לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2006, 08:03
צלמית המשתמש של עופר ברגר הגיבור
  עופר ברגר הגיבור עופר ברגר הגיבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עופר ברגר הגיבור
אומרים ש ...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "יש אנשים לא יודעים לחפש. יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי end__game
יש אנשים לא יודעים לחפש.

יש אנשים שלא יודעים טוב אנגלית.
ולשם מה קיים הפורום לא צריך פורום יש הכול בגוגל.
בסכך הכול האדם קיבל מצלמה מידי פעם מה קשה להסביר לו?
אם הייתי מכיר את המצלמה הייתי מסביר לו בכיף. ולא שולח אותו לחפש בגוגל. אלא לדברים שאני לא יכול לענות אליהם.(דברים שאני לא יודע אני לא מגיב).

אדם רעב אל תיתן לו דג , למד אותו לדוג !!!

אני חושב שזה המטרה של ארנון ולא לזלזל .
בלי שום קשר לאשכול אנשים לפעמים מתעצלים לחפש בעצמם וחבל !!!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://services.nexodyne.com/email/icon/MiIHt9CsUg%3D%3D/JE2kTDA%3D/R01haWw%3D/0/image.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2006, 08:32
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "יש אנשים לא יודעים לחפש. יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי end__game
יש אנשים לא יודעים לחפש.

יש אנשים שלא יודעים טוב אנגלית.
ולשם מה קיים הפורום לא צריך פורום יש הכול בגוגל.
בסכך הכול האדם קיבל מצלמה מידי פעם מה קשה להסביר לו?
אם הייתי מכיר את המצלמה הייתי מסביר לו בכיף. ולא שולח אותו לחפש בגוגל. אלא לדברים שאני לא יכול לענות אליהם.(דברים שאני לא יודע אני לא מגיב).

יוסי, עם כל הכבוד, אנחנו, החברים בפורום הצילום, לא רובוטי חיפוש של גוגל.
אם מישהו מתעצל לחפש בגוגל (ולרוב זו הסיבה לשאלות בפורום), אין שום סיבה שאנחנו נריץ חיפושים בשבילו. זו ממש חוצפה.
מידע טכני על מצלמות ניתן למצוא בקלות באתרים באינטרנט (בד"כ באתר היצרן עצמו). שום סיבה לשאול פה שאלות מהסוג הזה.
כל מה שקשור לצילום (חשיפות, פילטרים, חצובות, המלצות, טכניקות וביקורות) אפשר לשאול פה ולהתעניין בכיף.

אני שונא לראות דרישות של משתמשים שנחפש להם דברים בגוגל כי הם מתעצלים.
ואני מחזק את ברגר הגיבור - אם הוא לא יודע לחפש בגוגל - למד אותו לחפש.
ואם זה חוזר הרבה, אפשר לפתוח מדריך לחיפוש בגוגל, ולארכב אותו.

ארנון, הציטוט שיש לי עכשיו יותר טוב, אבל תודה על העזרה.
ובנוגע לאלרואי, ההפסד כולו שלו, וזה הוא שלא לקח דברים בפרופורציה (בבקשה לא להפוך את המציאות כפי שהיא איננה).
אהה.. ואנחנו לא באים להגן עליך. בפעם הבאה שאתה תדבר שטויות (כמו נגיד, שקנון עדיפים על ניקון ) אנחנו נרד גם עליך.. פשוט הפעם אתה היית 100% בסדר, ויוסי קצת יצא מפרופורציה.

ישן 11-01-2006, 11:58
  jecky666 jecky666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=end__game]יש אנשים לא..."

שמע. אני יודע לחפש בגוגל.

אבל זו שאלה שהעדפתי תשובה יותר יום יומית עליה ולשמוע מאנשים שמבינים. ומדברים בשפה שלי מזה אומר
והיה ברור לי שחלק ממכם ידעו מזה ישר. ויוכולו לענות. בלי לחפש בשבילי בגוגל. זאת לא המטרה
ולכן פתחתי את ההודעה שלי ב"שאלה לי אליכם אנשים מבינים" שזה באמת בא מתוך המון הערכה וכבוד לכמה כלים פה בפורום.
מעבר לזה נראה לי שאפשר לסגור תדיון הזה.. לא יודע מיצו אותו. תודה לארנון על התשובה.
ואני חייב להודות שיש מלא פורומי צילום וכמובן שיש כאלה הרבה יותר "מקצועיים" אבל אני אישית הכי נהנה פה זה אחלה פורום באחלה אווירה.(שלא נתחיל לדבר על סכסוכים שיש בפורומים אחרים. שמה שיש פה יהיה הצרות שלנו (: )
זהו יום טוב לכולם ותמשיכו לצלם
ישן 11-01-2006, 06:26
  jecky666 jecky666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "msc"

כן אני חייב להודות שזה שהוא ענה ככה. באמת קצת עיצבן

יעני אני אישית אולי לא עונה פה בפורום הזה הרבה על שאלות כי אני לא ממש מבין במצלמות הכי הרבה. אבל בפורומים אחרים של גרפיקה וציור. אני עונה על כל שאלה ובמיוחד על הפשוטות שאני יודע שההסבר להם ממש פשוט(בערך כמו לשאלה שאני שאלתי פה). ואני עונה בלי לעשות פרצופים. ואם יש כח מוסיף לינקים שמצאתי בגוגל.
העבודה שהוא הציג את זה כאילו הוא עושה לי טובה וזה ומספר לי.. מיותר נראה לי
ולא צריך על כל שאלה לשלוח אנשים ל"פפאקינג מניואל". אני מסכים שיש הרבה שאלות שכן מתאים לשלוח למדריך. אבל אחרי הכל. יש שאלות שאם כל כך פשוט לענות עליהם. וחבל לשלוח מישהו כמו מסכן לקרוא 50 עמודים של מדריך בשביל משהו אחד קטן.

קיצר אני לא חושב שצריך שהרוחות פה יתחממו או משהו. סך הכל הוא עזר ונתן תחלק שלו.
והוא יכול לסמוך על זה(ארנון)שאם יום אחד הוא יפגוש אותי בפורום ציור וישאל שאלה פשוטה אני יענה לו ברמת נימוס בסיסית, ולא ישלח אותו לחפש באינטרנט. או במדריך של התוכנה. כי אם אני יודע אז למה לא פשוט להגיד?
ישן 11-01-2006, 06:56
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "כן אני חייב להודות שזה שהוא..."

ברשותך אני אגיב,
ולא כי אני מחבב את ארנון יותר מאחרים. כולם פה באמת על הכיף כי כיפאק.
ארנון, כמו הרבה אחרים פה, אוהבים מאוד לעזור, לענות על שאלות וכשצריך וזה עוזר, להפנות לגוגל... ואם לפעמים, התשובה כוללת ציניות מועטה, אז באמת, בקטנה.... כי קשה לתאר הבעות פנים ולפעמים דברים ניקראים אחרת ממה שהם היו נישמעים.תאמין לי, היו הרבה פעמים שאני ובחור שלא נזכיר את שמו (מתן ) התנצחנו שעות באשכולות וגלשנו להערות אישיות אפילו, אבל בסה"כ זה פורום, ומכל הפורומים שאני חבר בהם ויש הרבה כאלו, זה הפורום הכי משפחתי שיש. ומתן ואני כבר ממזמן אחוקים.
לעומת זאת, תגובתו של יוסי ידידי, לדעתי לא היתה במקום ואפילו הוא הסביר שהוא בקריזה ולא עלינו אז זה הוביל לאן שזה הוביל וכל זה מיותר.
חבר'ה... קחו הכל בסבבה... ובואו לא נהיה ילדותיים. לא שאני זקן אבל באמת למדתי עם השנים שאין מה לבזבז אנרגיה על דברים כאלו.

בוקר טוב לכם.
משה

עוד דבר קטן. RTFM - Read the Fucking Manual כבר הרבה פעמים הופיע בפורום ואף אחד לא התפחלץ מזה... אם יוסי לא היה בקריז על המדינה, מי היה בכלל שם לב לזה? אחרי הכל הוא הביא לו אחלה תשובה, מתומצטת ועיניינית.

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 11-01-2006 בשעה 06:58.
ישן 11-01-2006, 08:11
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "msc"

חברה, תודה לכם - גרמתם לי לחייך על הבוקר ...

כמה דברים -
קודם כל - אין מושג שקוראים לו RTM. יש רק RTFM. וזה לא אישי ...
דבר שני - זה קצת מרגיז שאנשים רואים בפורום מקום שאפשר לשאול שוב ושוב ושוב שאלות שקריאה פשוטה של המדריך תענה עליהם. וזה לא אישי ...
דבר שלישי - עזרתי ועניתי על השאלה. חשבתי שבטוב ... וזה קצת כן אישי ...
דבר רביעי - אפילו קיבלתי תודה על העזרה. וזה כבר ממש אישי ...

מכאן ועד לדיון הסוער על כמה אני מרויח ומי קנה לי את המצלמה ? למשה יש 5D !!! למה לא יורדים עליו ? אני באמת שלא חושב שהגיע הזמן לפרט לכם במה אני עובד, כמה שעות, מה המשכורת ובמה אני תורם למדינה שלי. אני מבטיח שמבחינת תרומה - זה מספיק (ולא במס הכנסה ... )
אבל זה משנה ? אם אני מנכ"ל שמרויח 50,000 בחודש (נטו !!) או סתם איש קבע שמרויח משכורת מזופתת אבל עושה את זה מתוך שליחות ? למה - איש קבע עם משכורת נמוכה לא יכול להיות מגעיל ?

אבל חיממתם לי את הלב. באמת. end__game (צר לי - אבל אני לא יודע את השם שלך..) - אני מתנצל אם פגעתי בך בחיים אחרים. או בחיים האלה. או בכלל. אבל לדעתי אתה צריך לחשוב פעמיים לפני שאתה כותב דברים. אנשים אחרים (כמו אלרואי) נפגעו מאד מאנשים כאן ועזבו. וחבל... (לא שאני מתיימר להיות אבידה גדולה).

אבל ההירתמות של כולכם להגן עלי ? על ארנון הקטן והחביב ? ממש עשיתם לי טוב. לא יעזור כלום - הפורום שלנו הוא לא הכי מקצועי בעולם, אבל הוא הכי "בית" שיש.

הנה מתן - יש לך ציטוט חדש ...

יום נפלא לכולם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר