לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2010, 19:28
  shiraloly shiraloly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.09
מדרסים

היי, שמי שירה ויש לי כמה שאלות על כל עניין המדרסים. (כל הקטע הזה בילבל אותי).
אני כבר משרתת בצבא, לאחרונה התחלתי הליכים לעבור לקרבי ואכן הכל עבר בהצלחה ובאוגוסט אני "מתגייסת" לתותחנים (כבוד!!).
אוקיי אני רוצה למנוע בעיות ברכיים וגב לעתיד (במשפחה יש טיפה הסטוריה של כאבי ברכיים וזה מה שאני מנסה למנוע) ולכן אני רוצה לעשות מדרסים.
בנוסף עד הגיוס (5 חודשים) אני מתכוונת ללכת עם המדרסים כדיי שהנעליים הצבאיות לא ידפקו לי את הברכיים .
ראוי תציין שאין לי כל בעיה רפואית בכף הרגל או הברכיים (טפו טפו טפו XD) ואני רוצה מדרסים בשביל בריאות הרגליים ומניעת בעיות בעתיד.
עכשיו, רציתי לדעת אם זהו דבר נפוץ והגיוני לעשות למרות שאין לי כל בעיה?
שאלה שניה מתייחסת יותר לסוגי המדרסים. הלכתי ככה לחנות עם כל מיני מוצרים אורטופדים והתייעצתי עם המוכרת לגבי העניין. היא אמרה לי שהמון חיילים עושים מדרסים והמליצה על מדרס ביומכני (משו כזה) שעולה סביבות 2500 שקל (מה?!!?). יש סוג טיפה יותר זול שהוא 1500 ולבסוף הבסיסי ביותר במחיר זעום של 600 שקלים חדשים בלבד (הייתם מאמינים?! פשוט נותנים את זה חצי חינם אה?).
בכל אופן רציתי להתייעץ עם חיילים (לא חייב) שכבר היו במצב הזה ויש להם מדרסים ואיזה סוג הם ממליצים ,בנוסף כמובן שאשמח להמלצות למקומות שמוכרים מדרסים באזור המרכז (עדיפות לת"א).
האם המכירים האלו אכן נכונים? והם אתם חושבים שיש אפשרות לעשות מדרסים דרך הצבא למרות שאין לי בעיה.

בתודה שירה החופרת ;&#1474
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2010, 11:21
  אור סדן אור סדן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shiraloly שמתחילה ב "מדרסים"

אז ככה, רוב הסיכוייים שהצבא לא יספק לך מדרסים כל עוד אין לך בעיה מאובחנת על ידי אורטופד ברגליים.
אני חושב שאם את רוצה מדרסים ואין לך שום בעיה ברגליים תצטרכי לעשות את זה לבד, בלי עזרת הצבא.
בקשר למדרסים הביומכני שרשמת שם יותר טובים וזה מה שהצבא משתמש בו, אני יודע כי הרבה חיילים שלי קיבלו הפניות למדרסים כאלו והם יצאו מרוצים, אבל שוב, לפי דעתי כל עוד אין לך בעיה עם הרגליים הצבא לא יספק לך מדרסים 'סתם'.
אם תרצי למנוע בעיות, תצטרכי לעשות את זה על חשבונך. ואלו השיקולים שלך, אם לשלם 2500 לפני שיש בעיות ברגליים. (אף אחד לא הבטיח לך שיהיו לך בעיות ברגליים ברגע שתעברי למסלול קרבי)

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר