לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2010, 17:25
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]קליטת אלף ילדים+הוריהם..."

הבה נעשה חשבון:

1. 1200 ילדים נקלטו במדינת ישראל והפכו לאזרחים.
2. 1200 אזרחים שנקלטו במדינת ישראל והפכו לאזרחים - התגייסו לצה"ל,חלק ליחידות מובחרות.
ייתכן ולא מאחל לאף אחד, שאזרחותם תעמוד למבחן מול אירועים ביטחוניים. הללו לא יהססו ואף יהיו מוכנים למות.
3. 1200 אזרחים ישראליים יהיו מן הסתם, מכירי תודה למדינתם ויהפכו לאזרחים מן המניין, שומרי חוק וסדר.

לעומתם:

1. 1200 מהמגזר החרדי, נולדו בישראל, אזרחים שווי זכויות לכל אחד מאתנו.
2. כמה מהם יתגייסו לצה"ל?
3. כמה מהם יהפכו לאזרחים מועלים לחברה ולא לדור ההמשך של "תורתם-אומנותם".
4. כמה מהם ימשיכו לחיות על קצבות סעד והטבות סוציאליות אחרות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2010, 17:43

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "נכון.. עובדים זרים זה..."

עובדים זרים זה כלל וכלל לא אחלה והיה צריך לנקוט בקו נוקשה יותר.
היו המון פתרונות כיצד יש להפנות חיילים משוחררים שרוצים קיצבה ללימוד לנושא פלחה, בנאות וכו'.
אילו היה מתממש, היה ניתן להפחית את כמות העובדים הזרים .

היו עוד רעיונות, שבעלי המטעים יתחילו לעבוד כמו פעם ויפסיקו להיות מנהלים.

אבל הפתרון הקל ביותר הוא לעקוף את האיסורים הללו (שכחת את החבאתם של שב"חים בתאים כפולים במשאיות וכו'?

אילת היא הדוגמה החיה לעיר שהופכת לאט לאט לעיר מחנה פליטים והשלטונות אינם עושים דבר.

כאן מדובר במקרה שונה לחלוטין.
אילו הממשלה הייתה יודעת לבחון דברים בראייה איסטרטגית (שמעתי שיש שר כזה בממשלה הנוכחית), והייתה מתנה את שהיית עובדים זרים לפרק זמן קצוב עם איסור עד כדי גירוש למי שמקים משפחה, הדברים לא היו מתפתחים לרמה כזאת.
בפועל לא נעשה דבר בעניין וכמו תמיד, מטאטאים את הבעיה מתחת לבלטה ונותנים לממשלה הבאה להתמודד עם הבעייה.
תבחן כל נושא בכל היבט שהוא ותראה שזאת דרך ההתנהלות. אחד זורק על השני את האחריות מבלי שיהיה מוכן ללכלך את שמו ולהדביק לעצמו גיבנת.

יצרנו בעיה אבל אנחנו לא יודעים איך להתמודד איתה.
דעתי הייתה ונשארה. בכל מקום שיצרנו בעיה, צריך להביא לסיומה המכובד כי ממילא איבדנו כבר את הכבוד בעיני מרבית העולם.
ישנם כאן 1200 ילדים שאינם אשמים בכך שהוריהם עושים בדיוק, או יותר נכון למדו בדיוק כיצד מתנהלים במדינת היהודים.
תגרש את מי שניתן לגרש מבעוד מועד, אבל את אותם ילדים שנולדו כאן ואינם יודעים חיים אחרים תאמץ.

יש לנו מספיק נועמים חומסקים מקרב עמנו, איננו צריכים עוד 1200 שונאים בפוטנציה שיגדלו באווירת שנאה למדינה שהשליכה אותם, בגלל שזה היה הפתרון הקל ביותר.
ישן 08-07-2010, 17:51
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "עובדים זרים זה כלל וכלל לא..."

איננו צריכים 1200 איש בעלי זהות קודמת שהוריהם מעוניינים לשוות להם מראה קוסמטי של זהות ישראלית רק על מנת שהם יחיו במקום טוב יותר - זו לא המטרה שלשמה קמה מדינת ישראל ואיננו זקוקים למגזר נוסף להתמודד עימו כאן, בקלחת הדמוגרפית שיצרו כאן למעננו.

טיעונך בקשר ל"1200 שונאים אפשריים" הוא מגוחך, שכן מדיניות אינה צריכה להתנהל לאור מושגים מופשטים וחסרי משמעות כמו אלה שאתה מציג כאן. מה זאת "שנאה"? מה, אם הם יהיו אזרחים הם בוודאות מוחלטת לא יוכלו לשנוא את המדינה? הם ישירו את התקווה ובנוסף גם יתגיירו ויניחו תפילין כל יום? כולם? ללא יוצא מהכלל? הם גם ישמרו על החוק ויהפכו לאזרחים חרוצים וטובים וישרים? כולם? נו באמת, איפה אתה חי? מה כל סיפורי הבדים הללו באשר ל"שנאה" ו"אהבה" ושאר מושגים שאינם רלוונטיים לנושא (ולא, אנחנו לא חיים בתוך סרט של דיסני)?

מדובר בנושא מאוד פשוט - הם עובדים זרים, אין למדינת ישראל שום אינטרס להחזיק אותם כאן, זו המדיניות וזה הכל. בכך יבוא סוף לפרשה ולא בפטפוטי סרק של רכי לב כדוגמתך שנמסים למראה ילדים שחורים, חומים וצהובים קטנים בטלוויזיה ובכך מביאים עלינו התפרעויות עתידיות בלב ת"א והערים הגדולות בעוד כמה שנים, משל פאריז היינו בעת מהומות המהגרים.
ישן 08-07-2010, 18:38

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "איננו צריכים 1200 איש בעלי..."

דווקא תתפלא - אני רך לב בשעה שאני מסייר בשכונות חרדים ואני רואה משפחות בנות עשרים ילדים, שחיים בהרמוניה ואושר מוחלט עם המקום (מקווה שאתה יודע מה פירוש המילה "המקום").
אז אני נמס, כי אני רואה משפחות עובדות, משפחות מאושרות על התרומה לקהילה, משפחות שמהם יצמחו אנשים בעלי תרבות וחזון שיושיעו את עם ישראל מהבוץ.

אני בשום פנים ואופן לא רואה אז, אנשים קשי יום שחיים מן היד אל הפה ומן היד אל היד המושטת של עמותות צדקה למיניהן, אנשים שתרומתם לקהילה אפסית וכי מהם לא יצא דבר מעבר לעובדה שילמדו את תרבות השנור.

אתה משתעשע כמו כל ההוזים למיניהם כי מדובר בקהילות שמהן ניתן יהיה ללמוד על אהבת ישראל, על תרבות הומנית וכו'.

פטפוטי הסרק נמצאים אצל טיפוסים מהסוג שלך, שחושבים שפותרים את הבעיות בזבנג וגמרו. ראינו עד היום לאן החלטות מסוג זה מובילות. אתה חושב שעם הטיפוס הזה אלי ישי קיבל החלטה "אמיצה" לגרש 1200 ילדים, הוא פתר את הבעיה?
ראינו בדיוק התנהלותו שלו ושל חבריו מרעיו בשאלות עקרוניות יותר כמו למשל פרשת עמנואל.

הוא בדיוק כמו קודמיו, דוחקים את הנושא הצידה ומשאירים את הפתרון לבאים אחריהם, העיקר שיירשם בספרי ההיסטוריה שהרב הגאון אלי ישי ניצח 1200 גויים קטנים.

ופרט לכך, מאיפה לך הרעיונות האויליים הללו שמישהו ביקש מהם להניח תפילין ולהתגייר? האם בקשו זאת מהעולים מרוסיה? אולי מחר יקום מישהו ויחליט כי גם בני העדה האתיופית הם שחורים ויהדותם מוטלת בספק.

אני בטח לא הבאתי פועלים זרים לארץ, אלא ממשלות ישראל לדורותיהם, אף אחד לא נתן את דעתו לטווח הארוך של השארותם בארץ.
אני בעד גירוש כל העובדים הזרים ללא יוצא מן הכלל ושיהודים יתחילו לעבוד כמו שצריך ולא יתבכיינו על שכר מינימום.
אפשר להתחיל עם ההסתננות לאילת. מישהו קם ומנסה לעצור זאת? הרי ראש העיר זועק כל יום ברדיו, את מישהו זה מעניין?
שמעתי את עלי ישי זועק על כך?
לא ולא - אני בטוח שחלק מבתי המלון הללו אם לא כולם מספקים עבודה לאנשי שלומו (משגיחי כשרות וכו') ולמה להרגיז אותם לחינם?

בקיצור אחת מהשטויות שאנשים כמוך מפיצים מבלי לבדוק דברים לעומק. העיקר לצאת בהכרזות שהללו יטנפו את המדינה ויגרמו להריסתה. מי שיהרוסו אותה זה דווקא העם שאתה חי בו שמעמיד את טובתו האישית כנגד שיקול אחר.
הוא שמביא עובדים זרים והוא שעוכר את עם ישראל
ישן 08-07-2010, 23:04
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "דווקא תתפלא - אני רך לב בשעה..."

החלטות מהסוג הזה מובילות לחברה בריאה - כמו החברה האוסטרלית שלעומת חברות מהגרים אחרות, תוחמת את המהגרים והמסתננים אליה במחנות במדבר האוסטרלי הנרחב עד לגירושם. בסידני, עדיין לא נראו מהומות מהגרים, בפאריס ושאר מדינות בהן המדיניות הפכה לבלתי רציונלית ומגוחכת כמו תיאוריך הפשטניים - נראו גם נראו.

הגם שאתה חוטא בפטפוטים בטלים כדוגמת דיבורים ציוריים הכתובים באופן בינוני למדי, על משפחות חרדים, צדקה, מוסר, יהדות, תרבות, חברה ושאר מושגים אמורפיים לחלוטין כמו גם תרומה למדינה - שביניהם לבין הנושא אין שום קשר. אין שום קשר בין מוסר או שאר מושגים בעלי הגדרה גמישה (בייחוד כשהם באים מפיהם של חילונים המצדיקים זאת בציטוט פסוקים שהוצאו מהקשרם מהתנ"ך, שהם רחוקים מלתפוס ממנו אורים ותומים ביום-יום) לבין מדיניות הגירה. אין קשר בין רצונם של אנשים רכי לב כדוגמתך בלעזור לאנשים חומים ושחורים ע"י הטלתם כמעמסה ואכף על האוכלוסיה הכללית במדינת ישראל, לבין מדיניות ההגירה שעל מדינת ישראל לאמץ ושאותה אימצה ורק בזכות אומץ ליבם של הח"כים מש"ס (שבדרך כלל לא מקבלים ממני הרבה נקודות זכות) עוד תיושם.

עובדים זרים שהגיעו למדינת ישראל הגיעו באופן זמני בלבד. באם החליטו להקים משפחה הרי שעשו זאת ביודעין בכדי לסחוט מעמד קבע (לא, אין שום סיבה אחרת להביא ילדים לעולם במדינה אליה הגעת כדי לעבוד בה באופן זמני) והרי שזוהי אחריותם האישית ועליהם לשאת בתוצאות - מדובר באחריות אישית. זה הכל, זה הרציונל ואין לך שום טיעון נגדי בכדי להפריך זאת, היות וזה עניין ולו אמת אחת. אולי תרצה לכתוב עוד על תיאורים ברישא הודעותיך אך הרי שכמו הפעם הם גם חסרי חשיבות לעניין עצמו - כרסום שיטתי במסד עליו נשענת מדינת ישראל בזכות רכות ליבם והליזרליזם המופרז והפנאטי של פרטים אחדים הכופים על הרוב מצב שבו הוא אינו חפץ.
ישן 08-07-2010, 23:35
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "החלטות מהסוג הזה מובילות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bimler
עובדים זרים שהגיעו למדינת ישראל הגיעו באופן זמני בלבד. באם החליטו להקים משפחה הרי שעשו זאת ביודעין בכדי לסחוט מעמד קבע (לא, אין שום סיבה אחרת להביא ילדים לעולם במדינה אליה הגעת כדי לעבוד בה באופן זמני) והרי שזוהי אחריותם האישית ועליהם לשאת בתוצאות - מדובר באחריות אישית. זה הכל, זה הרציונל ואין לך שום טיעון נגדי בכדי להפריך זאת, היות וזה עניין ולו אמת אחת. אולי תרצה לכתוב עוד על תיאורים ברישא הודעותיך אך הרי שכמו הפעם הם גם חסרי חשיבות לעניין עצמו - כרסום שיטתי במסד עליו נשענת מדינת ישראל בזכות רכות ליבם והליזרליזם המופרז והפנאטי של פרטים אחדים הכופים על הרוב מצב שבו הוא אינו חפץ.

כל מילה בסלע. אם הם באו לעבוד, ברוכים הבאים. כל דבר מעבר הוא באחריותם. הם משתמשים בילדים שלהם אך ורק לסחוט דמעות מאנשים רכרוכיים בכדי להשיג מעמד קבע בארץ. שיתכבדו ויחזרו עם ילדיהם לארצותיהם.
ישן 10-07-2010, 18:31

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "החלטות מהסוג הזה מובילות..."

יש לי רושם שאתה מתקשה בהבנת הנקרא, או שכותב מהרהורי לבך מבלי להתייחס למה שנכתב.
ציטוט מדברי
אני בטח לא הבאתי פועלים זרים לארץ, אלא ממשלות ישראל לדורותיהם, אף אחד לא נתן את דעתו לטווח הארוך של השארותם בארץ.
אני בעד גירוש כל העובדים הזרים ללא יוצא מן הכלל ושיהודים יתחילו לעבוד כמו שצריך ולא יתבכיינו על שכר מינימום.
אפשר להתחיל עם ההסתננות לאילת. מישהו קם ומנסה לעצור זאת? הרי ראש העיר זועק כל יום ברדיו, את מישהו זה מעניין?
שמעתי את עלי ישי זועק על כך?
לא ולא - אני בטוח שחלק מבתי המלון הללו אם לא כולם מספקים עבודה לאנשי שלומו (משגיחי כשרות וכו') ולמה להרגיז אותם לחינם?
ישן 11-07-2010, 02:56
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אתה כורך "יבוא" בהסתננות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "י[B]ש לי רושם שאתה מתקשה..."

ה"יבוא" המסודר התייחס לתקופת זמן ( שלוש שנים (?)), לאחריה העובד חוזר לארצו.
בגלל תנאי יסוד בלתי כבילים (למעשה בלתי אנושיים), לא ניתן לעקוב אחרי מעשיו של העובד ואכיפת יציאתו נעשתה בעיתית. כלומר לטענתך שלא הייתה חשיבה אין כל בסיס- הקשיים הם בעכיפה.

באשר למסתננים, קיימת כאן בעיה אנושית, שפתרונה הוא פתרון בינלאומי וחייב להיות מטופל ככזה. מצד אחד מדינת ישראל חייבת לפעול למזעור ההסתננות ומהצד השני לפעול בהתאם לאמנות בינלאומיות לטיפול באלו הנסים על נפשם מאימת המשטר השורר בארצם. ברקע תמיד חייבים לזכור כיצד מנעו מ"אבותינו" ו"אבות אבותינו" בכל הדורות את המנוסה ובמיוחד את בקבלה.
ישן 09-07-2010, 09:17

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "איני רואה שום קשר לנושא או..."

אילו הם היו עושים קודם כל בדק בית יסודי בתוך ביתם, בתוך החברה שבה הם פועלים.
הם מקיימים הלכה למעשה את משנתו של אורוול ב"חוות החיות" . כולם שווים, אבל יש שווים יותר.

טרם שמעתי ולו פעם אחת התבטאות של רבנים על מדיניות הרווחה של מדינת ישראל. על משכורות מינימום, על תנאים סוציאלים.
כן הם אכן מתבטאים - כאשר פוגעים בקצבות הכנסה של בטלנים באוהלה של תורה.

אינני אומר שאינם צודקים, אבל רבנים שהיו צריכים להתייצב בראש המחנה על כל גווני הקשת הציבורית בישראל, אינם עושים דבר ולא חצי דבר.
עניינם בציבור החילוני הוא , פרה חולבת שמניבה חלב בהסכמים קואליציוניים.
קרא את חוק ההסדרים באתר של שלי יחימוביץ כדי שתבין איך בדיוק מתנהל הסחר מכר איתם.
כאשר יטפלו בכל הבעיות הבוערות של החברה הישראלית, יקבלו את ברכת הדרך.

גם העניין הזה לא נטול אינטרס. אותם מפחידה ההתבוללות ונישואי התערובת. אותם לא מעניין דבר וחצי דבר על התגברות הפשיעה, ההסתננות והשתלטות על ענפי תעסוקה שונים.
ישן 10-07-2010, 15:56
  Roy35 Roy35 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "הבה נעשה חשבון: 1. 1200..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
הבה נעשה חשבון:

1. 1200 ילדים נקלטו במדינת ישראל והפכו לאזרחים.
2. 1200 אזרחים שנקלטו במדינת ישראל והפכו לאזרחים - התגייסו לצה"ל,חלק ליחידות מובחרות.
ייתכן ולא מאחל לאף אחד, שאזרחותם תעמוד למבחן מול אירועים ביטחוניים. הללו לא יהססו ואף יהיו מוכנים למות.
3. 1200 אזרחים ישראליים יהיו מן הסתם, מכירי תודה למדינתם ויהפכו לאזרחים מן המניין, שומרי חוק וסדר.

לעומתם:

1. 1200 מהמגזר החרדי, נולדו בישראל, אזרחים שווי זכויות לכל אחד מאתנו.
2. כמה מהם יתגייסו לצה"ל?
3. כמה מהם יהפכו לאזרחים מועלים לחברה ולא לדור ההמשך של "תורתם-אומנותם".
4. כמה מהם ימשיכו לחיות על קצבות סעד והטבות סוציאליות אחרות?

אנחנו לא כמו כל מדינה אחרת, יש לנו רוב יהודי ועליו אנחנו צריכים לשמור, למה שהילדים האלה התגייסו לצה"ל? כשזוהי לא המדינה המקורית שלהם, הדת שלהם
לא תואמת את ערכי המדינה אז למה ללכת כצאן לשירות קרבי בשביל מדינה שאתה לא קשור אליה? ועוד בשביל דמי כיס????
אתה הוזה מבחינת העניין הזה והגיוס לקרבי, היום יש יותר מדיי צעירים שרוצים להתגייס לקרבי, זה הגיע למצב כזה שגייסו חבר שלי לגבעתי והחזירו אותו לבקו"ם, דחו לו את הגיוס למרץ מנוב' כי לא היה מספיק מקום בחטיבה.

אני רוצה לשמור על הצויון היהודי של המדינה הזאתי לטוב ולרע, בכל מגזר יש חרא ויש טוב, למה אתה חושב שכל ה-1200 האלה יהיו רמבואים שיתגייסו לקרבי וחלקם לא יהפכו פושעים?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:20

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר