לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2009, 19:54
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "כשאדם אומר לך שצבע השמש הוא..."

הבעיה היא שהמידע אליו הם חשופים הוא מידע שמתקבל ממקומות מאוד מוגדרים.
אנשים רואים טלויזיה, ערוצים כמו BBC, SKY NEWS, CNN.
כל אלה ועוד הם ערוצים אנטי ישראלים שמעבירים סינון רציני אל כל התוכן שמתקבל אליהם, ואז הם מעבירים את זה אל הצופה. בנוסף גם באינטרנט, אתרי האינטרנט הגדולים בהם גולשים רוב האנשים. אנשים לא מתעמקים ומחפשים מאמרים ואתרים "מחתרתיים" ולכן הם בולעים את כל מה שהתקשורת המוסתת מציעה להם וחושבים שזה מה שקורה.
מכיר את המשפט: "כל עוד אתה לא יודע על זה, זה לא קורה" ?
אז ככה זה עובד, הם לא יודעים על כל מה שקורה ברצועה עם הפת"ח והחמאס, או לדוגמא הכתבה שעליה האשכול, והם כן נחשפים לדברים נורא מסוימים, לערבים שבוכים כאשר מטוס חיל האויר תוקף מחסן נשק, או כאשר רואים ירי ארטילריה על הרצועה, וכאשר הפרשנים והכתבים אומרים את דעתם ומפיצים שקרים על מה שקורה - זה מה שנכנס למוח של האזרח הפשוט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2009, 17:44
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "העיתונאים הם אלה שמשיגים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
זו העבודה של העיתונאים - להשיג את המידע. זה לא שמזינים אותם במידע, הם לא הצרכן, הם היצרן.

זו התאוריה, אבל זו לא המציאות.
תעשה ניסוי - אתר כתב שטח/תחקירן כלשהו, צור איתו קשר בקשר לאירוע ציבורי כלשהו, ברר מה גודל הכתבה שהוא יכול לכתוב על האירוע והאם הוא יכול להגיע, ולאחר האירוע שלח לו בפקס כתבה מוכנה שלך (תקרא כתבות קודמות שלו ע"מ לקלוע בניסוח).

סביר להניח שתמצא את רוב הכתבה שלך בעיתון למחרת מילה במילה.

בעבר עשיתי את זה מספר פעמים, פסקאות שלמות נכנסו מבלי לשנות מילה.

רוב הכתבים מוזנים במידע אם בצורה ישירה (דרך משרדי פרסום ויועצי תקשורת) או בצורה עקיפה (דרך הצמדה שלהם לכוחות של צד אחד ושליטה במיקומם במרחב).

ישן 28-04-2009, 23:14
צלמית המשתמש של 5ariel5
  5ariel5 5ariel5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 5ariel5
"הכיבוש מאיים על התרבות הפלסטינאית !"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winter_forever שמתחילה ב "עונש מוות לפלסטיני על מכירת קרקעות ליהודים"

מוכרת לכם הכותרת הזו??

זהו היה צטוט מפיו של ח"כ ה-ד"ר אחמד טיבי, שטען שאנו משחיתים את התרבות הפלסטינאית..

א.איזה תרבות דוגלת ב-לינצ'ים,נקמות דם,רצח על כבוד המשפחה,והוצאה להורג על מכירת אדמות !?!

ב. אין דבר כזה בכלל תרבות פלסטינאית מכיוון ואין דבר כזה פלסטינאים !

ג. הוצא להורג אדם, על מכירת אדמתו הפרטית?

חח..איפה המדינות שהשתתפו ב"וועידת דרבן" שחיפשו את ליקוייה של ישראל ביחסיה לאדם, היכן הם..??..הריי ידוע מראש כי וועידה זו היא : וועידה שכולה הבל הבלים

ישן 28-04-2009, 23:35
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
ישראל חייבת להזהיר את המחבלים האלו שמי שיפגע בו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winter_forever שמתחילה ב "עונש מוות לפלסטיני על מכירת קרקעות ליהודים"

מי שיפגע בו וכל מי שיוציא הוראה להוציאו להורג, כולם יחוסלו.

אי אפשר להפקיר למוות את מי שעזר לנו.

גם לפי הסכמי אוסלו הם קיבלו אוטונומיה הכפופה לישראל ולא מדינה עצמאית.

אם ישראל תוותר להם עכשיו מתי שאנחנו שולטים, איך נוכל לדרוש מהם לקיים הסכמים אם ישראל תיסוג משם לגמרי.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 28-04-2009 בשעה 23:38.
ישן 29-04-2009, 02:49
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "דווקא זה שם את הפלסטינאים..."

כל אחד מהם זו נקודה בפני עצמה.
כל פעם שדבר כזה מוצף - צריך למנף אותו למאמץ ההסברה.

לא יעזור להסביר לזר שהפלסטינאים הם הצד ה"רע" בסיפור בגלל שהם פוגעים בנו, אבל יהיה קל להראות זאת אם הם אפילו פוגעים בעצמם.

מה שאתה כנראה מפספס זה שלמרבית אוכלוסיית העולם זה נראה כמו שני שכנים בבית משותף, האחד חזק מהשני בהרבה, שממשיכים לריב אחד עם השני למרות שכולם מנסים לפשר בינהם.
אם שני היריבים יתלוננו האחד על השני - אף אחד מה"שכנים" לא ישים לזה לב - הם רגילים לזה כבר 60 שנה.
אבל אם אחד מהם יוכיח שהשני מכה את ילדיו - כל השכונה מהר מאוד תתפוס צד כנגד אותו שכן.

ישן 29-04-2009, 15:54
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "כל אחד מהם זו נקודה בפני..."

מה שאני מפספס זה איך אתה יודע מה מרבית העולם חושב? אני חוזר ואומר, לעולם ממש לא אכפת כשמוסלמים
הורגים מוסלמים. מתי בפעם האחרונה ראית את חברי כנופיית ISM מגינים על מסגדים של שיעים בכרבלא למשל?
לעולם היו הרבה הזדמניות לראות איך הפלסטינאים יורים על מטרות אזרחיות פר אקסלנס במלחמה האחרונה,
שמעת מישהו אומר משהו? אני גם לא זוכר שאירגון כל שהוא פתח בחקירה נגד לבנון ביגלל שהחיזבאללה ירה משטחה
קטיושות נגד אזרחי המדינה. בקיצור העובדות מוצגות לעולם, אבל מסיבה כל שהיא הם מעדיפים להתעלם הן.

ישן 29-04-2009, 23:12
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה שאני מפספס זה איך אתה יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
מה שאני מפספס זה איך אתה יודע מה מרבית העולם חושב? אני חוזר ואומר, לעולם ממש לא אכפת כשמוסלמים הורגים מוסלמים. מתי בפעם האחרונה ראית את חברי כנופיית ISM מגינים על מסגדים של שיעים בכרבלא למשל?

אני לא באמת יודע איך ומה מרבית העולם חושב. אבל אני קורא את העיתונות הנפוצה בעולם (הטריביון, הטיימס, אול-אפריקה, אפרול, AP, AFP, BBC ורבים אחרים) ואני רואה איך עימותים אחרים ברחבי העולם מוצגים ואיך העימות הזה מוצג.
כשישראל מושווה לסרי לנקה, וכאשר חלקים נכבדים בעולם מתרעמים למה לישראל ניתנת "יד חופשית" נגד "לוחמי חופש" בעזה בעוד יש לחץ דיפלומטי על סרי לנקה לחדול מפני הפעילות הצבאית ה"הומאנית" שלה נגד טרוריסטים - אני מבין שיש פה בעיה מאוד גדולה שעיקרה היא שאנשים לא מבינים את מהות הלחימה פה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
לעולם היו הרבה הזדמניות לראות איך הפלסטינאים יורים על מטרות אזרחיות פר אקסלנס במלחמה האחרונה, שמעת מישהו אומר משהו? אני גם לא זוכר שאירגון כל שהוא פתח בחקירה נגד לבנון ביגלל שהחיזבאללה ירה משטחה
קטיושות נגד אזרחי המדינה. בקיצור העובדות מוצגות לעולם, אבל מסיבה כל שהיא הם מעדיפים להתעלם הן.

העובדות לא מוצגות החוצה.
אנחנו פחות או יותר מפקירים את הזירה לסוכנים של מדינות ערב.
אתה בעצמך יכול ליחצן את העובדות הקיימות הרבה יותר טוב מאשר הן מיוצגות כיום.
מבחוץ זה נראה כאילו אנחנו הפקרנו לחלוטין את חזית ההסברה.
אנחנו לא שלחנו משלחת של משפטנים ל ICC בשביל לתבוע את החיזבאללה על ירי משטחים אזרחיים. הם כן שכרו משפטנים ע"מ לתבוע את הקצינים שלנו. עד כדי כך פשוט.
באשר לISM, אני לא מכיר את הארגון הספציפי הזה, אבל מהכירי ארגונים אחרים כדוגמתו, ברגע שאתה בוחן את העקרונות שלהם ומדגים להם כיצד הפלסטינאים מפרים אותם אחד אחרי השני - התומכים שלהם מתחילים לחזור לארצות מוצאם.
עשיתי את זה - בנחמדות ובנימוס - עם לא מעט אירופאים תומכי הארגונים הללו עד היום.
נימוסים והליכות, הרבה עובדות וקצת ציניות - זה מתכון מנצח.

ישן 29-04-2009, 14:45
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אסור לנו להפקיר אנשים טובים גם בכדי לקבל קצת סימפטיה מזה שהמחבלים הם רשעים נוראים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "אם נעשה זאת, נצדיק את טענתם..."

צה"ל צריך להעמיד תותח מול הכלא איפה שכלאו את האנשים ולדרוש שתוך 2 דקות רוצים את כלם החוצה. ולשחרר את מוכרי הקרקעות (או סתם ערבים שמעלילים עליהם).

אין מקום למשחקים.

גם אם אלו לא סוחרי קרקעות שעזרו לישראל, ישראל צריכה לאסור לשחק עם שנאת ישראל גם במאבקים הפנימיים שלהם.

גם אחדמניג'אד בהתחלה טענו שהוא זקוק לשנאת ישראל בכדי לקבל שליטה בעולם המוסלמי.

ישראל צריכה להגיד שאלו לא סייענים של ישראל, אבל ישראל לא תתן להם לרצוח אחד את השני בתואנה שמדובר על אוהבי ישראל, כאילו שאוהבי ישראל מותר לרצוח.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 29-04-2009 בשעה 14:50.
ישן 29-04-2009, 23:27
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אסור לנו להפקיר אנשים טובים גם בכדי לקבל קצת סימפטיה מזה שהמחבלים הם רשעים נוראים"

אם בקובה היו שופטים קובני על תמיכה בארה"ב - ארה"ב לא הייתה מתערבת להצלתו.
אותה דוגמא נכונה לאירן וסעודיה (משני הכיוונים), לגאורגים ולפדרציה הרוסית, לאזרים והארמנים, להודו ופקיסטן ולכל "אויב" אחר.
אותו "אויב" לא יחוש לעזרתו של אותו אזרח- אלא אם כן מדובר בסוכן מודיעין.
אין שום סיבה שאנחנו נעשה זאת.
ארה"ב והפדרציה הרוסית חתומים על הערבות של אוסלו - הם מוזמנים מבחינתי לעזה להשכין שם שקט וסוף לעינויים, ההוצאות להורג ולטרור.
אחרי שהם יעשו זאת ניתן יהיה להמשיך הלאה

ישן 01-05-2009, 20:35
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אבל אנחנו צריכים להגן עליו כי..."

ציטוט:
אבל אנחנו צריכים להגן עליו כי אנחנו יהודים. והוא מואשם במכירת אדמות ליהודים.
זוהי החלטה גזענית ואנטישמית - וזו הסיבה שעלינו להתערב.

אם תצדיק את טענתם - אתה חתום על גזר דין המוות של כל אלו שישפטו אחריו.
אם לא תתן למעשיהם לגיטימציה, בשלב כלשהו גם האוכלוסיה המקומית שלהם תפסיק לתת לכך לגיטימציה (לא, לא בגללנו. בגללם. מתישהו לאורך הדרך חלק גדול מהאוכלוסיה יכיר פרט אחד או שניים שנענש על לא עוול בכפו).

ציטוט:
וגם הנושא ההומני, שאדם מכר שטח פרטי שלו ועל כך הוא מוצא להורג.

אני לא רואה שום אירופאים וצפון אפריקאים רצים להציל אותו.
כשהם יגיעו אני הראשון שיטען שאנחנו צריכים לצעוד בקו אחיד איתם.
בדיוק כמו שאני טוען היום שכשצרפת תחזיר לאנגליה את נורמנדי ובריטון, כשאנגליה תחזיר לאירלנד את ששת המחוזות של אולסטר, כשספרד תתן עצמאות לבסקים ותחזיר את מלגה וגרנאדה לברברים של מרוקו, כשאיטליה תחזיר את שארית טיאסטה לאוסטריה וכשארה"ב תחזיר את ניו-מקסיקו, טקסס ולוס-אנג'לס למקסיקו ואת יתרת שטחה לאינדיאנים - אני אחשוב שיש להם בסיס להטיף לנו על החזרת שטחים.

ישן 01-05-2009, 21:52
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אני לא דיברתי פה בכלל על..."

אני הכנסתי את הקטע של השטחים כדוגמא לצביאות.
אני מסכים איתך שאתה צודק באופן עקרוני - זה תמיד נכון לעשות את הדבר הכי מוסרי. בעולם מושלם גם אני הייתי רץ לעזור לאותו פרט.
אבלאני לא חי בעולם מושלם.
ובעולם הזה אני לא מסכים שאנחנו צריכים לסכן את אנשינו בטווח הקצר ולפגוע באינטרסים שלנו בטווח הארוך, ע"מ להגן על פרט השייך ללאום אחר שמוענש ע"י הלאום שלו.
בדיוק כמו שכשרוי בנט וצוונגיראי ישבו בכלא בזימבבואה אני חשבתי שצריך לשחרר אותם משם.
אבל לא רצתי לארגן הפיכה נגד הטרוריסט מגאבה, ובטח שלא טענתי שצה"ל צריך ללכת להציל את היהודים בפוגרום שהיה ב 2003 בהררה (סאלסברי).

זה טוב ונהדר להיות מוסרי - אבל עדיף להיות פחות ממושלם ובחיים, מאשר פאר ומופת למוסריות מת.

ישן 01-05-2009, 23:08
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אז עזוב את המוסריות. בוא..."

בינואר השנה התרחשו כ-250 אירועים אנטישמיים באנגליה בלבד.
ע"פ אותו היגיון אנחנו צריכים לשלוח לשם את הצבא ולהציל אותם.

ישנן מאות תקיפות על רקע אנטישמי, ברמת חומרה כזו או אחרת, בכל רחבי העולם בחודש ממוצע.
אין לנו שמץ של סיכוי להגיב לכולן.
גם לא אם נצמצם את התגובה שלנו רק לישראלים (ונתעלם מיהודים שהם לא אזרחים).
אז באיזה סדר עדיפות בא בן לאום אחר, שנענש על כך שביצע עסקא כלכלית למטרות רווח עם ישראלים? במיוחד אם לעזור לו יהיה לחזק את הטענות של ארגוני הטרור (שכל מי שעושה עסקים איתנו הוא משת"פ).
אצלי הוא נמצא במקום כ"כ נמוך ברשימה שברור לי שלעולם לא נספיק להגיע גם אליו.

ישן 29-04-2009, 11:00
  דוררון דוררון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.09
ערווץ 7

אם היו מוסיפים קישור היה יותר טוב .
באתר של מען בעיברית מופיע ככה : 16:33
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.maannews.net/he/images/J0115844.GIF]
28/04/2009

גזר דין מוות על תושב חברון שהורשע במכירות קרקעיים לישראלים

וכשבוחרים את הדיווח באנגלית כתוב ככה : 09:07
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.maannews.net/en/images/J0115844.GIF]
29/04/2009

Palestinian youth stabbed to death in Jenin

בקיצור מטעמים בינלאומיים אי אפשר לעשות מהרכיבים האלה ....
ובכלל זה מעלה תהיות לגבי איזה מהדיווחים הוא הנכון או למי מיועדים הדיווחים האלה בכלל - אולי זה מכוון לדעת הקהל הישראלית ו\ או הערבית ?
ישן 29-04-2009, 13:00
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי hagarblu שמתחילה ב "מה ההתרגשות, האם אין פסק הלכה..."

יש הבדל מהותי בין פסיקה דתית לחוק מדינה.
זכותך למכור את רכושך למי שתחפוץ, גם אם הדת שלך מפלה אחרים ומונעת ממך למכור אותו לקבוצות אוכלוסיה שונות.
כשזה חוק מדינה זה הופך לפגיעה חמורה בחופש הקניין, שמהווה סעיף מהותי ב"זכויות האדם" - אותם עקרונות שכל מדינות אירופה שמסרבות לפעול נגד הטרור הפלסטינאי כל כך מהללות.
הרי גם אתה, בדיוק כמוני, יודע שישנם חלקים נרחבים מאזרחי המדינה שלא ימכרו בית לאזרח אחר בגלל שרב כזה או אחר מתנגד למכירת רכוש לערבים, ולשנינו ידוע וברור שאף אחד פה לא ירצח/יוציא להרוג אזרח שבחר כן לעשות זאת.
כך שאני כן חושב שזו "תחמושת" יעילה.

ישן 29-04-2009, 15:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
כבר 15 שנים שיש הוצאות להורג כאלה. לא ראיתי שמישהו באירופה זועזע מכך...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "יש הבדל מהותי בין פסיקה דתית..."

לא משנה כמה תעמולה ננסה לשאוב מהעובדה היבשה שאנחנו נלחמים באנשים שרואים ברצח ילדים,
סוג של הישג - זה לא יעזור לנו.
רוב אלה שמתנגדים לנו, לא באמת מסתכלים על השאלה מי טובים ומי רעים (מי שבאמת מתייחס לדברים
כאלה היה תמה איך אפשר לתמוך במדינות שנמנעות מענישת אבות שרוצחים את בנותיהם, שמתירות
בחוק מילת נשים, שרודפות עד מוות חד מיניים וכן הלאה וכן הלאה). אלה שמתנגדים לנו לא מתעניינים
בעובדות, ובטח שלא עוד סוחר קרקעות מסכן שנרצח ע"י הרש"ף יגרום להם להבין פתאום שהרש"ף זה
לא ארגון צדקה עדין.
אלה שמתנגדים לנו מתחלקים לטמבלים שלומיסטיים שלמדו שאנחנו הרעים וזהו זה; ולכאלה שמעריכים
שהאינטרס שלהם מצדיק תמיכה וגיבוי לצד הערבי (יכול להיות שזה ינבע מאינטרס פוליטי של אלקטוראט
אסלאמי מתחזק, יכול להיות שזה ינבע מאינטרס כלכלי של ביזנס במדינות ערב, יכול להיות שזה ינבע
מתקווה שהתקפות על ישראל, תגרומנה לטרוריסטים לתקוף יעדים אחרים, אוהדים יותר למשטר הכיבוש
הציוני...), אבל בשום מקרה זה לא ינבע מלימוד מעמיק של הבעייה והגעה למסקנה שאכן אנחנו זה
הBADGUY באזור, וכל ניסיון להוכיח שאנחנו הקאובואים עם הכובעים הלבנים, שכן אנחנו לא מוציאים
להורג סוחרים מסכנים, לא ישנה כלום לאיש.

אגדיר זאת כך: כל "פעילי השלום" שבאים לכאן (או כבר גרים כאן, כמו ה"ה עמירה הס וגדעון לוי) לא
יאבדו שנייה שינה בלילה בגלל שסוחר קרקעות נרצח באופן משפטי בידי מכחיש השואה אבו מאזן...
ישן 29-04-2009, 16:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין צורך שאני אסביר, עדיף שאתן להם להסביר בעצמם כיצד הם מגיעים הנה:
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE]אגדיר זאת כך: [b]כל..."

התיאור שיובא להלן, מופיי במסגרת ההסברים שמספק הארגון תומך-הטרור הגדול ביותר, הלא הוא
"ארגון הסולידאריות הבינ"ל", המוכר בראשי התיבות ISM, ששלושה מפעיליו נהרגו בעת שהפריעו
לפעילות צה"ל (רייצ'ל קורי ותום הורנדל נהרגו ברפיח וטריסטן אנדרסן נהרג בבלעין), ושניים אחרים נהרגו
בשעה שאחד מהם פוצץ גופו בבית קפה בת"א מייק'ס פלייס והשני שניסה להמלט בשחייה, טבע (הארגון
טען לאחר מכן שאין לו קשר לשני המחבלים ושהם רק הגיעו לארץ בעזרתו, מבלי שידע שבכוונתם לבצע
פיגוע התאבדות).
ראשית, הארגון אמנם קורא לכולם "להצטרף אלינו בפלסטין", אבל לא מקבל את כולם אוטומטית. ליחידת
העילית שמגינה בגופה על פעילות טרור מתקבלים רק אחרי סיומו המוצלח של גיבוש בין יומיים,
שמתבצע אחרי שנכנסים לארץ. הגיבושון עולה 180 שקל (השימוש במטבעות וציוד של הכובש הציוני
הוא מאוד נפוץ אצל אלה שרוצים בהשמדתו...).
אלא מה? כדי להשתתף בגיבושון, יש להצליח להכנס לארץ המפחידה והכובשת. איך עושים זאת?
ובכן, שער הכניסה המומלץ לגיבורי החיל, הוא טרמינל 3 של נתב"ג, או מעברי הגבול בטאבה ומירדן...
כן, החבר'ה הללו נכנסים לישראל באופן חוקי למהדרין, למרבה התדהמה. העניין הוא, שלטענת ISM
ישראל מונעת באופן אוטומטי את כניסתם של אלה שמצהירים שמטרת ביקורם בישראל, היא
"להזדהות עם הפלסטינים", ולכן יש ל"פעילי השלום" התלבטות קשה: האם להתחיל לריב עם שלטונות
ישראל כבר בשער הכניסה לישראל, או לשקר, ולהתחיל לריב איתם רק אחרי שכבר נכנסו פנימה
ועברו את הגיבושון המפואר (עליו יורחב בהמשך).
מכיוון שקריאה מפורשת לשקר לרשויות הכניסה לישראל תהפוך את פעילות הארגון הזה לבלתי
חוקית, נזהר הארגון מקריאה מפורשת לשקר, אלא מציין ש"יש פעילים שמעדיפים שלא לציין כמטרת
הביקור את פעילותם, אלא מציינים מטרות אחרות כמו ביקור בארץ הקודש, ביקור חבר ישראלי וכד'.
פעילים אלה מציגים תכנית מפורטת לביקורם בישראל ונותנים כתובות ומספרי טלפון של חברים
ישראליים (לא פלסטיניים)"...
מובן מאליו שמה מתוארת כאן זו שיטה כיצד להונות את שלטונות הגבול הישראליים, אבל מכיוון
שזה "רק תיאור, ולא קריאה מפורשת", נמנע איסור על פעילות הגוף הזה בישראל (כן, חלם הישראלית
בפעולה...).
לסיכום, הם טוענים שהטיסה לנתב"ג היא הדרך הקלה והישירה ביותר, למרות שיש פעילים שטוענים
שבמעברים היבשתיים הבודקים מחמירים פחות, ושגם אם נמנעת הכניסה, לא מגורשים ישר לארץ
המוצא, אלא נשארים באזור. בכל מקרה, מציין הארגון בשמחה, רוב פעילינו מצליחים להכנס.
אחרי הכניסה לישראל, יש לנסוע לי-ם ומשם צריך להתקשר להשאם או לאדםף שיארגנו תחבורה אל
מקום הגיבוש, שייערך "בשטחים הכבושים והנצורים".
http://palsolidarity.org/join/travel/

הגיבושון:
הגיבושון נערך בכל יום ג' וד' אחרי שהצטברו לפחות שניים-שלושה תומכי טרור, שמוכנים למשימה. בשלב
זה צריך להתקשר להשאם (שמשום-מה לא סומך על תקשורת הסלולר של ג'וואל, אלא מחזיק במספרים
של אורנג' וסלקום...), הוא כבר יתאם את מקום הגיבושון. מה נלמד בגיבושון? הסטוריה של האזור ושל
"התנגדות לא אלימה" (עפ"י גירסת הISM, אם אתה עומד, ומגן בגופך על מישהו שיורה, אתה "מתנגד
באופן לא אלים" ולכן לירות לעברך זה פשע מלחמה...), חוקי ותקנות ישראליים, מה עושים כשנעצרים,
תרבות האזור - ועניין ההטרדה המינית: סוגיית ההטרדה המינית היא בעייה משעשעת למדי מבחינת
החנטרישים של ISM, מכיוון שגם הם מודעים לכך שנשות הISM (שרובן המכריע נראות ב-ד-י-ו-ק כמו
שאתה מדמיין. בררררררררררררר) לא עוברות הטרדות בידי כוחות הכיבוש, אלא דווקא בידי הגוזלים
הפלסטיניים המסכנים, אז הם מקפידים לפתוח בכך שהם מציינים שהטרדות ותקיפות מיניות קורות
בכל העולם (נכון, אגב, אבל זה כמו להגיד שבכל העולם יש שחפת, ובכ"ז יש מדינות שבהן זה קטלני
יותר...) - וממשיכים בהסבר לגבי שיטות שיסייעו לנשים להימנע מהטרדה או תקיפה (בעיקר טיפים
לגבי לבוש...).
עוד לגבי הגיבושון:
http://palsolidarity.org/join/training/

וסיכום: כמו שאתה רואה, המחבלים הללו נכנסים לכאן באופן חופשי לחלוטין, והניסיונות למנוע את
כניסתם, נעשים בלב ולב במקרה הטוב. השוטרים והפקידים במעברי הגבול יודעים שברגע שימנעו
כניסה, ישר יוגש ערעור בידי עורכי הדין של תומכי הטרור, והפקיד/שוטר הוא שימצא עצמו משלם את
המחיר על שניסה למנוע כניסת תומך טרור לארץ. מסיבה זו, רוב תומכי הטרור נכנסים בקלילות
ובאופן חוקי.
ברגע שתשתנה המדיניות, יתחילו לגרש מהארץ כל תומך טרור שייתפס נוטל חלק בהפגנה לא חוקית,
ותימנע כניסה מכל מי שייחשד כתומך טרור (סליחה, "פעיל שלום לא אלים"), התופעה של המוקיונים
המסוכנים הללו, תהיה הרבה פחות נפוצה. זה לא מקרה שהצטברו כאן כ"כ הרבה מוקיונים למרות
שיש כ"כ הרבה אזורי עימות בעולם - כאן אשכרה נזהרים לא לפגוע בהם, ובסופי שבוע אפשר לקפוץ
לפאב בת"א, ולבלות ממש כמו במקומות שמהם באו אותם צעירים (וצעירים ברוחם) נועזים...
ישן 30-04-2009, 00:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא הבנת אותי נכון, והפתרון שלך לפרשנות שלך לדבריי, הוא יותר מאשר "קצת" פשטני:
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "כלומר, אם הבנתי אותך נכון,..."

אני טוען שאלה שמאמינים לפלסטינים מחולקים לשניים:
1. אנשים ששונאים אותנו מתוך להט אידיאולוגי (דתי, למעשה - השלומיזם היא דת לכל דבר), ועל כן "לתת
להם מידע" מקביל ללהסביר לניסיון של גלילאו להסביר לאינקוויזיציה שכדור הארץ מקיף את השמש, ולא
להיפך. אנשים דתיים לא משתכנעים מעובדות, אלא מתאימים אותן למערכת האמונות שלהם...
2. אינטרסנטים מסוגים שונים, שגילו שיותר משתלם להם להיות נגדנו, מאשר בעדנו. אין לי מושג בעיני
מי עליי לחשוף את "פרצופם האמיתי", שכן רוב בוחריהם לא ממש מוטרדים מעמדתם לגבינו, וגם לו היו
לנו הכלים "לחשוף פרצופם האמיתי" (ואין לנו - תקשורת ההמונים האירופית לא תומכת בנו, למקרה שלא
שמת לב...), זה לא היה משנה דבר, שכן אירופה ברובה לא אוהבת אותנו א-פריורי (כן, גם בגלל שאנחנו
יהודים...).

זה נורא עצוב להגיד זאת (יש המון דברים עצובים בסכסוך הערבי-יהודי, זה דווקא אחד מהדברים העצובים הפחות חשובים...) אנחנו הצד הצודק בסיפור הזה, ולרוב האנשים בחו"ל ממש-ממש לא יהיה
אכפת, גם אם מישהו יגלה להם את זה. אין צדק, אבל למי שגר בארץ הזו, זה אמור להיות ידוע מזמן...
ישן 01-05-2009, 20:39
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא הבנת אותי נכון, והפתרון שלך לפרשנות שלך לדבריי, הוא יותר מאשר "קצת" פשטני:"

יש לי פה בעיה עקרונית שחוזרת על עצמה בשיחות שלנו.
אולי הגיע הזמן להבהיר אותה (אזהרה לאזרחים התמימים, זה עומד להיות ארוך).

מה זה לכל הרוחות שלומיזם?
אם הבנתי נכון מדובר באמונה שלא נשענת על עובדות ששני עמים מסוגלים לחיות ביחד מבלי להרוג האחד את השני.
האם אתה טוען שאין שלום שמבוסס על עובדות?
אני אצטרך הבהרה בנקודה זו.

ישן 01-05-2009, 21:29
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה יהיה ארוך רק מהכיוון שלך. שלומיזם היא דת בעלת עקרון בסיסי מאוד:"

אם כך הרוב המכריע של השמאל הישראלי לא עונים להגדרה הזו (למעשה אני לא חושב על אף מפלגה העונה להגדרה הזו...).
אפילו מרץ מדברים במצע שלהם (וגם בתקשורת) על פשרה בין העמדות הנפוצות בשני הצדדים ולא על וויתורים ללא מו"מ או על פיוס של רודנים.
וד"א - הם מבססים את ההצהרות שלהם על טיעונים לוגיים, עם רובם אני לא מסכים אמנם, אבל בפרוש לא מדובר באמונה.

אז או שתצטרך לעדכן את ההגדרה הזו, או שתצטרך להבהיר לי מי עונה להגדרה הקיימת.

ישן 01-05-2009, 21:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כל השמאל הישראלי עונה פחות או יותר על ההגדרה הקיימת...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "אם כך הרוב המכריע של השמאל..."

ההתמכרות לסיסמאות היא תופעה שלומיסטית קלאסית, וההתלות בכך שמצע מרצ לא כותב במפורש על
"פיוס רודנים", זה בערך כמו להגיד שהסכם מינכן הוא הסכם גאוני כי לא כתוב בו במפורש "מפקירים את
צ'כוסלובקיה" (הנה, עוד דוגמא לשימוש ר-ל-ו-ו-נ-ט-י בהסטוריה...)...
העמדות הרשמיות של השמאל בישראל הן הדבר הגמיש ביותר בעולם. אין קו אדום שהשמאל של שנות
השמונים לא התעקש, שהשמאל בשנות ה90 לא דרך עליו בגסות. אין קו שהשמאל של שנות ה90 לא
עמד עליו, שהשמאל של שנות ה2000 לא מסתכל עליו כעל "ימני קיצוני"...
אין בדל של לוגיקה בטיעון של החבר'ה שלך. הכל אמונה (אצל אלה למטה - בקרב ההנהגה, יש רבים שיודעים שהשלומיזם זה בולשיט, אבל מבינים שהפרנסה קודמת לכל - שאל את עצמך מי נהנים
מתקציבי הענק שמזרים האיחוד האירופי לכל גופי "שוחרי השלום" המקצועיים בישראל).
מי שרוצה לראות היכן מצוייה תפיסת העולם השלומיסטית המדוייקת, לא צריך לחפש "מפלגות" אלא
גופים חוץ-מפלגתיים שמכוונים את המפלגות. ארגונים כמו שלום עכשיו ויוזמת ז'נבה הם הכתובת שאותה
צריך לחפש, ושם מוצגים ויתורים אינסופיים שלנו, בתמורה לכך שהצד הפלסטיני יכתוב "בסדר" על חתיכת
נייר. זה שלומיזם טהור, וכרגע כל המפלגות במרחב שמקדימה ושמאלה, מקבלות פלוס-מינוס את
עקרונות ז'נבה, והמפות ההזויות שמופיעות אצלם (גם כאשר ידוע ומובן שיוזמת ז'נבה זה ויתור ישראלי
בלבד, שהצד הערבי אפילו לא עושה הצגות של מחוייבות כלפיו - אפילו אתר אינטרנט בערבית הם לא
פתחו...)...
ישן 01-05-2009, 23:34
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כל השמאל הישראלי עונה פחות או יותר על ההגדרה הקיימת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
ההתמכרות לסיסמאות היא תופעה שלומיסטית קלאסית,

ססמאות זה חטא של פוליטיקאים מכל הצדדים, ע"ע "יתנו יקבלו, לא יתנו לא יקבלו" שהפך מהר מאוד ל"לא יתנו, יפרו הסכמים, ימשיכו בטרור ועדיין יקבלו" בהסכם יריחו.
כך ששני הצדדים זהים בנקודה זו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
וההתלות בכך שמצע מרצ לא כותב במפורש על "פיוס רודנים", זה בערך כמו להגיד שהסכם מינכן הוא הסכם גאוני כי לא כתוב בו במפורש "מפקירים את צ'כוסלובקיה" (הנה, עוד דוגמא לשימוש ר-ל-ו-ו-נ-ט-י בהסטוריה...)...

אני מבין. אתה לא מסתמך על דברים שמרץ כתבה במצע שלה. אתה מוכן להסתמך על דברי חבריה או על נאומי חבריה בכנסת עד כה?
כי גם שם הם מדברים על פשרה של שני הצדדים ולא כניעה (וותרנות בלתי-פוסקת).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
העמדות הרשמיות של השמאל בישראל הן הדבר הגמיש ביותר בעולם. אין קו אדום שהשמאל של שנות השמונים לא התעקש, שהשמאל בשנות ה90 לא דרך עליו בגסות. אין קו שהשמאל של שנות ה90 לא עמד עליו, שהשמאל של שנות ה2000 לא מסתכל עליו כעל "ימני קיצוני"...

אותו דבר ניתן להאמר (ואכן נאמר לא פעם) על מפלגת הליכוד.
כל המפה הפוליטית בין תחילת השבעים לאמצע שנות האלפיים זזה שמאלה.
עכשיו נראה כאילו יש התקבעות (והתחלת תזוזה בחזרה ימינה, אבל רק ימים יגידו).
כך ששוב שני הצדדים זהים בנקודה זו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אין בדל של לוגיקה בטיעון של החבר'ה שלך. הכל אמונה (אצל אלה למטה - בקרב ההנהגה, יש רבים שיודעים שהשלומיזם זה בולשיט, אבל מבינים שהפרנסה קודמת לכל - שאל את עצמך מי נהנים מתקציבי הענק שמזרים האיחוד האירופי לכל גופי "שוחרי השלום" המקצועיים בישראל).

בתור התחלה קשה מאוד לקרוא למצביעי מרץ "החבר'ה שלי". רובם (תומכי העמדות המדיניות של מרץ לפחות) מאוד לא אוהבים את דעותי (לעומתם הליברלים כן מסכימים לרוב עם דעותי החברתיות והסוציאליסטים עם דעותי הכלכליות).
בתור המשך - לפני רגע טענת ש"שלומיזם" זו אמונה. כעת אתה טוען שזו פרנסה. אני אשמח אם תישב סתירה זו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
מי שרוצה לראות היכן מצוייה תפיסת העולם השלומיסטית המדוייקת, לא צריך לחפש "מפלגות" אלא גופים חוץ-מפלגתיים שמכוונים את המפלגות.

האם אתה טוען שהמפלגות בישראל הן לא עצמאיות, אלא מונהגות על ידי גופים חוץ פרלמנטרים עלומים?
אני אשמח לקבל הוכחות לכך, מכיוון שעל סעיף כזה אפשר לשלול ממפלגה את היכולת לרוץ לכנסת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
ארגונים כמו שלום עכשיו ויוזמת ז'נבה הם הכתובת שאותה צריך לחפש, ושם מוצגים ויתורים אינסופיים שלנו, בתמורה לכך שהצד הפלסטיני יכתוב "בסדר" על חתיכת נייר. זה שלומיזם טהור, וכרגע כל המפלגות במרחב שמקדימה ושמאלה, מקבלות פלוס-מינוס את עקרונות ז'נבה, והמפות ההזויות שמופיעות אצלם (גם כאשר ידוע ומובן שיוזמת ז'נבה זה ויתור ישראלי בלבד, שהצד הערבי אפילו לא עושה הצגות של מחוייבות כלפיו - אפילו אתר אינטרנט בערבית הם לא פתחו...)...

קודם כל זה לא נכון.
הסעיף הראשון של אמנת ז'נבה קובע שהישות הפלסטינית תכיר במדינת ישראל ללא כל סייג- כלומר כמדינה יהודית. הסעיף השני מחייב יישות זו לקיים את כל ההתחייבויות שאש"ף לקח על עצמו, כלומר הפסקת כלל הטרור על כלל צורותיו מכלל הארגונים וזניחה מוחלטת של ההתנגדות האלימה (בין היתר).
אני יכול להמשיך סעיף אחר סעיף, אבל אין טעם, קרא אותם בעצמך.
יש לי מספר סיבות מהותיות בגינן אני מתנגד ליוזמה זו (בין היתר טיהור אתני של יהודים משטחי הישות הפלסטינאית, קיום הפרוזדור הרצוף ויכולת של פליטים, מוגבלת ככל שתהיה, להתיישב בשטחי ישראל, ועוד).
אבל הטענה שיוזמה זו מציגה "ויתורים אינסופיים שלנו" ושהיא מהווה "ויתור ישראלי בלבד" זה לא נכון עובדתית.
כך שיוזמת ז'נבה, שמתבססת על פשרה ולא על אמונה או וויתורים לא-פוסקים - לא מתאימה להגדרה שלך ל"שלומיזם".

ישן 02-05-2009, 00:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני מבין שאתה כבר ערוך ומוכן לדיון של 300 תגובות, ולי אין עניין בזה...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "[QUOTE=ori] ההתמכרות לסיסמאות..."

לכן אגיב פעם אחת, מכיוון שעייפתי להסביר כל דבר כמה פעמים, רק בשביל הסיכוי הקלוש שתבין מה
זו הלוגיקה נטולת הסיסמאות...

"יתנו יקבלו - לא יתנו לא יקבלו" זו סיסמא יפה, שיכלה להיות מדיניות נבונה - לו היה לצד השני מה לתת...
מעבר לכך, הסיסמא הזו נולדה שנים אחדות א-ח-ר-י הסכם אוסלו א' (מה שכינית בשם הסכם יריחו.
ייתכן שאני טועה והתכוונת להסכם חברון או הסכם וואי - אבל אז אנחנו חוזרים שוב לנטייה שלך לכתוב
דברים לא מדוייקים בבטחון רב, ובכך להטעות קוראים כאילו יש לך מושג מה אתה כותב...).
אני לא מסתמך על מצע מרצ/עבודה/אט"ד, אלא על ההסכמים שהן מקדמות, והרעיונות שבאים לידי
ביטוי בהסכמים אלה ובמציאות שהם יצרו. אתה אולי לא שמת לב, אבל כבר ויתרנו די הרבה מאז 1993,
ולא קיבלנו כלום מלבד פיסות נייר - שהשלומיסטים מגדירים זאת כ"פשרה" מצד הפלסטינים. אני, למרבה
הצער, לא שייך לחבורתכם מלאת התקוות, ולא מאמין בכך שפיסות נייר מייצגות פשרה (אני מפקפק
בעקרון ביכולת של הפלסטינים כרגע להציע פשרה, וזה מה שעושה אותי לכופר בעיקר, כידוע).
מכיוון שפיסת נייר שכוללות מלים יפות (כן, "הכרה בישראל" זה מלים יפות) היא לא פשרה, הרי אין
טעם בכלל להתחיל לנסות להסביר לך למה הסכם ז'נבה הוא מסמך שלומיסטי קלאסי: אנחנו מציעים
ויתורים ברורים, כאלה שניתן למדוד אותם, לתחם אותם, ולתמחר אותם - והם מציעים חתימה על
פיסת נייר. האתר של ההסכם (שאני מבין שקראת רק בעברית) מראה שזה, כרגיל, הסכם של צד אחד
עם עצמו - שכן אפילו הסכם שלומיסטי להפליא שכזה, לא הצליח לגרום אפילו לאלה שמגדירים עצמם
כתומכיו הפלסטיניים, לדאוג לתרגומו לערבית (אנא מצא לי את אתר ההסכם בערבית, יחד עם תרגום
שלו - אני קורא ערבית, ובדקתי באתר מה שמוגדר כ"אתר בערבית של יוזמת ז'נבה", ולא מצאתי
שום דבר כזה...). אתה מבין, אפילו הסכם נלעג כזה, שלא מבקש מהפלסטינים כלום, מלבד חתימה
על פיסת נייר סתמית שאומרת שכרגע לא צריך להשמיד אותנו - נראה להם מוגזם...
כתבתי מי-יודע-כמה-פעמים (גם פה) שהשלומיסטים מתחלקים למאמינים ולאופורטוניסטים (הם אלה
שבדר"כ נמצאים למעלה, בעמדות הנהגה). אם אתה מוצא סתירה - אז אני מניח שמימיך לא נתקלת
בתופעות מוזרות כמו ציניות, למשל. אכן, יש יתרונות לאמונה העיוורת...
אני שמח שגילית שכל המפה הפוליטית זזה שמאלה, אלא שהמפה לא זזה מעצמה. מישהו יצר מהלך
שקבע עובדות בשטח, שיצרו מציאות חדשה, גרועה ביותר, שכמעט בלתי אפשרי לתקן אותה ולהשיב
את הגלגל אחורה. אותו מהלך הוא כמובן החטא הקדמון של אוסלו א', שקיבע את העובדות שאש"ף
נכנס לתוך השטח שממערב לירדן, מקבל שטחים, מקבל נשק, מקבל כסף - ובתמורה חותם על פיסת
נייק (תוך שבנאומים בערבית מבהירים דובריו כל הזמן, שאין להם בדל של כוונה לכבד פיסת נייר זו).
מרגע שאש"ף נמצא פה, כל המערכת הפוליטית חייבת להתייחס אליו כאל עובדה - ולכן גם הימין מוצא
עצמו שמאלה מבעבר. העניין הוא שמי שהכניס לפה את אש"ף, הוא שכפה על המערכת לזוז שמאלה,
ולא איזושהי הבנה של הימין ש"הכיבוש משחית והגיע הזמן לעשות שלום".
לא טענתי שגופים פרלנטריים שולטים במפלגות, אלא שהם מבטאים בצורה ברורה יותר מה שמצעי
מפלגות מתקשים לבטא: הצורך בויתורים ויתורים ועוד ויתורים.

אני משוכנע שאתה רואה בעצמך ליברל , אבל האמת היא שאתה ליברל בערך כמו שאנישלומיסט
(ליברל לא קורא "לנטרל בדרך זו או אחרת" את מי שדיעותיו שונות).
ובנימה עייפה זו, אני מסיים. אם מצאת "סתירות" נוספות - אני מציע שתוסיף אותן לכתב האישום שאתה
מתכנן לי ולכל אלה שלא חושבים שפיסת נייר זו "פשרה" מצד הפלסטינים (יש רבים מאוד מאיתנו,
דע לך...).
ישן 29-04-2009, 13:59
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile

דיברתי אתמול עם בחורה ערביה,שגרה ברמלה.כששאלתי אותה,אם היא שמעה על המקרה,היא אמרה משהוא כמו:"כלב,מגיע לו!בוגד." בחורה די מתונה,מסורתית,לא יודופובית(אנטי-ציונית,כמובן).
היא גם סיפרה על מקרה שתלו ערבי אחד בכיכר העיר על מעשה דומה.זה היה מראה נפלא,לטענתה.כדי שהאחרים יראו ויראו.

-תגובה אופיינית?או שרובם רודפי שלום?
בקיצור,בקונטקסט חברתם הברברית,אם הם מדי פעם פוגעים ביהודים,אין זה יעשה רעש בעולם.מה ניתן לצפות מהם?אבל ממנו מצפים ליותר.ולכן כל הסירחון בתקשורת על פגיעה בכל פלסטיני נוסף.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר