לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2009, 13:40
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kozmo_kramer שמתחילה ב "הליכוד ממשיך בשחיתות שלו...."

אתה יודע על שחיתות בליכוד ואף יודע להצביע על כזו? ואני מניח שאדם שבהודעותיו הראשונות בפרש טרח להאשים את ה"ליכוד" בשחיתות בגלל שהוא מקבל מהתנועה עדכונים במייל כשאיש ממטה ההסברה לא טרח להסירו מרשימת התפוצה, יהיו לך גם עדויות מוצקות לכך לרבות קלטות בהן מצאת חומרים מפלילים על אי אלו אישים בליכוד, או לפחות ראיות כלשהן, לא?

הרי אתה לא תטען לשחיתות מבלי שתהיה לך ולו ראיה אחת לנמחה, הלא כן? מכאן נשאלת השאלה מה לעזאזל אתה עושה בבית ומדוע אתה לא ממש את חובתך האזרחית ורץ לתחנת המשטרה עם הממצאים שבידיך בכדי שצדק ייעשה עם הפושעים הגדולים ברשימת הליכוד. פושעים כמו בני בגין שעדיין נוסעים בתחבורה ציבורית וחיים בסגפנות, או משה בוגי יעלון שהפך עצמו מוקצה בחוגים מסוימים הקרובים לצמרת הממשל בשל העובדה שהלך עם אמיתותיו, ובל נזכיר פושעים מדופלמים כמו עבריין המין חיים רמון או הבחורים הטובים שכנגדם מתנהלות כיום מגוון רחב של פרשיות פליליות כמו צחי הנגבי, רוני בר-און.... אויה, הם בכלל מקדימה.

אז מי המושחת בליכוד, אמור לנו בבקשה? באם אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים, אתה מוזמן לפנות למשטרה. בטח ובטח לא לצאת בהצהרות חסרות שחר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2009, 15:38
  kozmo_kramer kozmo_kramer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
ואני לתומי חשבתי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "אתה יודע על שחיתות בליכוד ואף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bimler
אתה יודע על שחיתות בליכוד ואף יודע להצביע על כזו? ואני מניח שאדם שבהודעותיו הראשונות בפרש טרח להאשים את ה"ליכוד" בשחיתות בגלל שהוא מקבל מהתנועה עדכונים במייל כשאיש ממטה ההסברה לא טרח להסירו מרשימת התפוצה, יהיו לך גם עדויות מוצקות לכך לרבות קלטות בהן מצאת חומרים מפלילים על אי אלו אישים בליכוד, או לפחות ראיות כלשהן, לא?

הרי אתה לא תטען לשחיתות מבלי שתהיה לך ולו ראיה אחת לנמחה, הלא כן? מכאן נשאלת השאלה מה לעזאזל אתה עושה בבית ומדוע אתה לא ממש את חובתך האזרחית ורץ לתחנת המשטרה עם הממצאים שבידיך בכדי שצדק ייעשה עם הפושעים הגדולים ברשימת הליכוד. פושעים כמו בני בגין שעדיין נוסעים בתחבורה ציבורית וחיים בסגפנות, או משה בוגי יעלון שהפך עצמו מוקצה בחוגים מסוימים הקרובים לצמרת הממשל בשל העובדה שהלך עם אמיתותיו, ובל נזכיר פושעים מדופלמים כמו עבריין המין חיים רמון או הבחורים הטובים שכנגדם מתנהלות כיום מגוון רחב של פרשיות פליליות כמו צחי הנגבי, רוני בר-און.... אויה, הם בכלל מקדימה.

אז מי המושחת בליכוד, אמור לנו בבקשה? באם אתה יודע משהו שאנחנו לא יודעים, אתה מוזמן לפנות למשטרה. בטח ובטח לא לצאת בהצהרות חסרות שחר.

ואני לתומי חשבתי שיצא חוק נגד דואר זבל,
ביחוד אם מי ששולח אותו מתיימר להיות גוף מוביל בתחומו.

הם מתחבאים מאחורי לינק של יציאה מרשימת תפוצה,
שבפועל הם שוב יורקים לאזרח הקטן בפנים. (הלינק הזה זו עבודה בעיניים)
בדיוק כמו שפגעו לפני כמה שנים לאזרח הקטן בפנסיה....("אנחנו הצלנו את הכלכלה....")

האזרח הקטן ימשיך לאכול מהם קש, ולמרות זאת להצביע להם.
לא אני ! (למרות שאני ממשיך לאכול מהם דואר זבל)
תודה.
ישן 03-01-2009, 16:02
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
אם השחיתות בליכוד מסתכמת בדואר זבל, לדבריך, אז אשרי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי kozmo_kramer שמתחילה ב "ואני לתומי חשבתי"

הנותן קולו למפלדה זו.

באשר לטענתך על דואר זבל, ובכן, צר לי להודיע לך אך רשימות התפוצה של אי אלו מפלגות לא יכללו בתוכן כתובות אימייל של אנשים אשר לא רשמו את עצמם מלכתחילה לאתר המפלגה. מכאן, או שרשמת את עצמך לפני שנים וזה פרח מזכרונך, או שכמעשה מהתלה רשמו את כתובתך ופרטיך באתר. כמובן שיש את האפשרות הסבירה יותר על פיה אתה מבצע מהלכים אלה לטובת תשלום או טובת הנאה כזו או אחרת.

דואר זבל מעצם הגדרתו, הוא דואר שנשלח בתפוצה רחבה על ידי מפרסמים, לנמענים שלא נתנו את אישורם לקבלת דואר זה. מפלגות בישראל לא נוהגות לפעול כך, לרבות מפלגת הליכוד. אם זה עדיין מפריע לך אתה מוזמן לחסום קבלת מיילים מהשולח (השולח הוא תמיד מטה ההסברה של מפלגת הליכוד) וזה הכל. מעבר לכך, נסיון שזירת ה"שחיתות" לליכוד, בהסתמך על טיעון מגוחך זה הוא משעשע למדי ורק יחזק את האנשים המתכוונים להצביע לליכוד שכן מפלגה שמעשי ה"שחיתות" שלה מסתכמים באי הסרתך מרשימת התפוצה שלה, היא מפלגה נקייה למדי.

באשר לתומך, אז הרשה לי לנחש שלא היה תום רב בדבריך אלא רק התרסה ופרובוקציה מגוחכת. באשר לטענת הפגיעה בפנסיה, זה לא מפתיע שגם בנושא הזה אתה לא מגלה את דעתך המלאה, ומכאן לא נותר לי להניח אלא שבטוח שהיית מעדיף שהניהול הכושל של קרנות הפנסיה לפני רפורמות נתניהו יישאר על כינו עד לקריסתן. או אולי היית מעדיף שהגירעון בן 16 מיליארד השקלים היה עומד בעינו ותופח מדי חודש ואולי אף היית שמח לו מאז רפורמות נתניהו לא היו מוסיפות קרנות הפנסיה כ-45%-65% לערכן (וכיום יורדות ב-12% לבערך, כך שעדיין אתה מרוויח יותר), אבל האזרח הקטן שכנגדו אתה יוצא דווקא מעדיף מצב זה. הוא גם מגלה זאת בסקרים.

בעבור המצביעים לנתניהו, אני שמח שמשתחררת מהם אנחוות רווחה כרגע. אני לא חושב כי רבים במדינת ישראל היו שמחים להימנות עם חוג מצביעים הכולל אנשים כדוגמתך..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר