לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2009, 20:40
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אוקי , הכינו את השמאל מכה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
אוקי , הכינו את השמאל מכה ניצחת ואז מה?
העולם "הנאור" יריע לנו הידד?
העולם "מה על זה" כאשר יהודי מכה על ישבנו של יהודי אחר.

את השמאל אין צורך להכות אלא רק לנטרל את השפעתם הרעילה.

את העולם הנאור יש לנפנף במחי יד, אחרת אין טעם להגדרה "מדינה ריבונית", יותר מתאים רפובליקת בננות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
לדעתי צריך פעולה דרסטית אחרת כמו חרם דו-צדדי , כמו שנוהגים במדיניות החוץ, לדוגמא ונצואלה שהעפנו בתגובה לגירוש הדיפלומטים שלנו את שני הנציגים שלהם.

כל מה שנגזר עלינו, יש באותה מידתיות לגזור עליהם.

בהחלט חובה גישה של הדדיות מול כל גורם, בין אם זה מדינות או ארגוני טרור.

אי אפשר להתחמק מחובת "ביעור החמץ" אצלנו בבית ( מדינת היהודים ),
אין אפשרות לבוא בטענות לזרים כאשר יש בתוכנו אנשים המשמיעם את אותם קולות ומעשים אנטי יהודים וישראלים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2009, 02:02
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מחדשות מכובסות, או מה שנקרא "כתבה לעת מצוא"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אנגליה: החרם האקדמי לא חוקי - אבל הוא קיים"

את התופעה המתוארת אני מכיר על "אש קטנה" עוד משנות ה-90 (כשהייתי בתהליכים לצאת ללמוד תואר שני בבריטניה, בקיץ של שנת 2000 (דהיינו לפני המתקפה של ערפת בספט, 2000) כבר נתקלתי בקונצים מן הסוג הזה, ובטח ששמעתי עליהם מבכירים ממני באקדמיה) ובטח מאז שנת 2000. למען האמת בבריטניה היא כ"כ נפוצה (לא מאוד, אבל הרבה יותר מאשר בשאר העולם שאני מכיר בהיבט זה) עד שבעניינים בהם עבדתי מול בריטים (מאגרי מידע, אקדמיה, אספנים פרטיים או מה שאנו בארץ מכנים "אנשי ידיעת הארץ" (רק שלהם...)) הייתי מראש לוקח בחשבון "שיבושים בקו" באחוז מסויים וצפוי, בגלל כל מיני אנשים במערכת שאו שהיו צוואר בקבוק, או שסתם עיכבו אותי בעניינים מעניינים שונים.

זו תופעה עם עליות ומורדות, אבל ממש לא עניין שקשור באותן "חרמות של יום שלישי בבוקר" שאנו שומעים עליהם השכם והערב.

העבודה המקרטעת מול בריטים פשוט הביאה אותי לפני כשנה וחצי (בדיוק) כשעמדתי בפני פרשת דרכים שבה בחרתי בכיוון לחקר מסויים (היסטוריה) לעזוב את העניין הבריטי. מדי פעם פונים אלי בריטים בבקשות מידע, גפ אנשים פרטיים וגם כל מיני אגודות או מוזאונים קטנים (היסטוריה צבאית) מאחר וקיבלו את שמי כמי שיכול לעזור להם בעניינים פעוטים הקשורים בארץ, ובהתאם למצברוח אני מגיב להם בערך כמו שמופיע כאן בכתבה, רק מכיווני. די מצחיק לגלות שרובם מאוד סולדים מהפולטיזציה המוחלטת של כל המערכות האלה בבריטניה - תהליך ששמעתי כמה וכמה מכנים אותו "אנטי בריטיש".

להערכתי, לפחות בתחומים אקדמיים שבהם קשרי עבודה הם לא עניין של "חיים ומוות" למחקר (מדעי הרוח, מדעי החיים, אומנות) לו היה עומד מול הבריטים "גוש" נכבד מן האקדמיה "שלנו" כבר לפני 3-4 שנים ומבהיר להם שניתוק קשרים יהיה הדדי, ומצידינו מוחלט, אפקט החרם, כמו כל איום מילולי שאין לו "גב", היה מתפוגג.

במקום זה קיבלנו את הגמגום הרגיל, שבסופו של יום משדר חולשה וגם רושם מוטעה לפיו השתיקה מקורה בתחושת אשמה, ולכן העוונטה הבריטית הזאת, עם החרמות כל שני וחמישי, תמשיך להנוסס לנו מעל הראש כמו אצל אדם שנרפא מסרטן וכל חצי שנה חרד מתוצאת בדיקת הביקורת הקרובה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר