לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2009, 03:41
  Shiraz:) Shiraz:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.09
ראיון אישי לבנות...

הראיון האישי אשר נערך לרוב הבנים (אם לא כולם) המיועדים לשירות הביטחון ובמקרים מסוימים גם לבנות. מטרת הראיון האישי; לנבא מוכנות ונכונות לשירות בצה"ל ככלל. . זה המקום של המלש"ב להתבטא ולתת למאבחן להכיר אותו ככל האפשר.

עכשיו,אני בתור בת רוצה להגיע רחוק ככל האפשר ולתרום ככל האפשר כפי שאני חושבת שאני מסוגלת לכך משמע,קרבי.
והייתי רוצה להיות בראיון האישי בכדי שיהיה לצה"ל עוד פרטים עליי,נוספים,שלטעמי יוסיפו לגיבוש חוות הדעת שלהם עליי (אני בצופים ומתנדבת בדברים שונים),כי ככלל השאלות היחידות שנשאלתי היו במבחנים הפסיכוטכניים "האם את רוצה להיות מדריכה"?! -לא "האם את יודעת להשתמש במברג!?" -כן מכאן הם אמורים להסיק שאני רוצה קרבי?!שאני מתאימה לצוות אוויר?!לא נראה לי..
רציתי להיות בראיון האישי,אך אנשים רבים שם אמרו כי לא ניתן,כשהגעתי לביתי לאחר הצו הראשון והתקשרתי אל לשכת הגיוס הם טענו כי רק בנות מסויימות יכולות להיות שם והיא לא יכולה להביא לי פרטים מעבר לכך,אך אני רוצה בזאת,אני רוצה ראיון אישי!!!

אני יודעת שהראיון האישי תופס חלק נכבד מן הדפ"ר ועקב כך רציתי לדעת אם תוכלו לעזור לי למצוא פתרון להשיג ראיון אישי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2009, 16:41
  משתמש זכר מובחר מובחר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.09
למה להכניס לי מילים לפה?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "לא, אני לא אסכים איתך. נכון,..."

אמרתי ש A תורם יותר מ B, זה אומר שאני בהכרח מזלזל ב B?
אני מניח שאת חושבת שאני "מזלזל" בקרקל כי זה גדוד מעורב אבל בבקשה, בבקשה אל תדחפי לי מילים לפה

תלפיון הוא בורג קטן בפרוייקטים צבאיים? האמנם?
אני מכיר באופן אישי תלפיון והוא אמר לי (בלי להרחיב יותר מידי) שהיעוד של תלפיות ומה שהם עושים ממש לא יכול להיקרא "בורג קטן"
ההנחות שלך מטעות, משתמע מדברייך שכל חייל בקרקל ימנע פיגוע ויציל חיים ואילו כל חייל בתלפיות יהיה בורג קטן ללא תרומה משמעותית

למה הזלזול הזה?

אותו תלפיון שאני מכיר אמר לי שאפשר לזקוף לזכותם פיתוחים צבאיים רבים אבל הוא לא הזכיר שמות
מפאת הזלזול שלך בתרומתם אני לא חושב שיש טעם שאני אשבח אותם יותר

אתם מוזמנים לחשוב שזה באמת פיתוח של איזה מגש פלסטיק סופר איכותי בו הם היו בורג קטן
ואתם מוזמנים לחשוב שהם תרמו רבות לפיתוחים כמו רובה התבור, מערכת ההגנה מעיל רוח וטיל האוויר-אוויר פייתון

דעה אישית:
את תתרמי הכי הרבה במקום שבו יש לך הכי הרבה מוטיבציה לשרת

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר