לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח מכירה ומסירה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2004, 19:18
  -T-A-L- -T-A-L- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
סאב + תיבה +קרוס אקטיבי +6X9 של פיונייר לרכב

סאב משומש לרכב של חברה RED SUOND 600W 12 INCE:
200 ש"ח

יש אפשרות לתיבה חדשה מיקצועית שכוללת חלון שקוף ונאון שנדלק ע"פ המוזיקה בתוספת של:
330 ש"ח

התיבה חדשה לגמריייייייייייייייייייי עדיין בנילונים.

*למען הסר ספק זה לא הרמקול הפשוט שבא בדרך כלל עם התיבה הנ"ל אלא סאב וופר שנקנה בניפרד והתיבה נקנתה בניפרד.
את הסאב קניתי משומש ללא תיבה, וקניתי לו תיבה מיוחדת מתאימה לשימוש שלי וסיבת המכירה היא שהחלטתי לקנות סאב חדש הרבה יותר טוב והוא בא עם תיבה כבר ולכן אין לי צורך בסאב הנ"ל ובתיבה.

בנוסף יש לי למכירה זוג 6X9 של פיונייר דגם :6990 הכחול שבשימוש של שבועיים בערך שכול קבלות עם תאריך הקנייה ונמכרים בחצי מחיר של חדש 250 ש"ח (חדש עולים 500++++)

ואחרון חביב קרוס אקטיבי של חברת SEGA שמתמחה באקוליזרים וקרוסים ויחידות הגברה חזקות, הקרוס הוא 3WAY דבר האומר שהוא מתאים לחיתוך וכיוון של זוג רמקולים קדמיים + זוג רמקולים אחוריים + כיוונים וחיתוך לסאב וופר. לקרוס יש את כול החיתוכים הנחוצים:" פול פאס ", נמוכים וגבוהים עם כול התדרים - מאוד מאוד משוכלל אין מה לבקש יותר מקרוס לרכב!! מיוחד למערכות מקצועיות לרכב
הקורס חדש באריזה עדיין עם הנילונים והקבלות על סך של 500 ש"ח
שוב הוא חדש בנילונים ואני מוכר אותו ב 250 ש"ח בלבד!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר