לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2005, 15:07
  Rotten_Eddie Rotten_Eddie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.04
מחשב סורר - מרסט\נתקע בוראיציות שונות

שלום רב! בחודש אוקטובר האחרון רכשתי מחשב מהחנות מסוימת שראיתי עכשיו שאסור להזכיר את שמה(אישית - אני לא מתפלא).
מפרט המחשב הוא:
מעבד AMD athlon 64 bit 3000, S-754
לוח אם של MSI, K8neo
וכ. מסך - MSI r9800 pro עם ליבת ה R360 שרכשתי בחנות אחרת והרכבתי בעצמי למחשב.
המחשב עבד מצוין, סיפק ביצועים טובים במשחקים כבדים למדיף ודי נהנתי ממנו
לפני כשלושה חודשים המחשב התחיל לעשות בעיות - הוא היה נכבה ונדלק מחדש(עושה ריסטרט כלומר) כאשר הוא היה נדרש לעומסים גבוהים - הפעלת משחקים בעיקר, ולפעמים סתם בעת מולטי טאסקינג אבל די קליל(ICQ, מוסיקה, גלישה הורדה מירק וכו'), או בהקרנת טריילרים של משחקים שגודלם קטן מ100 מגה בייט.
מפה לשם המעבד הוחלף מסיבות אלו ואחרות(נשברו פינים עקב עבודה לא נכונה שלי כשניסיתי למרוח משחה טרמית נורמלית על המעבד - לצערי לא ביררתי מספיק לפני כן וקפצתי למים מהר מדי),
לא לפני שהטכנאים בחנות הנפלאה הזו כ"כ התלהבו מהכ. מסך שלי, שהם טרחו לדפוק לי אותו ובינתיים אני מנהל מלחמה מול החנות שמנהלת מלחמה מול היבואן לתיקון כרטיס המסך שלי, כשבינתיים אני נמצא עם כרטיס מסך זהה- ה Ati R9800pro ומה קורה עם הכרטיס מסך שלי זה סיפור לפעם אחרת.
בקיצור - פירמטתי את המחשב והתקנתי את הXP 64BIT בתקווה לחיים טובים יותר אבל לצערי הדבר אף החמיר - אם לפני כן משחקים כמו NFSU2 עבדו, עכשיו המחשב עושה ריסט כבר על התחלת המשחק או נתקע מדי פעם, איך שבא לו.
אני לא מצליח לזהות בעיות של חום מוגזם שיוצא מהמאווררים - המארז הוא די פשוט - אבל עם מקסימום מאווררים שאפשר(אך עם קולר הסטוק של המעבד), גם שאני משאיר את דלת המארז פתוחה, המזגן בבית עובד בעוצמה מלאה והטמפ' בבית נעימה - משהו באזור ה24 מעלות ככה, המחשב עדיין נתקע.
אין לי מושג באיזה רכיב הבעיה, והאמת די נשבר לי מלפנות לטכנאים בחנות כי נמאס לי מהיחס המשפיל ומהחובבניות שלהם. השקעתי כסף טוב על המחשב, ולצערי הדבר היחיד שאני מרוצה "ברכישה הטובה" זה מהמסך, וזהו בערך.
האם מישהו יכול להפנות אותי לכיוון שבו הבעיה? הרכיב שכושל? המעבד הוחלף באחד חדש, מה שדי פוסל את כך שהוא הגורם לבעיה(או שלא?). אז מה נשאר? לוח האם שהלך? אני פשוט אובד עצות.
אני חייל בשיריון שעולה יום רביעי להר דב, ומתחיל יציאות קו. אין לי יותר מדי זמן להתעסק בעניינים הטכנים האלה והמשפחה די לוחצת(אני גם די מרגיש אשם בכך שהכרטיס מסך נדפק... כי זו אשמתי בעקיפין..)
אני לא מצליח לעשות כלום במחשב חוץ משימושים משרדיים פשוטים. למחשב אין שום יכולת להריץ דברים כבדים.

מודה מראש על כל עזרה, ומקווה שהמצב לא אבוד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2005, 15:42
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
בואנה!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Rotten_Eddie שמתחילה ב "תשובה לשאלה 2 - אישית - לא בדקתי את זה"

שרמו... חלאות מז....

אתה יודע מה?!!? פשוט גועל נפש!!!!!!!!!!

ולגבי זה שאסור לציין את שמה - תאמין לי שמדובר במסע הפחדה מצידם!!!

אם יש כ"כ הרבה שמתלוננים נגדם אז תאמין לי שאין פה שום לשון הרע ומדובר במסע הפחדה!

ישן 16-07-2005, 15:59
  Rotten_Eddie Rotten_Eddie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.04
למה אני מחכה?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Zigi שמתחילה ב "הספקים שמוכרת הרשת שאסור להזכיר את שמה הם 260"

אוקיי. אז סבבה כיסחתי את המעבד שלי ברוב צעירותי המפגרת. שילמתי את הסכום וקיבלתי מעבד חדש. החארות דפקו לי את הכרטיס מסך, אני אישית לא הייתי שם אבל אמי סיפרה לי שהטכנאי המפגר פשוט לקח את היד שלו ודחף אותה למאוורר של הליבה וסיבב אותו ידנית( תוך כדי הוספת המשפט "וואי אחי בוא תראה איזה כרטיס מסך מגניב" במבטא רוסי) אז לך תדע קיבינמט מה הם עוד עשו לו שם ובגללם אני עכשיו רודף אחרי לוג'יק מחשבים וכנראה שאני אקבל כרטיס מסך ATI 9800 משופץ, ולא את ה MSI שקניתי (ומסיבה מסוימת שילמתי עליו 1400 שקל והיה לי מחשב ששכב כמו קישוט נורא יקר שבועיים בבית עד שמצאתי את הכרטיס הזה).
אני פשוט עצבני ברמות, המעבדה שלהם ברמת גן זה סיוט - ההגעה לשם זוועתית(אחד הצירים העמוסים ברמת גן). מבחינת היחס המבזה והמגעיל של הטכנאים שם והזלזול שלהם, שאני פשוט יודע שברגע שאני אגיע לשם אני אשבור להם את כל החנות במקרה הטוב, ובמקרה הרע אטיח את הראש של הטכנאים באיזה מסך). שהם שוב יפילו עליי את האשמה איכשהו והבזבוז זמן שעד עכשיו הגעתי כל יום הבייתה ביום שישי בשעה 11, אני נתנייתי, מה שלא נותן לי הרבה זמן להגיע למעבדה שלהם(שנראה לי לא עובדת ביום שישי).
אני מפחד לקחת את המחשב לשם באי הידיעה שוואלה אולי הם ידפקו לי גם את הכרטיס מסך הנוכחי כשרגע הוא כרטיס מסך חלופי עד שיוכרע הדין לגבי הR360 שלי ואז וואלה אני שוב בבעיה כי זה כרטיס מסך שהוא בכלל לא שלי.
ותאכלס - פשוט נמאס לי מהזלזול של החנות הזו בלקוחות שלה!
ואני יודע,מאמין ובטוח שכל מה שהופיע פה עד עכשיו עליהם שבגללם עלה האשכול בעוגן שם נכון!
אני את הלקח שלי למדתי - מחשב הבא אני מרכיב אישית בבית, בוחר כל רכיב בדקדוק, ומוכן להשקיע את העוד 1000 שקל רק להבטיח יחס נורמלי - רק חבל שבמדינה הזו אין תודעת שירות בשיט.
ואחרי זה מתפלאים שהצרכן הישראלי הממוצע עצבני - כי מה לעשות שרק כשאתה מאיים בתביעות ועל זה שפוגעים לך בעבודה ובעסק, הם מתיישרים.
ישן 16-07-2005, 16:11
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
גם ספק וגם זיכרון זבל ?!?!?!?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Rotten_Eddie שמתחילה ב "טוב מפרט מלא לבקשתכם - CPU:..."

קח ת'מחשב ודפוק אותו בראש למי שמכר לך ולטכנאים

יחד עם זאת אין שום קשר להיותו של המעבד בסוקט 754. סוקט 754 ישן אמנם והלוח גם חד ערוצי וחסר תכונות רבות, אך עדיין הוא צריך להיות בסדר!!!

פשוט שערוריה!!!!!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר