לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2009, 14:06
  a.s a.s a.s a.s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DisasterPiece שמתחילה ב "תלך ותשאל בפורום! באמת מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DisasterPiece
תלך ותשאל בפורום! באמת מה נראה לך?
תתקשר ללשכת גיוס ותבהיר להם שאתה לא רוצה גיבוש צנחנים, גיבוש צנחנים הוא התנדבותי,
ואם זו באמת הסיבה שדחו לך אז לא אמורה להיות בעיה.

פתחתי את הדיון אחרי 8 שלשכת גיוס כבר סגורה בטלפון אז אמרתי נשאל בפורום אולי זה קרה לעוד אנשים ויש להם פיתרון לבעיה עד שאני ידבר עם לישכת גיוס בבוקר

בכל מקרה דיברתי עם לישכת גיוס היום בבוקר הסברתי לה את מה שקרה היא התסכלה במחשב ואמרה לי שהתאריך שלי הוא נובמבר
אמרתי לה שיש טעות או אצלי או אצלה
היא נכנסה לי לקיוס מידע וגם שם עודכן היום בבוקר שהתאריך גיוס שלי הוא נובמבר ככה גם עודכן לי במחשב

אז הכל הסתדר בסוף כנראה טעות בלשכת גיוס
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2009, 01:20
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אתה לא הראשון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי a.s a.s שמתחילה ב "דחו לי פתאום תגיסו למרץ מה אני עושה?!"

אח שלי גם עבר סלט ובילבולציה הזויה עם לשכת הגיוס שחייבת לעשות לעצמה בדק בית דחוף!.

אחי קיבל גיוס קרבי ליולי 09 הקרוב. הוא ביקש לדחות לנובמבר עקב טיול משותף עם אבי לתאילנד. לשכת הגיוס נעתרו

בחיוב וגיוסו נדחה לנוב' . טוב אחי מבסוט ומרוצה משיך בחייו אך כעבור שבועיים ימים קיבל מכתב ובו נאמר שגיוסו

נדחה למרץ. אח שלי לא הבין מה רוצים ממנו ולמה משנים לו ככה תתכניות.. וזה לצערו לא היה סוף הסיפור:
.
למרות הקושי והאכזבה שהוא יתגייס מאוחר מאוד במרץ אחרי כל חבריו כעבור זמן מה השלים עם המצב

וכבר תיכנן תכניות מה יעשה עם הזמן הזה - עבודה , נופש , לימודים . אך פלא פלא כעבור חודש קיבל שוב

מכתב לביתו ובו נאמר שגיוסו הוקדם שוב לנובמבר. אח שלי כבר לא ידע איך לאכול את עצמו.. הוא כבר

הודיע למעסיקים שלו שהוא יעבוד אצלהם עד מרץ , אבא שלי כבר כמעט סגר עם סוכן הנסיעות על ינואר .

בקיצור פשוט הזוי ומקומם.

אז עם כל הכבוד לצה"ל לא ייתכן שייתנו לאדם ללכת בזיגזגים ככה. לשנות 3 פעמים תאריך גיוס?!

ככה נותנים למלש"ב לפתוח על שמאל את הכרותו עם צה"ל? אנא , שיהיו סגורים על עצמם .

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 07-07-2009 בשעה 01:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר