לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2008, 16:56
  Err0R Err0R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
טוקבק: אני מאשים!!! ואני צודק!!!

1. אני מילואימניק. (אני מציין זאת בגלל ששאלו)
2. זה טוב שאתם מציינים שאני בתשלום, ככה יותר אנשים קוראים את ההודעה שלי - ישר כח!

ולא מתאים לי שהדם שלי ישמש ככלי תעמולה פוליטי.

לא נשמע לי הגיוני:
8 שנים לא עושים כלום.
8 שנים מספרים לנו שהם בסך הכל רוצים שלום.
8 שנים מספרים לנו שמבחינה חוקית אסור לנו להגן על עצמנו.
8 שנים מספרים לנו שיש הסכם רגיעה חדשה, וההסכם אמיתי! והשלום הגיע!

לא מתאים לי שנותנים להם חשמל,מים,מזון,תרופות,טיפול רפואי.

לא מתאים לי שאנחנו מייצבים להם את הכלכלה.

לא מתאים לי שאנחנו נותנים להם במה בזירה הבינלאומית - אבו מאזן כוכב בזכות אולמרט.

ואז, 40 ימים לפני הבחירות, יוצאים במתקפה הכי חריפה שאי פעם היתה במזרח התיכון?
נגד ה"פעילי השלום" הללו?

לא מתאים לי !!!!!!!!!!!!
ואתם צריכים להיות ממש מטומטמים בשביל לא להבין את זה.

8 שנים המדיניות שלנו, שאנחנו לא בסדר.
אנחנו משחררים רוצחים ומחבלים.
מבליגים, ונותנים להם הכל!
למען "השלום" .. ולמען "הרגיעה" .. מפקירים עשרות אלפי אזרחים בדרום!

ו40 יום לפני הבחירות, אני צריך לשפוך את דמי בשביל לשמש ככלי תעמולה זול ???

אני מאשים את אולמרט.
אני מאשים את ציפי פיטפוט.
אני מאשים את אהוד ברק.

אני מאשים את כל האוכלי חינם שישבו בממשלה המקוללת הזו.

אני מאשים את התקשורת שאינה שייכת לעם!
ומונעת מאינטרסים פוליטיים של הבעל בית!

טוב למות בעד ארצנו !!!
אבל למות בשביל לשרת פוליטיקאים קטנים???

אני בוש ונכלם!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2008, 17:52
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Err0R שמתחילה ב "טוקבק: אני מאשים!!! ואני צודק!!!"

אתה יכול לאשים, אבל אתה טועה!!!

1. גם אני מילואימניק
2. לא הבנתי מי טען שאתה מקבל תשלום, אני לא מקבל תשלום. גם כרגע אני לא עובד כי אלו הוראות פיקוד העורף.

הביקורת שלך צודקת, 8 שנים לא עשו כלום, כל שנה שעברה המצב רק החמיר ונהיה רע יותר והפתרון הלך ונהיה קשה יותר, פה אין לנו ויכוח בכלל.
לעומת זאת החאמס לעולם לא הוגדר כפרטנר לשלום ופה אין לי מושג אם אתה טועה או שסתם משתמש בדמגוגיה - תמיד היה ברור שהחמאס הוא לא פרטנר ובהחלט ביזיון שלמרות שידעו לא עשו עם זה כלום. אף אחד לא ניסה להטעות שהסכם ה"רגיעה" הוא הסכם שלום.

גם אני לא מצליח להבין למה אנחנו ממשיכים לספק להם ציוד הומנוטרי, אבל אני יכול להבין את ההחלטה האסטרטגית שבזה (להזכירך גם האמריקאים עשו אותו דבר בעיראק (וגם שם הביקורת הייתה קשה כנגד המעשה הזה)) זה מצליח להסית מעט את הביקורת הבין לאומית

אני הולך לכתוב עכשיו משהו שהוא "לא מקובל" בפורומים באינטרנט, הוא לא משהו שאני מסכים איתו מבחינה רעיונית (כי אני מאמין שאזרחי מדינה ריבונית לא צריכים להסתפק בחצי ביטחון), אבל חשוב להגיד את זה: הרגיעה, אפילו שלא מולאה במלואה - אפשרה לתושבי הדרום ושדרות בעיקר לחיות חיים כמעט נורמאלים במשך התקופה הזאת, דבר שלא היה להם תקופה ארוכה לפני ה"רגיעה". נכון שפה בפורומים לא ראו הבדל בין מה שהיה בתקופה הזאת לתקופה של לפני - אבל בשטח ההבדלים היו עצומים.

נכון שבזמן הרגיעה החמאס הצליח להתחמש ולהתחזק, אבל ביום שבת צה"ל הוכיח שהוא לא ישן בכל התקופה הזאת: היו אימונים, נכתבו פקודות והמודיעין עשה עבודה שהוכיחה את עצמה - לא בטוח שאת כל הדברים האלו הינו מסוגלים לעשות בזמן לחימה ולא בטוח שגורם ההפתעה היה כל כך חזק.

אני לא פוסל את זה שיש פה תרגיל פוליטי - אבל מצד שני אתה לא יכול לבוא ולהגיד שלתושבי הדרום לא מגיעה הגנה בגלל שמדובר בתקופת בחירות. מאז תום הרגיעה תושבי הדרום חיו בפחד תמידי, כמות הנפילות עלו משמעותית, השעות נהיו מסוכנות יותר (שעות הבוקר שכולם עוזבים את הבית), והניסיון לפגוע במטרות "איכותיות" רק עלה.

אתה יוצא להילחם בשביל אנשים שמפחדים לצאת מהבית, אנשים שהולכים ברחוב ומחשבים מסלולי בריחה, אנשים שנמצאים במרחב מוגן אבל עדיין דואגים כי הם לא יודעים אם הילדים שלהם גם הספיקו לרוץ למרחב מוגן. אתה לא יוצא למלחמה בשביל הממשלה אלא בשביל אנשים שחיים במציאות לא נורמאלית אבל הם חיים מספיק רחוק כדי שלאף אחד לא באמת יהיה איכפת.

לא נראה לי שאני המטומטם פה, אלא אתה זה שבחר להיות עיוור ולא להבין שאתה יוצא להגן על אזרחי המדינה שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר