לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2008, 16:16
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי IpDo שמתחילה ב "עשיתי עכשיו בדיקה עם תוכן..."

יש משתנים שמשפיעים על המהירות גם ברשת חוטית. ברשת אלחוטית, יש תלות גם בהמון גורמים נוספים.

אני שוב אומר, ברשת אלחוטית לא הצלחתי להעביר סרטי HD באופן חלק, אלא אם הגדרתי buffering ענק. המהירות המקסימלית של טיוטת התקן הנוכחי (למעשה תקן N עדין לא קיים באופן רשמי), היא 300mbps. תיאורטית, זה נותן טווח ביטחון מספק בכדי להעביר את הנפח הזה בקלות רבה, אבל בפועל למהירות הזו לא תגיע אף פעם, ויהיו רגעים שהמהירות תרד מתחת ל20mbps, מניסיון. יכול שהראוטר/כרטיס רשת שלי לא מספיק טובים ויכול להיות שיש יותר מדי גורמים מפריעים אצלי ספציפית. בפועל, אצלי זה לא עובד.

ברשת חוטית של 100mbps למעשה אף פעם לא ניסיתי (הכרטיסים והכבלים תומכים ב1000mbps ואין סיבה לנסות אחרת), אבל אני נוטה להאמין שאם הסרט בנפח מספיק גדול, יהיו מקרים בהם זה יקרטע. אגב, אם אני לא טועה, למסקנה הזו הגיעו גם מספר חברי פורום HTPC בHometheater, מתוך ניסיון שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2008, 16:44
  כרטיס מסך כרטיס מסך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "יש משתנים שמשפיעים על המהירות..."

קרמריקה, רשת N לא מתיימרת להעביר 20mbps במרחק 40 מטר וכמה קירות...

אבל במרחק 10 מטר ושני קירות, היא אמורה להסתדר עם זה בסדר גמור.

ולכן, בבית סטנדרטי (אני לא יודע איפה אתה גר, אבל אני בוודאי מקנא... ), לא אמורה להיות בעיה להעביר 1080p על גבי N.

אגב, פרמטר חשוב נוסף הוא כמות האנטנות ואיך הן מוצבות.

אם יש לך שתי אנטנות בכרטיס רשת או בראוטר, זה מוריד את הקצב משמעותית לעומת 3 אנטנות (חובה שיהיה בכרטיס רשת!)

ואם הכרטיס רשת שלך הוא כרטיס PCI שהאנטנות צמודות לפאנל האחורי של המחשב , אז גם 3 אנטנות לא יעזרו לך.

ועניין אחרון,

התקן, תיאורטית, מאפשר קצב שידור של 600mbps, אבל אף חברה לא מוציאה מוצר כזה היום, פשוט כי המחיר שלו יהיה עצום, ולרשת ביתית רגילה זה overkill מטורף.

אבל אני מניח שתוך כמה שנים בודדות, נראה גם מוצרים כאלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר