לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2011, 22:31
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Maverick89 שמתחילה ב "cisco call manager express"

אני לא עשיתי את זה אף פעם עם CME (כי למה להסתבך עם מוצר יקר, שיש מוצר יותר טוב, ובחינם?), אלא עבדתי עם מרכזיית SIP סטנדרטית...

ואני יכול להגיד לך איך אני טענתי גירסאות לשלוחות הקצה... הפניתי את הטלפונים לשרת tftp באמצעות DHCP, ושמתי שם קובץ שנקרא OS79XX.TXT שבתוכו שם הקובץ של הגירסא שהטלפון צריך לטעון (ללא הסיומת שלו). ובאופן כללי זה עובד, רק שהייתי צריך לעבור בין גירסאות ביניים מה FW המקורי שהגיע עם המכשירים לזה שאני עובד איתו היום: מתחיל בשדרוג ל P0S3-06-0-00, אחר כך ל P003-08-8-00 ואחר כך ל P0S3-08-8-00. הסיבה לכל השלבים המטופשים האלה היא שהם שינו את מנגנון החתימה הדיגיטלית שלהם בין הגירסאות, וכמובן שדברים לא תואמים אחורנית (אמרנו סיסקו, לא?).

קיצר, שמתי את הגירסאות על השרת, ועל ידי שינוי תוכן הקובץ OS79XX.TXT ואתחולים של עמדות הקצה, הם שודרגו עד שהגיעו לגירסא האחרונה. בסוף משאירים את שם הקובץ הסופי כדי שמכשירים לא יעברו איזה downgrade אחרי זה (אם כי, לרוב, זה ממילא לא אפשרי ) - וזה עובד. יש לציין שהמכשירים שלי הם 7940G.

האמת שמה שמטריד אותי בכל הסיפור הוא בכלל הדיבורים שלך על IOS... איך IOS קשור?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2011, 11:11
  Maverick89 Maverick89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני לא עשיתי את זה אף פעם עם..."

בכל המדריכים שראיתי ברשת (גם בתוך קובץ הreadme שבארכיון הTAR שאותו טוענים לנתב עם כל הקבצי טעינה) התהליך של ההגדרה הוא פחות או יותר ככה:
1. מגדירים DHCP בממשק הEthernet של הנתב שהוא הDefault gateway, שיחלק כתובות לפי הVLAN שנקבע כvoice ובנוסף שיחלק כתובת לשרת TFTP (במקרה הזה שוב כתובת הDefault Gateway)
2 מעתיקים את קבצי הטעינה לזכרון הFlash של הנתב.
3. באמצעות פקודת tftp-server ולאחריה שם קובץ בזכרון הופכים את כל הקבצים שהעתקנו לזמינים להורדה של TFTP (ע"י הטלפונים).
4. באמצעות פקודת load ולאחריה מספר דגם ואחרי זה שם קובץ טעינה משייכים כל קובץ שהורדנו לנתב לדגם ספציפי ככה שהוא ידע איזה קובץ לתת לאיזה טלפון.
הבעיה היא שכשאני מקיש את פקודת load ואז סימן שאלה הוא מאפשר לי להשלים מספר קטן של דגמי טלפון (את אף אחד מהם אין לי). בגלל זה אני שואל איך אפשר לגרום לCME בנתב להכיר עוד טלפונים. האופציה היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה שדרוג גרסת הIOS (שבתוכו נמצא הCME.)
ישן 18-04-2011, 18:31
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Maverick89 שמתחילה ב "בכל המדריכים שראיתי ברשת (גם..."

אם אתה מחוייב להשתמש בשיטה שלהם ולא יכול להעלות ל TFTP קובץ שבו כתוב כמו שאני אמרתי, נשמע שאכן כך (אא"כ יש דרך להגדיר את הדגמים באמצעות פקודה אחרת?).

לצערי, אני (ובעצם, כמעט אף אחד לא חוץ מבעלי התארים שלהם...) מומחה בשטויות של סיסקו, ולכן אם לא תמצא פקודה שכזו ברשת... נראה שאכן תצטרך לשלם שוב כדי לשדרג IOS (אני משער שזה מה שמונע ממך לעשות את זה כרגע), וגם אז, מי יודע אם הדגמים יופיעו

אם תחליט לוותר על המרכזיה המוגבלת שבחרת בה ולהשתמש ב PC רגיל והרבה יותר זול, תוכל לפתור את הבעייה בקלות. האמת... שאתה יכול להשתמש בטכניקה שלי גם בלי קשר למרכזיה, רק בשביל לטעון את הגירסאות...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר