לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2010, 11:52
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
אמני ישראל למען האיטי: נינט, לידר, הויברגר ועוד יתגייסו למופע משותף ב29 בינואר בקאמרי

אחרי מדונה, ספרינגסטין, U2, ג'ורג' קלוני וג'יי זי, מגיע גם תורם של האמנים הישראלים להתגייס למען האיטי. נינט טייב, עברי לידר, מוקי, שלומי שבן, רמי הויברגר, קרן פלס, מוש בן ארי, איציק כהן ואמנים נוספים יופיעו ב-29 בינואר בתיאטרון הקאמרי למען נפגעי האסון.

מתיאטרון הקאמרי נמסר כי האירוע נערך ביוזמת שחקנית התיאטרון שרית וינו-אלעד, שתנחה את האירוע יחד עם דני קושמרו. מחיר כרטיס עומד על 300 שקלים באולם עצמו, 250 שקל בעליית האולם ו-200 שקלים ביציע. מהתיאטרון נמסר כי כל האמנים יופיעו בהתנדבות וכי התרומות יועברו לנפגעים דרך ארגון Israeli Flying Aid, ארגון בלתי ממשלתי (NGO) המסייע לנפגעי אסונות טבע מסביב לעולם.

"לא יכולתי לנסוע לשם כי אני בהצגות, אז עשיתי מה שאני יודעת לעשות - להציק לאנשים שיבואו לעשות טוב", אמרה וינו-אלעד לוואלה! תרבות. "חלק נענו וחלק פחות, אבל אני באמת חושבת שיחסית לנפח עבודה כאן, אין אמנים בעולם שנרתמים כמו שנרתמים בישראל, לכל מצוקה ותרומה. אז כן, זה היה קשה, אבל לא קשה מדי ויש רשימה מפוארת לאירוע החשוב הזה".

http://news.walla.co.il/?w=/6/1635466
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2010, 18:05
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אמני ישראל למען עצמם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אמני ישראל למען האיטי: נינט, לידר, הויברגר ועוד יתגייסו למופע משותף ב29 בינואר בקאמרי"

כנראה שהם ראו את הרייטינג העצום מהמופע בארה"ב ופתחו עיניים. אחרת איך לא חשבו על זה קודם?
קשה לי להאמין שהמופע הזה נובע מטוב לב טהור ונטול אינטרסים. הסלברטי כאן רוצים יח"צ .
כי שאומן מופיע בהתנדבות ללא תשלום, בעצם אותו אומן מרויח יותר מכסף:
הוא מרויח יח"צ מדרגה ראשונה, התקשורת מהללת אותו, המעריצים מעריצים אותו אף יותר,
ועקב ריבוי האומנים והסיבה הטרגית להופעה האומן מקבל רייטינג פי כמה וכמה ממה שהיה חולם בהופעה רגילה שלו,
ובכך בעצם החשיפה אליו וההכרה שלו עצומה. וחשיפה שווה כסף(יותר חשיפה = עלייה בביקוש להופעות ומכירת אלבומים וכמו כן ביקוש לתכניות אירוח ובידור).
כך שנינט וחבריה ממש לא קדושים מעונים..

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 24-01-2010 בשעה 18:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר