לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2009, 14:46
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אבל תחשוב איך זה יהיה..."

זה לא "רק" זה בסדר גמור, להיות בן 17.3 בלי מלווה, אני קצת לפני 18 הייתי עם רישיון כי התחלתי מאוחר ללמוד נהיגה.
זה מטומטם, ילדים על הכביש זה מתכון לתאונות, ואם לא, זה סתם מטומטם, נוהגים בפראות.
אני לא אשקר, ככה גם אני הייתי, ובגלל זה אני יודע שזה טעות, היינו משחקים עם המכוניות, הולכים לחניות גדולות בשביל להרים אמברקס, מרדפים עם המכוניות, כול מיני דברים מטומטמים שבאותו הרגע זה פשוט נראה כיף, כי שאתה בן 17 עם רישיון אתה לא מבין מה לא בסדר, כי אוטו זה אחלה משחק, ועכשיו שאני בן 22 אני רואה את הטימטום, שלהרים אמברקס זה מטומטם והורס את האוטו בכלל, למרות שזה דיי כיף לעשות צלחות, ובמרדפים עם המכוניות כמעט עשיתי תאונה רצינית.

מצד שני, יש לי עוד השערה, שלא משנה מתי בן אדם יעבור טסט, הוא יעשה משחקים על הכביש, כי בהתחלה רישיון (בלי מלווה) זה דבר חדש, לכול החבורה, למישהו יש רישיון ואת האוטו של ההורים, זה אחלה צעצוע, כול אחד בהתחלה מתלהב לנהוג, לי ההתלהבות ירדה כמעט אחרי שנה שהתחלתי להתרגל לעסק הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2009, 14:49
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "נכון. ואם יהיה קורס מלווים,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
"...כי אז זה אומר שרק אדם אחד יוכל ללוות אותי,..."

אתה בערך צודק, מצד אחד זה באמת באסה שרק אחד יכול, מצד שני אולי 2 ההורים יעשו את הקורס? כי אני לא יודע עד כמה אתה גיבור שבאמת יכול לשבת ולא לנהוג שיש לך רישיון עם מלווה, הייתי משגע את ההורים שלי לבוא איתי סיבובים, אמא שלי בהתחלה פחדה ואמרה שאני אלך רק עם אבא, והייתי משגע את אבא שלי אחרי יום עבודה (שלו) שיבוא איתי סיבוב, רק אחרי חודש אמא הסכימה גם.
אז אתה באמת חושב שתוכל לא לנהוג שנה וחצי? חח, לא נראה לי, אצלי 3 חודשים התחרפנתי.

ישן 05-09-2009, 23:27
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "זה מטומטם בכל זאת."

שמע יש לזה גם יתרונות וגם חסרונות.
אני יודע שכשאני לפני שנתיים עמדתי לפני טסט, ובאו מתנדב מעמותת אור ירוק עד לבית שלי להביא לנו ערכה והסביר להורים שלי שחשוב שבתקופת המלווה אני אסע כמה שיותר עם המלווה - זה מאוד מאוד עזר להם להבין את החשיבות.
ואני גם יודע, שזה עזר לי מאוד להשתפר. כי אחרי הכל גם אם אתה חושב שאתה נוהג הכי טוב בעולם ואתה מלא בביטחון עצמי על הכביש, צר לי לבשר לך שאתה לא. אתה פשוט לא ולא משנה כמה תתנגד לעובדה הזאת. המלווה נותן לך המון ואני דווקא חושב שזה טוב מאוד אם יורידו את גיל קבלת הרישיון המינימלי ל16.5 במקום 17 ויגדילו את תקופת המלווה לשישה חודשים. זה יתן אפקט כפול: גם נהגים צעירים יקבלו את הרישיון המיוחל לפני - שזה טוב להם, אך גם בחצי שנה הראשונה הם יקבלו הרבה יותר ניסיון בזכות המלווה ותקופת הניסיון הארוכה יותר מאשר מה שהיה נהוג לפני כן. (רישיון מגיל 17 עם מלווה 3 חודשים)

אני יכול להגיד שבשנה וחצי שאני נוהג לבד כמעט עשיתי 3 תאונות, והיה לי המון ביטחון עצמי וכמעט ולא נהגתי עם מלווה בגלל כל מיני סיבות... מאז ואפילו עד היום כשאני נוהג עם אבא שלי מחוץ לעיר אני כן לומד מההערות שלו. הוא רואה את הכביש בצורה שונה מעט ממני.

אגב אם כבר נכנסתי לשוונג בנושא: יש לנו במשפחה אוטו מאוד חזק שמאיץ מהר ומגיע למהירויות מאוד גבוהות בלי בעיה. אני מרגיש שזה מסוכן ונותן אפשרות לנהגים צעירים יחסית כמוני להגיע למהירויות גבוהות מידיי בקלות רבה מידיי.. אני מודה שגם אני חוטא בזה לפעמים(תלוי במצב הרוח).
אני רואה לפעמים כשאני נוסע עם כמה חברים והמכוניות האיטיות שלהם שלא משנה מה הם מנסים לעשות האוטו לא מגיע למהירות גבוהה ובטח שלא מאיץ בפתיחה של רמזור למהירויות מטורפות כמעט בלי ללחוץ על הגז.. זה הרבה יותר בטוח ואני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אני הייתי מעדיף מכונית איטית וחלשה יותר - למען הבטיחות שלי וכדי שאני אתרגל לנסוע לאט יותר... תמיד הייתה לי בעיה של חוסר סבלנות בנהיגה.. גם בלימודים.. על זה גם נכשלתי 2 טסטים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר