא ואני מנכ"ל חברת FreshServ.
שלום,
ברצוני להגיד כמה וכמה דברים לגבי הדברים הנאמרו לעיל.
דבר ראשון לגבי עיצוב האתר שלי - העיצוב הוא זמני ויוחלף בימים הקרובים עמכם הסליחה.
ולעצם העניין:
1. ביום ראשון הקרוב החברה תרשם במס הכנסה - ע"י רואת חשבון, רישום זה יהיה על שמי (ואישור ההורים) וישתמש בחשבון בנק הנפתח על שם החברה (שמי) בלבד.
2. אני רוצה להגיד שהחבילה העסקית עלתה ל2 ג'יגה לשנה.
3. כפי שראיתם באתר רשומים המחירים והם נמוכים, אז מדוע לא לקנות במחירים אלו?
ההסבר הוא כזה -
האתרים העסקיים יאוכסנו על שרת אשר לא יפול (ולא יהיה צריך לספוג את ההתקפות ובעיות אשר יווצרו מכך שיש עוד הרבה אתרים - פורומים על השרת - הכוונה לשרת עסקי).
באותו שרת אנחנו מתחייבים ל99% של אפטיים. ישנו אתר בין עולמי אשר בודק את רמת האפטיים ומחשב זאת לפי אחוזים. במידה והאחוזים ירדו מ99% (לכך התחייבנו) הלקוח יקבל פיצוי הולם.
4. לחברה זו ישנם כמה וכמה המלצות (כמו כן 2 מלקוחותי ירשמו פה תגובות על השרת - במידה ותרצו יותר, תקבלו יותר תגובות מלקוחות. - 2 נראה לי מספיק ומקצועי אך אם צריך יותר יהיו יותר).
5. לגבי העסקה -
העסקים שנעשים עם בעלי עסקים נעשים ע"י חתימת חוזה בין הצדדים - חוזה אשר הוכן ע"י עורך דין - במידה וחתימתי לא מספיקה מאחר ואני נחשב עוד לקטין הורי יחתמו.
6. לגבי העיצוב - לאתר עסקי יוכן עיצוב מקצועי ביותר ע"י מירב המעצבים המקצועיים ביותר שיש, יקודד בצורה הטובה ביותר עפ"י התקנים הבין לאומיים - אשר יוצג באותו אופן בכל הדפדפנים - כולל פירפוקס בצורה תקנית לחלוטין - לעומת אתרי עסקים אחרים).
7. אני לא אמרתי שאני מתחייב לתמיכה של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע אלא אני מתחייב לתמיכה ברוב שעות היום. כמו כן במידה ולא אהיה/לא אוכל לתמוך ישנם עוד כ-3 תומכים היעמדו לשרותך בכל זמן נתון אפשרי
8. כמו כן בתוספת תשלום אפשרי לקבל מערכת סליקה בכרטיס אשראי מכל הסוגים.

זה הכל.
המשך יום נעים.

עריכה- במידה ואחד מכם מנסה לתפוס אותי כבר הודעתי ללקוחותי והתנצלתי על זאת שלא אוכל לתמוך היום.
מה לעשות גם אנחנו בני אדם.

נערך לאחרונה ע"י גיא שני. בתאריך 25-01-2006 בשעה 18:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר