לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2009, 12:51
  noname925 noname925 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
יציאה למז"י מקרבי

היי כולם...
יתכן ובסוף הטירונות שלי בגדודים בצנחנים יוציאו אותי למז"י על בעיות היתנהגות (לא חריגות..פה ושם בעיות כמו כולם אבל המ"מ שלי לא אוהב אותי ורואה בי דמות מנהיגותית שלילית..)
בכל אופן השאלה שלי היא כזו.
כרגע אני מוכשר כרובאי 05 ואני עדיין חדור מוטיבציה להישאר לוחם ואף להגיע גבוה יותר מהגדודים
אם אני אצא למז"י...ואראה קצין מיון מה האפשרויות שאני אקבל? והאם יהיה לי קשה לחזור לשרת בתור לוחם ח"ר ? והאם זה בכלל אפשרי?
אני לא רוצה להיות תומך לחימה או איזה ג'ובניק אני מורעל רצח גם אחרי 4 חודשי טירונות....
ויש לי יכולות פיזיות.
מה אני עושה במצב שלי?
למז"י אני כן הייתי מעדיף לצאת כי לא מתאים לי להישאר בגדודים אני מרגיש שאני מסוגל להרבה יותר ובעיית היתנהגות עתידית לא תהווה בשבילי בעיה.
כמה חודשים קודם הייתי עוד במאבקים על טופס 55 לגיבוש מטכ"ל אבל לא הלך הזמן טס ולא הייתה תשובה מהמג"ד אז בקיצור ...מה אתם אומרים?
וכרגע דיברתי עם המ"כ שלי הבנתי שהחוות דעת של המפקדים חשובה מאוד מאוד בעתיד...
יש למישהו מושג לגביי זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2009, 17:17
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי noname925 שמתחילה ב "חייל ששירת איתך..אך הוא יצא..."

יש פה קצת בילבול, בסוף א"מ יוצאים מכל פלוגה למז"י כמה חיילים (בלי ט' 55, פשוט הפלוגה שלך פולטת אותך), שם, אתה נכנס לרמ"ד חי"ר והוא מציע לך תפקידים* שיש לו כרגע, אם אתה לוקח תפקיד אז אתה מקבל צו הצבה ליחידה חדשה ואם לא אז אתה מוחזר לבא"ח שם תקבל תפקיד במפקדה, או למפח"ט עם תפקיד כנ"ל.

*למשל תפקידי הדרכת מקצועות חי"ר בביסל"ח (מרגמות, האמרים וכו'), תפקידי חפ"ק (קשר\נהג) באוגדות\חטיבות בט"ש, סמב"צים, רס"פים בכל מיני יחידות של מז"י.

ציטוט:
חייל ששירת איתך..אך הוא יצא דרך מז"י או טופס 55?
יצא למז"י ומשם לגבעתי.

ציטוט:
אני מתכוון אחרי שאני ישובץ היכן שהוא במז"י בוא נניח אני אהיה בהגדרת ג'ובניק אני אוכל להגיש טופס 55 לגיבוש מטכ"ל השאלה פה האם הסיכוי שהוא יתקבל יהיה גבוה יותר מזה שאני אגיש אותו כשאני כבר בתוך אימון מתקדם לצורך העניין במסלול קרבי?
לא יודע לגבי סיכויים.
ישן 06-11-2009, 20:07
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי noname925 שמתחילה ב "הבנתי אותך תודה רבה..אני..."

לגבי התפקידים שיציעו לך במז"י, אלו בגדול מה שיהיה להציע לך שם*, שזה יותר טוב, לדעתי, מהתפקידים שיש במפג"ד\מפח"ט, אבל קרבי זה לא כל כך (תלוי בתפקיד, יחידה ותקופה).
אצל הרמ"ד חי"ר אין יותר מדי חוכמות, השיחה איתו היא בבחינת Take it or leave it, אחרת הוא ישלח אותך בחזרה לחטיבה\בא"ח.

לגבי ימ"ס, מג"ב שייכת למשטרת ישראל והוא לא ת"פ מז"י, זה כמו לעבור לחיל האויר לדוגמא.
אני יכול להפנות אותך לחבר העונה לכינוי 760, הוא מבין בעניין ואולי תהיה לו תשובה לשאלה שלך בנושא.

לגבי
ציטוט:
ואף אחד לא מבטיח לי שאני אגש ליחטיות אבל למען הסר הספק אני אהיה מוכן לחתום שס"ן למען כל גיבוש
עדיין, ממש לא בטוח שתקבל גיבוש יח"טיות, יש כאן דוגמא אחת מיני רבות.(אני מוציא מהכלל ט' 55 לגיבוש ליחידות התנדבותיות)

*אם אתה רוצה דוגמאות אז יש לי, אבל לא נראה לי שזה מה שאתה מחפש.

נערך לאחרונה ע"י שפני בתאריך 06-11-2009 בשעה 20:11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר