לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2012, 14:24
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
הבעייה היא שהם לא מוקעים בשום מקום!.....
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אני דווקא לא לחלוטין מסכימה,..."

בגרמניה, בארה"ב בד. אמריקה...בכל מקום בו מתגורר פושע נאצי לשעבר, הוא נתמך בקהילה שמכבדת אותו או במקרה הרע...מתעלמת מעברו, מה שנותן להם את הזכות לחיות כאחד האדם...
בקיצר, לדעתי גם במקרים הללו אין מקום לפילוספיות...המשפט "מוות תמורת מוות" הוא המתאים !

אני עדיין זוכר היטב (וזה כל פעם מרתיח אותי מחדש) את הפרצוף של אותו דרעק אוקראיני שרואיין לפני כמה שנים לטובת תכנית שהוקרנה ביום השואה...מדובר היה באדם קשיש שאותר באחד הכפרים באוקראינה לאחר עבודת מחקר, אותו אחד נמנה בשעתו על אלו שהוציאו להורג יהודים ביריה...
אני זוכר איך הוא סיפר בטבעיות על זה שהם נהגו לכוון למרכז העורף או ללב כדי "שזה ילך יותר מהר"...טכני לחלוטין.....
ותמיד במוחי אני מדמיין איך אני נוסע בעצמי לאוקראינה כדי למצא את הקשיש הזה ולבא אתו חשבון במו ידי....
לצערי זה רק בדמיון......

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2012, 06:39
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "הפושע הנאצי ג'ון דמיאניוק מת בגיל 92"

סליחה אם התגובה שלי קצת מיושנת אבל מבחינתי הנקמה שלנו בנאצים בכלל (ובדמניוק בפרט) היא שקמנו מהאפר, הקמנו מדינה לתפארת, מדינה מפותחת, והנה אנחנו עדיין פה.

הנקמה האישית שלנו בדמניוק היא גם בכך שדווקא פה, בארץ ישראל, בית דין יהודי, ישראלי, עברי, עם סמלים של מגן דוד, עם שוטרים יהודיים, העמיד אותו לדין והרשיע אותו ודן אותו למוות.

אני שמח שהוא מת, אבל הינו צריכים לתלות אותו בעצמינו.

ואני גם מסכים עם זה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
יותר מרבע מאה שהוא נכנס ויוצא מבתי כלא, מוסגר לפה ולשם, עומד להיות מוצא להורג ובסוף לא, וכו'. ענוי דין במובן החיובי של המילה.
ישן 18-03-2012, 06:52
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מיושנת ומדויקת
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "סליחה אם התגובה שלי קצת..."

יש לי סיפור קטן ואמיתי שממחיש את זה
חברה שלי לשעבר היא דור שלישי לשואת יהודי רומניה. המשפחה של סבתה חי בכפר מסוים בשכנות למשפחה רומנית-נוצרית ענייה. הם הרבו במשך השנים לסייע לאותם שכנים. כשהגיעו הנאצים, אותם שכנים כפויי טובה סירבו לתת להם כל סיוע. מי שניצל-ניצל ומהם אותה בחורה צעירה שעלתה לאחר המלחמה לארץ ישראל והקימה משפחה לתפארת ומבוססת היטב. יום אחד, והיא כבר סבתא לנכדים בוגרים, הסתובבה בעיר מגוריה ושמעה דיבורים ברומנית מצד פועלים זרים שעבדו בבניין. מתוך רצון לתרגל את השפה היא פתחה עימם בשיחה והתברר, למרבה ההפתעה, שלא רק שאחד מהם הוא מכפר הולדתה, הוא אף בן לאותה משפחה שכנה כפויית טובה. הסבתה נפרדה מהם לשלום בנעימות וחשבה בליבה על הנקמה המתוקה של ההיסטוריה-אלו ששיתפו פעולה במעשה או במחדל עם רוצחי עמה, עכשיו באים למדינה שבנתה מאפס לעבוד כחוטבי עצים ושואבי מים. אין נקמה יפה מזו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר