לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2009, 16:28
  vicktoria vicktoria אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
טופס 55.

קצת רקע..
התגייסתי ב-25.8.09, עברתי טירונות בניצנים ומשם נשלחתי לחיל התקשוב (מתקן איריס בצריפין) לקורס של רכזת שירותי תקשוב.
לא רציתי להיות בקורס הזה ולכן לא חתמתי על הסיווג ביטחוני ומשם הדרך הייתה קלה מאוד לצאת.
ביום שני האחרון, הגעתי לקצינת מיון במיטב (רמ"ד נשים).
הדבר שאני הכי רוצה זה לצאת לקורס מ"כים (בחיל הירוק, אני לא רוצה להיות קשורה לחיל האוויר)!
בראיון עם אותה קצינה היא פשוט נתנה לי שלוש אפשרויות (1. נשקית, 2. מ"שקית לוגיסטיקיה [אפסנאית בקיצור] 3. חיל האויר)
לא רציתי אף אחד מהאפשרויות האלה, אז היא בחרה במקומי...
כעת, אני מוצבת בחיל האוויר בשדה דב, וקיבלתי תפקיד "מפיקת מולטימדיה".
הקורס יפתח רק ב-24.11 ובנתיים אני מסופחת לשדה דב (יומיות לעזאזל).
יש אפשרות שיוכלו לעזור לי להיכנס לקורס מ"כים רק אחרי שאני אגיש טופס 55!

רציתי לדעת אם אני יכולה להגיש טופס 55 בזמן הזה שאני מסופחת עד לקורס או שאני חייבת לחכות רק אחרי שאני אסיים את הקורס ואכנס לסדיר שלי (וגם רק אז אחרי מספר חודשים של שירות אני אוכל להשתמש בטופס הזה)...
ובכלל.. מה הסיכויים לעבור מחיל האוויר חזרה לחיל הירוק?

במידה ואני לא יכולה להגיש טופס 55 בזמן הסיפוח, יש אפשרות שאם אני אלחץ עליהם הם יתנו לי?

שבוע טוב

נערך לאחרונה ע"י vicktoria בתאריך 17-10-2009 בשעה 16:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2009, 16:57
  orenpl orenpl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vicktoria שמתחילה ב "טופס 55."

חשבתי שאני היחיד בעולם שנמצא במצב החרא הזה...

לא תוכלי להגיש טופס 55 כשאת בסיפוח, מנסיון... אין מי שרשאי להמליץ. ואם תעשי כן סתם תבזבזי זמן ביום שתגיעי לקורס, כי במקום להגיש את תחכי שהקודם יחזור, והוא במלא ישלל.

ובזמן שאת בקורס- עקרונית תוכלי להגיש, אבל כעבור 45 יום תגלי שקרה לו משהו.. הוא פשוט התאדה לו יום בהיר אחד ואף אחד לא יודע איפה הוא. באופן עקרוני לטפסי ה-55 יש חלק חשוב מאוד בחיל האוויר... זה מתגבר את מערך מטוסי הקרב. עושים מזה סילונים. ככה זה לפחות בזמן קורס בטכני, לא יודע איך זה בשאר המקומות.

יש בעיה נוספת שלדאבוני נתקלתי בה. גם אחרי קורס צריך לחכות 3 חודש בבסיס החדש, ככה זה בחיל האוויר.

וממש ממש לא כדי לך לעשות בעיות וללכת נגד חיל האוויר. אני ראיתי אנשים שהלכו נגד חיל האוויר ובסוף הצליחו להגיע לקרבי ישר מהטכני, אבל הם נתקעו בטכני 8 חודש... הם הלכו בגישה של "אני אגיע לקרבי למרות הצבא ולא בזכותו", וצברו דפוק... ובכל זאת זה היה שווה את זה... אבל לא נראה לי שמגיל 10 חלמת להיות מכ"ית, במקרה שלך 8 חודש זה אולי כבר שנה פז"ם, חצי שירות, חבל שסתם תאריכי את מועד השחרור בגלל נפקדויות וכלא.
בכל מקרה, עד שתוכלי להגיש באמת את הטופס ושיתייחסו אליו, כבר תהי הרבה זמן בצבא. קורס מכיות זה חצי שנה? עד שתסיימי קורס תצברי כבר בערך 4 חודש הצבא?

ואני לא ממליץ לך לפסול קורס. לדעתי בחיל האוויר יש דברים הרבה יותר רעים ממולטימדיה.
ישן 17-10-2009, 17:00
  vicktoria vicktoria אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי orenpl שמתחילה ב "חשבתי שאני היחיד בעולם שנמצא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orenpl
חשבתי שאני היחיד בעולם שנמצא במצב החרא הזה...

לא תוכלי להגיש טופס 55 כשאת בסיפוח, מנסיון... אין מי שרשאי להמליץ. ואם תעשי כן סתם תבזבזי זמן ביום שתגיעי לקורס, כי במקום להגיש את תחכי שהקודם יחזור, והוא במלא ישלל.

ובזמן שאת בקורס- עקרונית תוכלי להגיש, אבל כעבור 45 יום תגלי שקרה לו משהו.. הוא פשוט התאדה לו יום בהיר אחד ואף אחד לא יודע איפה הוא. באופן עקרוני לטפסי ה-55 יש חלק חשוב מאוד בחיל האוויר... זה מתגבר את מערך מטוסי הקרב. עושים מזה סילונים. ככה זה לפחות בזמן קורס בטכני, לא יודע איך זה בשאר המקומות.

יש בעיה נוספת שלדאבוני נתקלתי בה. גם אחרי קורס צריך לחכות 3 חודש בבסיס החדש, ככה זה בחיל האוויר.

וממש ממש לא כדי לך לעשות בעיות וללכת נגד חיל האוויר. אני ראיתי אנשים שהלכו נגד חיל האוויר ובסוף הצליחו להגיע לקרבי ישר מהטכני, אבל הם נתקעו בטכני 8 חודש... הם הלכו בגישה של "אני אגיע לקרבי למרות הצבא ולא בזכותו", וצברו דפוק... ובכל זאת זה היה שווה את זה... אבל לא נראה לי שמגיל 10 חלמת להיות מכ"ית, במקרה שלך 8 חודש זה אולי כבר שנה פז"ם, חצי שירות, חבל שסתם תאריכי את מועד השחרור בגלל נפקדויות וכלא.
בכל מקרה, עד שתוכלי להגיש באמת את הטופס ושיתייחסו אליו, כבר תהי הרבה זמן בצבא. קורס מכיות זה חצי שנה? עד שתסיימי קורס תצברי כבר בערך 4 חודש הצבא?

ואני לא ממליץ לך לפסול קורס. לדעתי בחיל האוויר יש דברים הרבה יותר רעים ממולטימדיה.

אז מה? לוותר על הרעיון?
אני לא רוצה להישאר בחיל הזה! ולא מעניין אותי הסנוקר בשק"ם או הפלזמה בשירותים!!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר