לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2010, 19:20
  hhrr hhrr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.10
סירוב פינוי בבקו"ם- בנות

אהלן,
לאחר מלא מכתבים והצקות לבקו"ם שום דבר לא עוזר ואני עדיין מיועדת להיות תצפיתנית ב13.9
התפקיד הנ"ל לא מתאים לי בעליל, אני לא מתכוונת לבצע אותו. כל מה שאני רוצה זה להיות מכי"ת\ הדרכה כולשהיא.
אני מתכוונת בבקו"ם לסרב פקודה ולא לעלות לאוטובוס, קראתי כבר בהמון מקומות שיצעקו עלי.. יאיימו עלי... העיקר זה לא להשבר. בסופו של דבר, אני לא סרבנית, אלא להפך- אני רוצה לתרום את חלקי בצורה הטובה ביותר. אין לי בעיה לחכות כמה שצריך עד לגיוס הבא של מכיו"ת\הדרכה. אני אסביר את עצמי בצורה הטובה ביותר לקצין מיון. הנתונים שלי גבוהים (קב"א 55, מתאם קצונה 2)
השאלה שלי, קודם כל אם מישהי עברה משהו בסגנון? דבר שני, האם זה יכול לפגוע בי אח"כ ביציאה לקורס מפקדות\קצינים?

תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2010, 21:48
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
בצבא אין "אני רוצה"
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hhrr שמתחילה ב "התפקיד לא מתאים לי כי אני..."

יש "אני מבקשת". צר לי שאני נשמע בוטה. אבל זה כך. את לא עושה טובה לאף אחד שאת מוותרת על "ספורטאית". זה הויתור של הצבא שיכול להרשות לך להיות "ספורטאית".
הצבא משתדל להקשיב לרצון המתגייס, אבל בסוף קובעים הצרכים שלו. (אני מניח שעשית חיפוש כמו שהצעתי וראית שזה נענה כך מספר פעמים).

לגבי קצונה- בודאי שזה יכול להשפיע. אבל למה את מתכוונת - תסרבי פינוי, תשבי שבועיים בכלא ותישברתי ותלכי להיות מה שהצבא רוצה אוח"כ תרצי להיות קצינה? כן, ייתכן שזה יהיה אפשרי. אבל אם תמשיכי לשבת בכלא ותתעקשי בסוף ישלחו אותך להיות פקידה שמגרשת זבובים כל היום באיזה חור בדרום הארץ. מי שעושה צרות בצבא - בסוף לא מוצא מקום כלבבו, כי פשוט - אף אחד לא רוצה אותו.

אני מקווה שהצלחתי להעביר את המסר. הצבא לא אוהב פורקי עול ובטח לא יישבר בגלל אותם פורקי עול. כי אם יתן לאחד מה שהוא רוצה - כולם יסרבו פינוי. כמו שנאמר פה מספר פעמים: תכנית כבקשתך יש בצבא רק בגלי צה"ל.

ישן 30-07-2010, 16:34
  משתמש זכר agm65e agm65e אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
צבאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hhrr שמתחילה ב "סירוב פינוי בבקו"ם- בנות"

חבל שאף אחד לא ענה לך על השאלה.
רצית לדעת מה יקרה אם תסתבכי טיפה, מבחינת המשך השירות שלך. ובכן:
אם "תשבי" במעצר יום-יומיים בבקום זה לא יוזכר מעולם ע"י אף אחד חוץ מהמשקית ת"ש ומהמפקד הישיר שלך בראיון שיהיה לך בקליטה בבסיס שיהיה הקבוע שלך בסופו של דבר.
אם תסתבכי קצת יותר זה תלוי: אם תצאי מזה, זה לא יפריע לך בהמשך (בעיקר כי את 55/2) ולמי אכפת מה צייצת כשהיית בת יום בצבא, אבל אם תגיעי לכלא ובעיקר אם תקבלי יותר מיומיים-שלושה שם אז זה מן הסתם ישבור אותך מוראלית ואת תתנהגי לא בחוכמה ותגידי דברים שרק יסבכו אותך ויעמיקו את הבור שתהיי בתוכו, ואז יקרה-מה-שיקרה בסופו של דבר, זה לא יראה טוב.

את צריכה לברר לאן הבנות בגיוסים בימים שאחרי הגיוס שלך מיועדות, ולפי זה תוכלי לדעת כמה זמן את צריכה "להחזיק מעמד" עד שיש סיכוי שיחליטו לספח אותך לבנות שהתגייסו קצת אחרייך שמהן X לא רוצות את התפקיד ואת דווקא רוצה ובעלת הנתונים הנ"ל (שאני לא חושב שהם הכרחים לתצפיתנית, אבן אני בהחלט לא יודע!) ואז תוכלי לנסות ולהעיר את קציני המיון בבקום במגדל השן שלהם.
בקיצור- תבואי לבקום מחושבת, עם מידע בדוק ואמין, ועם תוכנית פעולה מסודרת. אם תסבירי את זה גם למי שיקלוט אותך שם זה יכול אולי גם טיפה לעזור (או לעשות נזק אם הוא טיפוס "מחנך" שרוצה לתקן את העולם...)
ואגב, אני מכיר ממש בודדים שבבודדים שבמהלך כל השירות שלהם קיבלו בדיוק את התפקידים שהם רצו בכל פרק זמן נתון. וזה כולל אותי. אבל בהסתכלות אחורה זה לא משנה כל כך כי בעיקר השירות הייתי במקום ובתפקיד שרציתי מאוד. אפילו חברים שלי שהגיעו ליחידות מאוד מיוחדות לא תמיד קיבלו ביחידה את מה שהם רצו או יצאו לקורסים או לתפקידי פיקוד שהם תמיד רצו, וגם אני. ואני מדבר על חי"ר. אז אל תדאגי... זה רק ההתחלה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר