לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2009, 19:35
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה ההבדל ביניהם לבין אנשי..."

ההבדל שתנועת יש גבול עמדה לחקירה על הצעת הכסף כביכול, ולטענתה לא הציעה כסף לאיש על סרבנותו.
סרבן שמקשיב לצו מצפונו (לא מצפוני) אבל מקבל על זה כסף הופך את כל התמונה. המשלם חשוד בהסתה לעבירה על חוקי המדינה כולל שוחד והסרבן מאבד את המצפון לבצע כסף שלמעשה יכול להיות הסיבה מלכתחילה לעבירה.
בקיצור לא מצאתי הודעה רשמית של "יש גבול" לעומת ההודעה המפורשת במקרה הזה.
ולמה נראה שאתה מקבל בשלווה את המקרה הזה ? לצורך האיזון הקדוש או שאתה תומך למעשה בשני הצדדים ? זה או זה או השני, אין באמצע....

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2009, 20:48
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ההבדל שתנועת יש גבול עמדה..."

על איזו הודעה אתה מדבר? אני אשמח לראות קישור שמראה שהאירגון הזה הציע כסף למי שיניף שלט לפני שהמקרה הזה קרה. בהנחה שאין הודעה כזו מדובר באותו מקרה בדיוק, עכשיו אני יכול לשאול אותך את אותה שאלה: למה אתה מקבל את התשלום מהצד השמאלני של המפה ומתנגד לתשלום מהצד הימני? עוד דבר שאתה מתעלם ממנו הוא שסרבני יש גבול קיבלו תשלום בזכות העובדה שהם עברו בפועל על החוק, החיילים הנ"ל הניפו שלטים ובנתיים לפחות לא עברו על שום חוק. רק כדי להרגיע אותך אני אציין שאני נגד מתן פרסים לכל מי שעובר על החוק ולא משנה אם הוא ימני או שמאלני.

ישן 26-10-2009, 20:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "על איזו הודעה אתה מדבר? אני..."

נראה לי שפספסת את הנקודה ששלום עכשיו התנערו פומבית מההאשמה הזו, וציינתי גם שהמשטרה הודיעה שתחקור את המקרה
ציטוט:
דובר "יש גבול", ישי מנוחין, מסר בתגובה: "אין לנו מושג במה מדובר. לא היה ולא נברא, יש גבול מעולם לא הציעה כסף לאנשים כדי שיסרבו. האידיאולוגיה של 'יש גבול' אומרת שכל אדם צריך להחליט בעצמו מה הקווים האדומים שלו, ומכיוון שכך 'יש גבול' מעולם לא קראה לאנשים לסרב ולא הציעה כסף תמורת סירוב"

http://news.walla.co.il/?w=//811712

זה לגבי צד שמאל
הצד ימין שאתה מצדד בו לא מתנער אלא צובר אהדה וגאוות יחידה מימנים נוספים

החיילים עברו על חוק בעצם הנפת השלטים, עובדה שהם בבית סוהר עכשיו

וטוב לדעת שאתה נגד התופעה מכל הצדדים

לגבי זה שלא פורסמה ההודעה לפני הארוע כך שהם לא עשו זאת בעד בצע כסף אתה רק חצי צודק.
מכיוון שעכשיו כבר פורסמה ההודעה, ולמעשה היא קוראת באופן ישיר להפר את החוק ולקבל את מנת השלמונים הבאה

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 27-10-2009, 01:28
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "החוק לא מעניין אותי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי maorhag
אם החוק סותר אידאל אז הוא ממש לא מעניין אותי,החוק לא קדוש ואל תגיד לי שאתה שומר כל סעיף בו.
זאת היתה סתם שאלה מאוד צדדית-האם זה חוקי?

החוק לא מעניין אותך כי יש לך אידאלים.

החוק לא מעניין איזה איש ימין כי הוא באמת ובתמים מאמין בזכותנו להתיישב בכל חלקי א״י אז הוא וחבריו מסרבים לפקודות הצבא לפנות מאחז והולכים הביתה.

החוק לא מעניין איזה איש שמאל כי בשיא הכנות הוא מאמין שהכיבוש הורס את המדינה והדבר בנפשנו אז הוא והחברים שלו גם הם הולכים הביתה.

החוק לא מעניין איזה חרדי כי הוא יודע, פשוט יודע, שבגלל התואבה שבמשכב זכר אלוהים כועס על העם היהודי והולך להעניש את כולנו אז הוא לוקח רובה ויוצא אל הלילה.

החוק לא מעניין איזה פעיל זכויות חיות כי בודאות שאין גבוהה ממנה הוא יודע שההתנהלות הבלתי אנושית כנגד החיות והסביבה מביאה עלינו שואה בתוך שנים ספורות אז הוא לוקח אקדח ושני רימונים ו...

החוק לא מעניין כל מיני אנשים וכשהוא לא יעניין מספיק מהם אז לא יהיה חוק ולא תהיה מדינה ולא תרבות ובעצם עוד המון דברים לא יהיו אבל אותך כל זה בטח לא מעניין, הרי יש לך אידאלים...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר