לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2009, 11:35
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
זה מה שרשום לי במסמך טקסט:
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "Program Files -> World of Goo..."

ציטוט:
<!-- IMPORTANT WARNING: If you edit this file, your computer will probably explode. Your friend, the High Resolution Sign Painter -->
<config>

<param name="language" value="en"/>
<param name="screen_width" value="800"/>
<param name="screen_height" value="600"/>
<param name="ui_inset" value="10"/>

</config>

אז זה מוגדר על 600X800, אני מניח שאם אני אגדיר את זה ל- 1440x900 זה לא יעבוד טוב, אין לי בעיה לשחק אפילו על 1152x864, אבל רק שהמסך שלי לא יציק לי בעיניין, המסך על דעת עצמו רוצה רזולוציה טבעית שלו, לא המשחק, לא המחשב, המסך.

מדובר בסמסונג 22
T22oP

איך לעזאזל אני משתיק את המסך המפגר הזה? ממתי למסך יש רצונות?

(ותודה על התגובה)

עריכה: אוף, אני לא מבין אנגלית, אבל משהו בשורה הזאת קרץ לי בעין, מה היא אומרת?
ציטוט:
MPORTANT WARNING: If you edit this file, your computer will probably explode. Your friend, the High Resolution Sign Painter

אזהרה חשובה(?) אם תערוך את הקובץ הזה המחשב שלך כנראה יתפוצץ? משהו חבר, רזולוציה הגבוה ביותר צבע

זה מה שהצלחתי לתרגם עם עצמי, זה מה שאני מבין בערך, אני צודק?
ומה זה בעצם אומר?

0:

נערך לאחרונה ע"י Sonic ReLoaDeD בתאריך 09-01-2009 בשעה 11:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2009, 11:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "זה מה שרשום לי במסמך טקסט:"

במסך שלך, שגם לי יש אחד כזה, אגב (מסך נחמד, כמובן שאינו משתווה ל Dell 2407WFP שעליו אני כותב כעת), למיטב ידיעתי, חייבים לעבוד ב 1920x1200, אחרת המסך ינג'ז כל שתי דקות. לא זוכר איפה קראתי את העובדה הנ"ל באינטרנט. אותו אחד שאמר את זה, אמר שהוא פנה ליבואן סמסונג בישראל (חיון), ושאל אותם מה אפשר לעשות בנידון, והם אמרו שאין פתרון. לזה אני קורא "מהנדסים מטומטמים". (כשהכוונה, כמובן, לדביל בסמסונג שהחליט שהמסך יקפוץ כל שתי דקות...)

תרגום השורה שלך הוא כלהלן:
אזהרה חשובה: אם תערוך קובץ זה, כנראה שהמחשב שלך יתפוצץ. חברך, צייר השלטים ברזולוציה גבוהה.

אני בעצמי לא מבין מה הקשר לשלטים - אולי במשחק יש שלטים (לא מכיר את המשחק, את התשובה שלי אלייך נתתי על סמך חיפוש פשוט בגוגל...).

ייתכן גם ש Sign פירושו חתימה, ולא שלט, אבל חתימה לא מציירים אלא כותבים/משרטטים, ולכן לפי ההקשר לדעתי זה שלט.

בכל מקרה, לא סביר שהמחשב שלך יתפוצץ... בד"כ הערות מצחיקות כאלה של מתכנתים מנסות להגיד לקורא ש"עזוב אותך ואל תגע בזה, כי לא יצא מזה כלום, וסביר להניח שהתוכנה לא תעבוד..."

עריכה: מצאתי היכן קראתי את זה: http://www.zap.co.il/RateModel.aspx?modelid=715345 (התגובה של Ziv)

נערך לאחרונה ע"י שימי בתאריך 09-01-2009 בשעה 12:00. סיבה: הוספת פרטים
ישן 09-01-2009, 12:21
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "במסך שלך, שגם לי יש אחד כזה,..."

אני עובד בווינדוס על 1400X900 והוא לא משגע אותי, אבל קורה הרבה מאוד פעמים שהוא כן שיגע אותי.
בהחלט דבר מפגר.

קראתי שם בתגובות שהמסך מצריך כיוון כי הוא לא מתכוונן לבד וזה נכון, כיוונתי מה שיכלתי אבל עדיין את הצבע הירוק אני לא רואה ממש טוב וגם צהוב, אתה יודע לכוון את המסך טוב?
(או איזה דרך שיכוון צבעים אוטומטי?)
אני מתשמש בחיבור DVI אם זה קשור..

אה אגב, ובמסמך טקסט שיניתי לרזולוציה שהמסך מבקש והוא לא משגע אותי יותר, חבל שאני צריך לשחק ברזולוציה כזאת גדולה לכזה משחק פשוט.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר