לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2005, 09:40
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
ל'אקספרס: "שרון מדינאי גדול"

מזה זמן מה יוצא ל'אקספרס, העיתון הצרפתי הנפוץ שמייצג קו מרכזי, נגד הזרם האנטי ישראלי בצרפת. השבוע, הגדיל העורך הראשי דניס ג'ימבאר לעשות, ופרסם מאמר שכולו הלל על ראש הממשלה אריאל שרון.

"לאן נעלמו כל גיבורי השלום במזרח התיכון, מטיפי המוסר שהפכו את אריאל שרון לשעיר לעזאזל, טובח בפלשתינים ומחרחר מלחמות? הם נהיו אילמים כקרפיונים. כששום דבר לא זז בארץ הקודש, הם התלהמו והצליפו בישראל ובראש ממשלתה. והנה כאשר ההסטוריה מתחילה להתרחש עם הנסיגה הישראלית מרצועת עזה, מתיזי החומצה הנתפסים בסתירתם, לא מסוגלים להודות בטעותם.

שרון יצטרך להמתין זמן רב עד אשר הדוקטורים לשלום מזרח-תיכוני יודו כי יותר מכל אחד אחר לפניו, הוא גרם לתזוזת הקווים בעימות הישראלי פלשתיני - עבור מגיני המדיניות הערבית ההרסנית של צרפת שמנהל ז'אק שיראק, שום דבר טוב לא יכול לצאת מהאיש שהם הפכו לשטן.

הם במיוחד לא רוצים לקבל את האומץ הפוליטי שלו, בעיניהם אין זה משנה שהוא מתנגש עם המתנחלים ומסכן את חייו, כמו רבין בזמנו, תוך הסתכנות במהומות שעלולות להתדרדר למלחמת אזרחים. דבר לא מחלץ מהם תגובה, אפילו לא המחזה הכאוב של הישראלים שמפנים את אדמתם.
הדרמה הגדולה יכולה להיות אך ורק פלשתינאית.

במעמקי ליבם, הם בוודאי מקווים ששרון ימצא תירוץ להימנעות מפינוי עזה. הם טועים, כיוון שבמשימה זו יהיה ראש הממשלה בלתי גמיש, איש ברזל בשלום כמו במלחמה.

ראש הממשלה הישראלי מעולם לא עשה דבר כדי לשאת חן בעיני מבקריו. הצדק עמו. כיוון שהזמן יעשה עמו צדק. המדינאים הגדולים אינם נאבקים בדעת הקהל או בהתבטאויות השונות. זוהי ההיסטוריה שמעניינת אותם, ואריאל שרון עוסק בטלטולה. זה מה שיכתב בעתיד, כשהצלילות תנצח".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/958/284.html

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2005, 11:21
  כלב טוב כלב טוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.02
אני קצת נזכר בתקשורת הישראלית מלפני כמה שנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "ל'אקספרס: "שרון מדינאי גדול""

השאלה החביבה על העיתונאים היתה אז אם שרון יהיה מסוגל להיות דה גול.
היום אני אומר, איפה דה גול ואיפה שרון.

אני זוכר שצפיתי לפני כמה שנים בתכנית "פגוש את העיתונות" עם שלי חימוביץ' (הרבה לפני שתכנית ההתנתקות נהגתה).
באולפן התארח העיתונאי הבכיר שמעון שיפר ושלי יחימוביץ' שאלה אותו אם לדעתו שרון יתברר כדה גול בסופו של דבר.

שיפר, זחוח ובטוח עצמו ב-110% אחוז העלה חיוך ציני של יודע כל על שפתותיו ואמר "שרון, לא רק שלא יפנה אף התנחלות - הוא גם לא יפנה משם אפילו פרח. זה מנוגד לעצם הוויתו ולעצם קיומו".
האמת ? שיפר די שכנע אותי בדבריו בזמנו.

לדעתי, בשנים הבאות יפסיקו להשתמש בעולם בדה גול כמשל למנהיג אמיץ שהולך למהלכים הסטוריים שמשנים את המציאות.
אריק אוכל אותו בלי מלח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר