לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2008, 22:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הכל החל לפני מספר שנים כשריח רע מילא את הבית.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "חלק ראשון בבדיחה של נואשת.. ציפי לבני: לא שוללת את מינויו של נתניהו כשר אוצר בממשלתי"

חיפשנו וחיפשנו. אפילו היו לנו מספר חשדות אבל קשה היה להוכיח. ואז, לפני שנתיים יצאנו למבצע 'לש"ן' אליו שלח אותנו חיימקה [לש"ן זה 'לבנון שניה' ולא מה שחשבתם]. כשחזרנו הבייתה כבר מילא הריח הרע את חדר המדרגות והגיע לרחוב. שמנו קליפס על האף והשתבללנו לתוך הדירה. 'היא' ישבה שם. על סיר לילה באמצע הסלון. ישבה ופניה עוטות משהו שבין חיוך לבין פעירת פה בעת טיפול שורש.

'ציפי'?! שאלנו בהפתעה ובתוכחה והצבענו על 'סיר הלילה' עליו שמרה... מה זה?!!
מבלי לשנות את המבע הביטה ציפי בסיר ובנו חליפות. היא בחנה עמוקות את התוכן החום, מהביל ומצחין שבתוכו ולבסוף אמרה: 'זה של אריק'.

- של אריק?

- כן וגם של אהוד. אני לא עשיתי כלום.

-אבל ציפי, אמרנו בתוכחה. זה ממש ממש מסריח. תשליכי את זה לשרותים או לפחות תזוזי מהסיר ותתני לנו לנקות את זה.

- 'אסור' היא אמרה במבט מלא תום. זה לא שלי וזה לא יפה ליגוע בדברים של אחרים. רק מתנחלים רעים וחרדים נוגעים בדברים של אחרים. זה של אריק ואהוד. לא שלי.

- ציפי חביבה, זה מסריח וזה באמצע הסלון שלנו. זוזי בבקשה.

- אסור לי לזוז. אני הדאודורנט.

-את מה??

- דאודורנט. ככה קוראים לי בערוץ שתים. 'גברת נקיון'. אמרה והסמיקה או שמא פיזרה עוד מרבד של פודרה על פניה. ראיתם פעם ערוץ שתיים? עמוק ומרשים. רבים מהתכנים הרוחניים ומהעומק המחשבתי שלי נטלתי ממנו.

- צ-י-פי-!! תסגרי את הטלויזיה ותזוזי מהסיר המסריח הזה!!

- דאודורנט! דאודורנט! דאודורנט!

- מה זה אומר שאת דאודורנט ציפורה? ניסינו את הדרך הפדגוגית

- ציפי מצצה אצבעה [נקיה כמובן] ומלמלה בקול ילדותי ומוקסם: לא ביצעתי מעשה מגונה, לא מתנהל נגדי משפט על גניבה והפרת אמונים, אני לא חשודה בנטילת שוחד, לא טוענים נגדי כי נגעתי בכספי מצעד החיים, לא קניתי דירות בזול או מכרתי ביוקר, לא התעשרתי במהירות ממקורות לא ברורים, לא בצעתי שוד מזויין, לא כייסתי קשישים. אני פשוט מושלמת. אומרים שריח הזיעה שלי יכול להעלים אפילו ריח של עשרה סירי לילה אחרי זבח פסח בפורום החווה.

- ציפי חביבה. רובנו לא חשודים בדברים שכאלו ובכל זאת אנו לא נוהגים לשבת צמוד לסיר לילה ולהתגאות בכך.

- אני גם הבאתי את 1701

- מה זה?

- לא יודעת אבל אדלר אומר שאף אחד לא יודע ובגלל זה צריך להזכיר את זה כמה שיותר. חוץ מזה המזכיר של האו"ם אמר לי שתמיד נוכל לנגב בזה. לכן אני שומרת את הדף של ההחלטה. אולי מישהו יצטרך...

- ציפי, זוזי!

- זה של אריק, של אריק ואהוד - לא לגעת! אמרה ופרצה בבכי ילדותי.

- רחמנו על הילדה וניסינו לסחוב עוד קצת עם הצחנה. היא מצידה המשיכה לשמור בקנאות על סיר הלילה וזזה ממנו רק כשאהוד היה צריך להתפנות.

הסיר כבר גלש ותוכנו הציף את רצפת הסלון. סבלנו בשקט עד שלילה אחד הבחנו באדם זר נוסף גוהר על הסיר.

- ציפי הרשנו רק לאהוד! מה זה?

- זה גם אהוד! אני הדאודורנט של כל האהודים שבעולם. אתם לא מריחים כלום! זה לא ממני...

- זה לא אמיתי ציפי.. הם עובדים עליך. אי אפשר לשבת על סיר לילה כל כך הרבה שנים ולהשאר נקי מריחות.

- אפשר היא אמרה. אפילו סבא שימון אמר שהמלכה שוקלת לתת גם לי את התואר 'האביר שומר הסיר'.

החלטנו שזהו. בפברואר הקרוב אנחנו מזמינים חברת נקיון. ללא קשר לרגשות של הילדה - אנחנו מוציאים את הדבר המצחין הזה מהסלון. ציפי מבחינתה מראה סמני משבר. היא מאזינה שעות לערוץ 2 ומדקלמת באדיקות את הפזמונים מן התוכנית 'אמנון ויאיר שרים מסרים'. יום אחד בחודש פברואר הם גם יגיעו לשיר 'כשציפי הלכה לאיבוד'. רק היא עוד לא יודעת את זה. מסכנה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר