לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2009, 11:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מה שמעניין יותר אלה הטוקבקים. יתכן כי כולם נכתבו ע"י איש אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "סטודנטים באונ' ת"א: המרצים שמאלנים מדי, חשש להביע עמדות ימניות פן יפגעו הציונים"

אך מה שחשוב היא קבלתם ע"י מערכת העיתון הנאור [או שמא הנוער?]

הרוח המנשבת מהם הינה אותה רוח של אחוז מתוך אותם שניים וחצי אחוזים [איכותיים כפי שאמר הוגה הדעות מר בן עמי] - הששים לעשות מעשה סטאלין ולקבל שכר כאובאמה. אכן סכנה נשקפת לדמוקרטיה מן השוליים הקיצוניים...

ועצות לסטודנטים:

[1] אל תלמדו ב'מדעי הרוח' - 'רוחניות זה לא מקצוע'. רק עשירים ומקושרים יכולים להתפרנס [על חשבון הציבור כמובן] מברברת. הטובים שבכם ימצאו עצמם כמורים בתיכון [וזה טוב] והאחרים יביטו בעיניים כלות.

[2] אם כבר בחרתם גם במדעי הרוח וגם בימין - נסו את בר אילן...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2009, 21:46
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "יש ימנים שיודעים להתבטא כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
יש ימנים שיודעים להתבטא כמו בני אדם

אודה לך מאד אם תפרט למה הכוונה כמו בני אדם. האם ברצונך לומר שבעלי חיים מתבטאים באתר והם פסולים לעדות בעוד שאלה שמתבטאים כבני אדם - צדיקים?

ובהתאם לחוקי הפורומים הידועים שהם כותבים בהם, ויש ימנים שחושבים שאותם פורומים ידועים הם המקום שבו הם יוציאו את העצבים שלהם על הגולשים האחרים שלא חושבים כמותם.

על פי הבנתי את המילים המודגשות, הימנים הם מזן שמתבטא בגסות ומוציא את עצביו על גולשים אחרים.
או במילים אחרות: אם אתה ימני זועף - אתה לא בן תרבות.
או במילים אחרות: אם אתה שמאלן, לא חשוב מה תהיינה דעותיך - ולא חשוב עד כמה תרגיז אחרים - אתה נחשב לבן תרבות.
[מציע שתבדוק כמה אנשי "שמאל" באתר שתרבות הדיבור, דרך ההתנסחות,הבעת הזלזול אניה זרה להם]

אני בטוח שתצליח לנחש לבד איזה סוג נחסם ואיזה סוג לא נחסם. אתה יכול לכתוב בפורומים ידועים כמעט כל דבר, השאלה היא איך אתה מנסח את הדברים.

אין צורך לנחש- כתבתי לך כבר בעבר כי מידתיות, היא תכונה שיש להקפיד עליה קלה כחמורה.

ישן 09-11-2009, 22:54
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אין לי כוח למשחקים האלה יותר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]יש ימנים..."

להתבטא כמו בן אדם זה לא להשתמש בקללות, לא לזלזל בגולשים אחרים רק כי דעתם שונה מדעתך, לא להגיב לגופו של גולש וכו' וכו' וכו' (תקרא את חוקי הפורום, זה יתן לך מושג על מה אני מדבר). אני לא מבין מה כל כך קשה לשמור על תרבות דיון והכי אני לא מבין את הגולשים שנלחמים על זכותם לקלל ולהעליב גולשים אחרים. כל עוד אני מנהל בפורום הזה זה לא יקרה ולא משנה אם הגולש המקלל הוא ימני, שמאלני או תנין יאור.

ציטוט:
על פי הבנתי את המילים המודגשות, הימנים הם מזן שמתבטא בגסות ומוציא את עצביו על גולשים אחרים.
או במילים אחרות: אם אתה ימני זועף - אתה לא בן תרבות.
או במילים אחרות: אם אתה שמאלן, לא חשוב מה תהיינה דעותיך - ולא חשוב עד כמה תרגיז אחרים - אתה נחשב לבן תרבות.
[מציע שתבדוק כמה אנשי "שמאל" באתר שתרבות הדיבור, דרך ההתנסחות,הבעת הזלזול אניה זרה להם]

צר לי ליהיות זה שמבשר לך אבל ההבנה שלך את הדברים שלי היא לא משהו, השתמשתי במילה ימניים בכזו התרסה רק כי מוזס השתמש בה קודם. כל ההנחות שכתבת בקטע שציטטתי הן לחלוטין שלך ובהחלט לא מבטאות את דעתי. אני נמצא בפורום הזה מספיק זמן כדי לדעת שיש גולשים ימניים שיודעים תרבות דיון מה היא בדיוק כמו שיש שמאלנים שלא ידעו מה היא תרבות דיון גם אם היא תנשך אותם בישבן. כל מה שאני מבקש זה שגולשים, ימנים או שמאלנים, יתבטאו בצורה מכובדת ובהתאם לחוקי המדינה והפורום מי שיתעקש לעבור על החוקים יחסם בלי קשר לאורינטציה הפוליטית שלו. אולי זה יפתיע אותך אבל אפשר ליהיות ימני זועף גם בלי לקלל כמו ילד בגן, אם אתה רוצה דוגמאות לגולשים שמצליחים ליהיות גם ימניים, גם זועפים וגם מנומסים אתה מוזמן לקרוא את ההודעות של לוקלוק ושל ישראלה היפה למשל (יש עוד גולשים כאלה וסליחה מכל אלה שלא ציינתי פה).

ישן 10-11-2009, 07:21

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אין לי כוח למשחקים האלה יותר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
להתבטא כמו בן אדם זה לא להשתמש בקללות, לא לזלזל בגולשים אחרים רק כי דעתם שונה מדעתך, לא להגיב לגופו של גולש וכו' וכו' וכו' (תקרא את חוקי הפורום, זה יתן לך מושג על מה אני מדבר). אני לא מבין מה כל כך קשה לשמור על תרבות דיון והכי אני לא מבין את הגולשים שנלחמים על זכותם לקלל ולהעליב גולשים אחרים. כל עוד אני מנהל בפורום הזה זה לא יקרה ולא משנה אם הגולש המקלל הוא ימני, שמאלני או תנין יאור.

צר לי ליהיות זה שמבשר לך אבל ההבנה שלך את הדברים שלי היא לא משהו,

יכול להיות שהביטוי " לדבר כמו בן אדם" לא מוכרת לי ואצלי יש הבחנות בין בן אדם למי שאינו בן אדם. אבל בתרבות דיון [ פוליטיקלי קורקט] אומרים/כותבים, לא הבהרתי את עצמי היטב או שדברי הוצאו מהקשרם [אינני מתייחס לתכנים כי כל בור ועם הארץ מבין למה הכוונה "לדבר כמו בן-אדם"
כדאי לעקוב אחר הכותבים השונים שאינם נוהגים בדרך זאת ומחמת הנימוס אינני רוצה להזכיר שמות, אם כי אתה , כמנהל יודע היטב למי הכוונה {דווקא מהכיוון השמאלי של המפה].
אגב, אין צורך לנפנף באורים ותומים כל פעם [ע'ע חוקי הפורום] אנו מכירים אותם ומחוייבים להם.

השתמשתי במילה ימניים בכזו התרסה רק כי מוזס השתמש בה קודם. כל ההנחות שכתבת בקטע שציטטתי הן לחלוטין שלך ובהחלט לא מבטאות את דעתי. אני נמצא בפורום הזה מספיק זמן כדי לדעת שיש גולשים ימניים שיודעים תרבות דיון מה היא בדיוק כמו שיש שמאלנים שלא ידעו מה היא תרבות דיון גם אם היא תנשך אותם בישבן. כל מה שאני מבקש זה שגולשים, ימנים או שמאלנים, יתבטאו בצורה מכובדת ובהתאם לחוקי המדינה והפורום מי שיתעקש לעבור על החוקים יחסם בלי קשר לאורינטציה הפוליטית שלו. אולי זה יפתיע אותך אבל אפשר ליהיות ימני זועף גם בלי לקלל כמו ילד בגן, אם אתה רוצה דוגמאות לגולשים שמצליחים ליהיות גם ימניים, גם זועפים וגם מנומסים אתה מוזמן לקרוא את ההודעות של לוקלוק ושל ישראלה היפה למשל (יש עוד גולשים כאלה וסליחה מכל אלה שלא ציינתי פה)

לא זכור לי שאני ימני "זועף ומקלל" , אך זכור לי "שמאלנים לא מנומסים באופן הכתיבה" וגם לא זכורה לי הערה כלשהי של המנהלים [ראה מקרה מתושלח שלגביו ההתייחסות הרפה היתה אחר "נידנוד שלי".

אני מבחינתי סיימתי את הדיון בנושא, מקווה שהלקחים הופקו.
שיהיה לך יום טוב.

.
ישן 10-11-2009, 08:13
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]להתבטא כמו..."

רגע רגע, מתושלח שמאלני? ולא סיפרו לי?

ועכשיו ברצינות. אנחנו בני אדם. כולנו. גם המנהלים. ככאלה - יכול להיות שנעשות טעויות, ויכול להיות שיש דברים
שאנחנו מפספסים. אנחנו מ-א-ד משתדלים לשמור על מערכת חוקים מסויימת - לכולם. אם יש לך בעיה או נפגעת
מגולש זה או אחר - יש את הדרכים לפנות ולהתלונן (ואם הן זרות לך - שאל את שני הגולשים שהזכיר הברווז)
התלונות כאן, על גבי הפורום, שמסיתות דיון חשוב (!) לדיון על דרך ורמת הניהול מיותרות.
אנחנו לא נמצאים כאן 24/7, אנחנו אמנם ארבעה מנהלים + אדמין, אבל גם אנחנו לא רואים כל דבר בזמן.
אני לא חושבת שהניהול כאן נעשה מתוך הדעות הפרטיות שלנו (למעשה, אני יודעת שלא) אלא עפ"י אמות מידה
מסויימות של תרבות דיון שאנחנו רוצים לראות את הפורום מתנהל לפיהן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 10-11-2009, 08:33

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "רגע רגע, מתושלח שמאלני? ולא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
רגע רגע, מתושלח שמאלני? ולא סיפרו לי?

נא קראי שוב, לא כוונתי אליו את המילה שמאלן, אלא לאופן ההתבטאויות [כמדומני שכוניתי בפיו "אנטישמי"] אלא לדבריו של הברווז יש ימנים שיודעים להתבטא כמו בני אדם. שאינה יאה ואינו נאה.

ועכשיו ברצינות. אנחנו בני אדם. כולנו. גם המנהלים. ככאלה - יכול להיות שנעשות טעויות, ויכול להיות שיש דברים
שאנחנו מפספסים. אנחנו מ-א-ד משתדלים לשמור על מערכת חוקים מסויימת - לכולם. אם יש לך בעיה או נפגעת
מגולש זה או אחר - יש את הדרכים לפנות ולהתלונן (ואם הן זרות לך - שאל את שני הגולשים שהזכיר הברווז)
התלונות כאן, על גבי הפורום, שמסיתות דיון חשוב (!) לדיון על דרך ורמת הניהול מיותרות.
אנחנו לא נמצאים כאן 24/7, אנחנו אמנם ארבעה מנהלים + אדמין, אבל גם אנחנו לא רואים כל דבר בזמן.
אני לא חושבת שהניהול כאן נעשה מתוך הדעות הפרטיות שלנו (למעשה, אני יודעת שלא) אלא עפ"י אמות מידה
מסויימות של תרבות דיון שאנחנו רוצים לראות את הפורום מתנהל לפיהן.

כפי שכתבתי ואני חושב שזה הבסיס לדיון נאות, אל תכה יריב בביטוי אתה לא מבין, אינך קורא וכו' וכו'.
מהמקום בו באתי משתמשים תמיד בביטוי לא הסברתי עצמי. הפורום הוא לא אתר חינוכי, אך מתן הסתם מנהל נבחן ונבחר על פי קישורים מסויימים [ראויים לציון אורי ולופי בהקשר הזה]

ישן 10-11-2009, 09:18
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "רגע רגע, מתושלח שמאלני? ולא..."

טלי
הנה דוגמה לאיום במחיקת הודעות על אף שההודעה אינה מכילה כל עבירה על חוקי הפורום:

הודעה שלי:
ציטוט:
באופן רשמי מה שכתוב ברשומות לא כל כך מקובל עלי במקרה הנ"ל,
רבין הוא קורבן שלום בדיוק כשאר קורבנות השלום שהקריב,
הוא נהרג במלחמה שהוא הוביל, במלחמה מכוונים ויורים והורגים
הזכות שלא ניתנה לילדים שנרצחו ללא יכולת להגן על עצמם,
בעיני הריגת רבין היא לא מעשה חמור בכלל בהתחשב במציאות הנוראה ששררה במדינה
באותם ימים.

רבין היה ועדיין מסוכן לאזרחי ישראל.

התגובה של מינימקס:
ציטוט:
אתה מתבקש למתן את סגנונך
להבא, הודעות בוטות כאלו תמחקנה.

*** אשכול

דעה שלא מתאימה למיני תימחק ?

אין כל בעיה עם חוקים שנועדו למנוע קללות או התיחסות לגולש ולא לתכנים,
אך גם כאשר אין עבירה על חוקים יש סתימת פיות מהצד השמאלני הצד המטיף לחופש הדעה והנאורות.

מוציא את המהות מהכתיבה וההשתתפות בדיונים.

אחלה יום.
ישן 10-11-2009, 12:26
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב ""כינו את המקרה כרצח"?! אז איך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BigSmoke
"כינו את המקרה כרצח"?! אז איך אתה היית קורא לזה - חיסול?!

יגאל עמיר רצח ראש ממשלה מכהן בישראל ואתה מצדיק את זה רק בגלל שהוא עשה דברים שנוגדים את דעותיך הפוליטיים. אם בחופש הביטוי מדובר, אז אני נגעל מצורת החינוך שאתה מנחיל לסובבים אותך על התרת רצח בהתאם לאמונה. גם לחופש הביטוי יש מגבלות.

הוא נהרג בגלל מעשיו ולא עקב דעותיו, דעותיו הובילו למעשיו.
השמאל מציג את הנושא כאילו נרצח סתם בגלל דעות פוליטיות תמימות ואקדמיות,
אז ממש לא, הבן אדם גרם להרבה הרוגים יהודים ועוד בחוצפתו כינה אותם בכינוי מארץ השטן
"קורבנות השלום".

זה לא דעות אלו הם מעשים, רבין במעשיו גרם להרבה הרוגים אזרחים ילדים בדיסקוטקים,
באוטובוסים בלב המדינה.

לא היתה לו זכות להקריב אותנו על מזבח השגעונות שלו,
על מעשיו הוא נהרג לא על דעותיו.

וזכותך לחשוב אחרת כפי שזכותי לחשוב ולהרגיש כפי שמרגיש אדם שחווה
טרור רצחני וממשלתו הפקירה אותו ללא הגנה וגרוע מכך עוד נתנה פרסים ותמריצים
לאחר הפיגועים.

השמאל יכול לטמון את ראשו בחול ולחשוב שרק בגלל דעות הוא נהרג,
אין לי אפשרות לשנות זאת כפי שלך אין אפשרות לגרום לי לחשוב אחרת.

נערך לאחרונה ע"י moozes בתאריך 10-11-2009 בשעה 12:29.
ישן 11-11-2009, 12:55
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אז כיצד תגדיר את נסיבות מותו של רבין אם לא כרצח?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "מעולם לא תמכתי ברצח של אף..."

קרב לא התחולל שם, ירי בשוגג לא נעשה. הייתה מטרה לרוצח, היה תכנון לרוצח, האצבע לחצה, הכדור נורה והקורבן מת. היה משפט - המעשה הוגדר כרצח ומאותה שעה הוא 'רצח' ללא דעותיו של איש על הנסיבות או על הקורבן.

הסכנה בהתנסחות הפתלתלה שלך היא בכך כי ממנה נובע שבמקרים עתידיים בהם מאן דהו יוגדר ע"י בן הפלוגתא שלו כמישהו שהנסיבות מצדיקות את מותו והריגתו תהיה בגדר מילה מכטבסת כלשהי - עומדת לו הרשות 'לחסל'. זה רע. כך לא מתנהלת חברה.

יש לך בקורת על רבין? - שטח אותה כאן או באקטואליה
יש לך תהיות לגבי נסיבות ליל הרצח? - פרט כאו או בתאוריות קשר וחופש המידע
חשקה נפשך להוסיף מילה עברית בשם 'חיסול' השונה מ'רצח'? - יש פורום שפות ובלשנות...

אבל רצח נשאר רצח גם אחרי כביסה.
ישן 10-11-2009, 16:59
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אגב, נתקלתי בזה אפילו בבר אילן.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "סטודנטים באונ' ת"א: המרצים שמאלנים מדי, חשש להביע עמדות ימניות פן יפגעו הציונים"

הייתה לי מרצה ל "כלכלת אירופה" (קורס בחירה) שהייתה מאוד פרנקופילית (אוהבת צרפתים) והציעה לנו להגיע לכל מיני כנסים של האיחוד האירופי, היא דיברה בין היתר על הדרכים להתמודד עם ההגירה וכשהסתבר לה שהפתרונות שלי שונים משלה, היא ראתה את זה בעין לא יפה כולל צעקות והשפלות. מזל שחמקתי מלעשות אצלה את העבודה הסמינריונית.

ועוד דבר, מגוחך בעיני שמישהו מנסה בכלל להכחיש שהמרצים השמאלנים-קיצונים של תל אביב לא מאפשרים בכיתה חופש ביטוי. איך בכלל ניתן לקיים חופש ביטוי אם באוניברסיטה עצמה מתקיימים קורסים על "הכיבוש" הכוללים בסיליבוס שלהם משפטים על אפרטהייד וכו'.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-11-2009, 13:55
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אין דרך אחרת רק לחזור בתשובה
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "עפ"יNFC נושא האנטי ציונות במסווה אקדמי יועלה בועדת הכנסת"

כי,

אין אימון בימין החילוני, היום הוא ביבי מחר הוא טיבי!
(זה לא נגד ביבי באופן אישי, ביבי זה הסמל של הימין החילוני כיום, כמו שהיה פעם שרון. אני חוזר על סיסמת הבחירות שלי, ורואה עוד פעם עד כמה צדקתי)

עוד...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=458861

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=440108

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=416778

http://www.google.co.il/search?hl=i...ved=0CA4QrQIwAQ

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-11-2009 בשעה 14:06.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:25

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר