לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2009, 14:11
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
יש לי כמה השגות לגבי המושג קטין שכל כך אוהבים לשלוף אותו!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "יש לך טעות"

1. רמת האלימות של בני נוער שהם קטינים אינה נופלת במלוא חומרתה מזו של בגירים - ובעוד שבגירים חייבים בדין, אותם קטינים מתחמקים מעונש, מכיוון שאצל "אדון מרשי" הילד הוא קטין.

2. קטינים מעורבים בצריכת אלכוהול ברמה שאינה נופלת מזו של בגירים - אך שוב אין אפשרות להעמידם לדין.

3. קטינים מעורבים במעשי אינוס בודדים או בקבוצות - אך אינם שפיטים מאותה סיבה.

4. קטינים מעורבים כיום בעבירות נגד רכוש וגוף באותה מידה כמו בגירים - המעשים שלהם נעשים בהשפעת הצורך במזומן למימון סמים, אלכוהול ועוד.

3. נערות זוכות לחוויית הווסת כבר בגיל צעיר יותר מפעם, מה שאומר שהן בוגרות בגופן. השתוללות מינית חייבת להיות מרוסנת ולא, יש להעמיד אותה לדין לעיתים בגין שידול.

גיל הקטינות חייב לרדת בצורה משמעותית - אין כמעט הבדל בכל רמות הפשיעה ואני עדיין מתפלא שהרשויות מעלימות מכך עיין.
אולי נוח להם לשחרר חלק מאותם פורעים קטנים - כי ממילא מגלים אוזלת יד בטיפול בבעיות שיוצרים בגירים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2009, 16:53
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "כמה שטויות בהודעה אחת?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
אין שום קשר בין בשלות גופנית ובשלות נפשית.
ילדה הנראית בוגרת לגילה, יכול הדבר לעבוד בפני נאשם בבעילה אסורה אם אכן קל לטעות ולחשוב שהיא מעל גיל ההסכמה ו/או היא מסרה מידע כוזב שגורם לאותו אדם להאמין שהיא מעל גיל זה.

אני יכול להסיק כי הטיעון שלך תופס גם לגבי קטינים המעורבים בבעילת קטינה. והטיעון שלהם יהיה "היא נראתה לי מבוגרת מ"גיל ההסכמה".

הדבר היחיד שאני מסכים עימך הוא שיש לבחון, במקירם מסוימים, את האפשורת לשפוט קטינים כבגירים או לפחות להעלות את חומרת העונשים שניתן לתת לקטינים

מעניין מה הוא המדד על פיו הסכמת/לא הסכמת לאותם סעיפים הלקוחים מאירועים שדווחוו לאחרונה ושהיו מעורבים בהם קטינים.
לגבי האפשרויות - החוק הוא אנכרוניסטי במידה רבה. פני הדברים השתנו בצורה קיצונית ואין מקום לחון את אותם קטינים. כאשר ילד בן 8 או 10 מפעיל כנופייה של פורצים, או ילדים בגיל הזה מפעילים קבוצות סחטנים על בני גילם. אין כאן מקום להתחשבות בגילו הצעיר של הילד.
ילדים כאלה מבינים כי ניתן לעשות צחוק מהחוק ואם תחושה זאת יגדלו ורק ישתכללו.

.
ישן 27-10-2009, 22:23
  Danielk35 Danielk35 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב ""רק הדור של היום מכיר" -- עאלק"

לא רק ימי הביינים, 30 שנה לפני הקמת המדינה אצל היהודים לפני המודרניזציה היו דילים, בחור בן 20+ היה קובע עם האבא של הילדה שהיא בת 11, מחזור ראשון היא אצלי.

לבחור עם השטויות, יש יראת כבוד לחלק מבני הנוער, זה תלויי בחינוך ובהתנהלות הבית וגם חלק מאוד חשוב במנטליות שבן הנוער מגבש לעצמו.
לגבי אלכוהול, אני עוד לא בן 18 ואני שותה עם החבר'ה, אבל עד לגבול הטעם הטוב, לדעת להציב גבולות, כל נער שיעשה את שיקולי הדעת שלו, בסוף הוא משלם על מעשיו.

נערך לאחרונה ע"י Danielk35 בתאריך 27-10-2009 בשעה 22:26.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר