לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2005, 14:01
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
מידע אני חוזר ומדגיש... הכללים הבסיסיים הם עבור כולנו

ישנם שני חוקים שאינם נלקחים ברצינות בזמן האחרון, ואני רוצה לחדד את העניין.

1. גודל של 800 על 600 מקסימום - תבדקו כל תמונה לפני שאתם מפרסמים. זה לא כל כך קשה... בwindows למשל, קליק ימני על התמונה ואתם יודעים את גודלה.
אם אתם מבצעים מסגרת, דאגו שהתמונה והמסגרת (הנכללת בתמונה) לא יעברו את הגודל של 800 על 600.

יכלתי לסבך אתכם יותר, ובתמונות אורך למשל, זה נכון שצריך תמונות קטנות יותר (כן, מתן... אני מודע לעניין הרזולוצייה ), אך לא רציתי "לבלבל" לכם את המוח יותר מדיי במספרים.

לכן - נסו לזכור... זה לא כל כך קשה 800 על 600 או 600 על 800.

2. עניין נוסף שעלה כאן לאחרונה - תמונות העולות דרך שרת אחר שאינו פרש. אני רוצה להדגיש ולחדד אין מגבלה של אחסון בפרש. ולכן, אתם רשאים להעלות על תמונה שלכם (עד לגודל של 250 KB לתמונה). מנסיוני הטכני הרב, אני חייב לומר שזה לא עניין קשה עבור תמונות שהן ברזולוצייה של 800 על 600 (לצפייה באינטרנט) לא לעבור נפח זה.
רמת דחיסה של 85 אחוזים בפוטושופ למשל, תעשה את העבודה מצויין ותקטין את נפח הקובץ כדי שיהיה מתאים להעלאה לשרת פרש.
אם אתם נתקלים בכל בעיה שהיא, אתם יותר ממוזמנים ליצור עמי קשר ואנסה לעזור ככל יכולתי.

אני רוצה להסביר דבר-מה שנוגע לקישור תמונות משרתים אחרים. הדבר מאט את הגלישה, מכיוון שהעמוד נטען ומחכה לתמונות מהשרת האחר שייטענו ורק אז הוא מסיים את טעינת העמוד. הדבר פוגע במהירות הגלישה בפרש ומאט גלישתם של גולשים אחרים. כמו כן, לא ניתן לערוב לטיב הקישור מאתר אחר ובמידה והוא נמחק לאחר זמן מה... הקישור יהיה חסר ובעייתי.

אני שב וחוזר - להעלות רק לשרת פרש.

הכללים כאן הם בשביל כולנו... לפרש יש שרת חדש ומהיר יותר, ואני כולי תקווה שהוא ישמש אותנו עוד זמן רב וישפר את איכות הגלישה וההנאה שלנו כאן בפורום. אני אישית מרגיש הבדל רציני במהירות ומאוד נהנה מרמת האמינות.

המשך גלישה מהנה לכולם.

רועי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2005, 14:05
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
כמה דברים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "אני חוזר ומדגיש... הכללים הבסיסיים הם עבור כולנו"

בקשר לרזולוציה סבבה.
אבל בקשר לזה שאתה אומר "שרת אחר" . Imagehack נקרא "שרת אחר" ?
כל העולם מכיר את האתר הזה, ובטח גם אתה. תכף תגיד לי שזה אתר מתחרה..

אני אוהב להעלות תמונות בIH כי שם אין הגבלה לKB מה שממש מעצבן בשאר האתרים.
אתמול רציתי להעלות תמונה והיא היתה משהו כמו 800 קילובייט. איך אני אמור להעלות את זה??
לפני שאתם נועלים תסתכלו אם הבנאדם היה יכול להעלות את זה לפרש או לא. כי בפרש מרשים רק 250 קילובייט אז מה הקטע כאן?
חצי תמונות נכנסות וחצי לא...

ואני רוצה לעשות בפוטושופ בשמירה 10 MAXIMUM כדי לא להרוס שום פרט מהתמונה..
ואין לי מושג איך עושים קומפרסיון...

אני באמת ינסה מעכשיו להעלות תמונות לפרש, אבל אתה צריך להבין שלפעמים הדבר לא יכול להתאפשר..
ישן 16-06-2005, 14:13
  adamr adamr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל adamr שלח הודעה דרך MSN אל adamr
אל תדאג ידידי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "כמה דברים.."

ההבדל בין האיכויות בין 10 ל9 או 8 בפוטושופ הוא לא כזה קריטי אך מבחינת הגודל הוא כן
רועי ממליץ לעלות את התמונות לשרת/אתר של פרש כיוון שהשרת הזה תמיד זמין מהיר ובמילא ניתן לעלות עד 250 קילובייט ככה שהוא מספק את הצרכים שאנו צריכים
ולא מהסיבה שזה אתר מתחרה, פשוט לעיתים תמונות מאתרים אחרים אינן עובדות ובפרש דבר כזה לא קורה.
יש כאן אנשים שמצלמים המון שנים ואם הם מעלים תמונות בגודל של 250 קילובייט אתה יכול להאמין בכך שגם הם לא רוצים שהאיכות תהרס, וניתן לעשות זאת ע"י הפוטושופ.
מצד שני אפשר לעלות גם תמונה של 10 מגה והאיכות תיהיה יותר טובה, זה בפרטים הקטנים והעניין הזה שולי ולא קריטי לגבי תמונות באינטרנט - אלא אך ורק בזמן פיתוח התמונות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר