לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2010, 08:53
  משתמש זכר STING3ER STING3ER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "יש לך טענות נגד היחידה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YHS
נדמה לי גם שלאחרונה העבירו אותך ליחידה חדשה בחצרים, אם איני טועה.

בסוף לא

כל הקטע הוא שהמקום שבו אני נמצא כרגע זה קבוצת אנשים עם אינטרס להמשיך שהמקום יעבוד, ולא אכפת להם ממשהו אחר אלא רק מהעבודה, הבעיה ידועה להם והיו ניסיונות להשיג שיפור כלשהו במצב שלי, אלא שלאחרונה פתאום המפקד שלי שכח את ההסכם שהיה ביני בינו ובין מפקד הגף ורצה להחזיר אותי למצב השיגרתי עם היציאות השיגרתיות, ועוד בנוסף לכך דיבר אליי בכזו חוצפה שלא היתי מסוגל לעבוד יותר אצל בנאדם כזה.
אז החלטתי אחת ולתמיד לעשות מעשה שבעזרתו אני יגיע למקום אחר אם אינטרס שאני פשוט יסיים את השירות הצבאי שלי בדרך כלשהי ולא יסבול בשקט כמו שמתכננים ביחידה שבה אני נמצא כרגע.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=19/5/2008&end_date=19/5/2011.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2010, 10:13
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
כאילו
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי STING3ER שמתחילה ב "[QUOTE=YHS] נדמה לי גם..."

המפקד שלך התחצף אליך? והוא גם רוצה שהמקום ימשיך לעבוד?

תגיד, אתה מאתמול בצבא? איפה אתה חושב שאתה נמצא? אתה לא רוצה שהמקום ימשיך לעבוד? אתה חושב שלך מגיעות זכויות מיוחדות? אולי אתה רוצה שהמפקד יתנצל בגלל שהוא מצפה שתעבוד כמו כולם?

תעשה טובה. במיוחד לעצמך. תחזור ליחידה עכשיו. תתנצל ובקש מהמפקד עזרה בפתרון הבעיות.

כל זה אם באמת באת לפורום לקבל עזרה ואם אתה מוכן לקבל עצה ממבוגר שכבר ראה דברים בחיים שלו.
כל דרך אחרת תגרום לך ליותר נזק. לא תצליח בדרך אחרת להגיע לשום פתרון חיובי.

ישן 27-07-2010, 16:42
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
יש דרך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי STING3ER שמתחילה ב "אתם מבינים דברים איך שבא..."

מאחל לאביך החלמה מהירה.
לחבר אצלי במחלקה יש אמא חולת סרטן אז זה אומר שהוא נפקד? ערק? לא, הוא אפילו לא חשב בכיוון.
הוא הלך למשקית ת"ש וטיפל בדברים בצינורות המקובלים. הצבא התחשב והוא קיבל ת"ש והקלות מסוימות כדי שיוכל לעזור לאימו.

סביר להניח שהנפקדות לא תיתן לך כלום, רק תזיק. המב"ס גם יכול להחליט ללכת איתך ראש בראש בגלל שאתה הולך בדרך הזו. אני זוכר שהיה אצלנו אחד בבסיס, טבח שלא היה מרוצה מהתפקיד שלו והחליט לערוק כדי שיוציאו אותו למז"י. לא פחות מארבע פעמים לסירוגין הוא ערק. וערק, לא נפקד. הוא בילה בכלא און אנד אוף והמג"ד שלנו לא וויתר לו והשאיר אותו בכוח בבסיס.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 27-07-2010 בשעה 16:46.
ישן 30-07-2010, 16:18
  משתמש זכר agm65e agm65e אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "בתור קצין שלישות ביחידה אחרת,..."

ובגלל זה בדיוק אתה צריך להסגיר את עצמך כמה שיותר מהר. אני הייתי מתקשר למפקד בדרך לבסיס ואומר לו "אני בדרך, ולפני המשפט אני מבקש שיחה אישית חשובה איתך". שם תסביר לו את ה-כ-ל מנקודת המבט שלך, ותתפלל חזק שהוא יחליט להתחיל איתך דף חדש ולא להשתמש בך כמקרה חינוכי כמו שמישהו כתב פה.
הדבר היחיד שאתה יכול לבקש זה להישפט בפני הדרג שמעל זה שישפוט אותך,
או לבקש להישפט בפני בית דין צבאי.
בבית דין צבאי תוכל לבקש שייצג אותך עו"ד צבאי, או קבו"ד שזה קצין בודק, ודרכו להשיג אישורים בכתב לכל מה שאתה טוען (חוסר גישה למשקית ת"ש, אבא בבית חולים ולא נותנים לך לצאת... וכו)
בכל מקרה תחזור, מהר, ובהצלחה!
ישן 29-07-2010, 20:48
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי STING3ER שמתחילה ב "דפקתי נפקדות ואני רוצה לסיים עם זה"

אתה מציג את המפקדים שלך בתור כאלה שאכפת להם רק מעבודה, ואתה חושב שמשפט או שיחה עם מפקד יותר בכיר יפתרו את הבעיה? צר לי לאכזב אותך. ככל שהמפקד יותר בכיר, כך הראיה שלו יותר מערכתית, מה שאומר שהעבודה תעניין אותו יותר והצרות האישיות שלך פחות, הרבה פחות ממה שזה מעניין את המפקדים שאתה מדבר עליהם כרגע. המפקד הישיר שלך מכיר אותך יותר טוב ואכפת לו ממך קצת יותר מהמב"ס. עובדה שקיבלת עזרה מסויימת למרות שלא היו חייבים לך

אתה בקושי מצליח לשמור על איפוק בכתב... אני מתאר לעצמי איך אתה מדבר בע"פ, לכן אני לא מתפלא על היחס שאתה מקבל בסופו של דבר.

גם אם אתה הכי צודק בעולם, גישה כזאת לא תוביל אותך לשום מקום. רק יעשו לך דווקא. אני יכול לתת לך דוגמא ממקרה אישי. יש פקודה שמחייבת אותי להיות במעקב רפואי (והיחידה שלי צריכה לדאוג שזה יקרה). קרה לי שמרחו אותי עם תור לרופא יחידה במשך שלושה חודשים, וביטלו לי שני תורים שקבעתי במשך התקופה הזאת. ניסיתי לפתור את הבעיה ולקבוע פגישה עם רופא יחידה בלי לחכות פעם שלישית בתור. במהלך שיחה עם המ.ע של המרפאה היא אמרה משהו לא במקום ואני הגבתי בעצבים. נחש איך זה הסתיים - היא קבעה לי תור ביום ראשון בשעה שאני לא מספיק להגיע לבסיס ועוד איימה עלי שתעלה אותי למשפט אם לא אגיע בזמן. היא יכלה לקבוע לי תור ביום ושעה יותר סבירים, אבל החליטה לעשות דווקא בגלל הגישה שלי. כמובן שביום ראשון לא הגעתי בזמן לתור, אבל באתי אליה בגישה שונה. עם חיוך קל על הפנים, המון סבלנות, שימוש במילים הנכונות ודיבור רגוע (למרות שהיא עיצבנה אותי עד כדי טירוף גם בפעם השניה). נחש מה - לא עליתי משפט על האיחור וגם קיבלתי תור לרופא על המקום בלי להמתין.

אין לי ספק, ואני בטוח שגם לאף אחד אחר אין ספק, שאני הייתי הצודק במקרה הזה. יכולתי לקבול בקלות ולגרום להדחתה מהתפקיד, מכיוון שמדובר במקרה רגיש שדורש מעקב רפואי בפקודה, ולא ניתן המענה המתאים ועוד כתוצאה מפאשלה של המרפאה. מה זה עוזר לי שאני צודק? לא עוזר.

עכשיו, עם כל הכבוד למקרה שלך ובלי לזלזל בו חלילה, המפקדים שלך לא חייבים לתת לך הקלות בשירות במסגרת הסדרים בתוך היחידה. עצם העובדה, שתקופה מסויימת קיבלת הקלות במסגרת הסדר, אומרת שקיבלת מעל ומעבר. במידה והם החליטו להפסיק את זה, אתה רק יכול להמשיך לדבר איתם ולהחזיר את זה, אבל הם ממש לא חייבים לך. אם היית משתמש בגישה הנכונה אולי היית מקבל את זה בחזרה.

כמו שאמרו כבר יותר מפעם אחת, תשנה גישה ועדיין יש לך סיכוי לקבל את מה שאתה רוצה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר