לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2008, 15:49
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
"עד 2025 תיעלם הדומיננטיות האמריקאית מהעולם"

העולם נכנס לתקופה לא צפויה וחסרת יציבות, שבה קיומם של משטרים דמוקרטיים מערביים אינו מובטח ולמדינות מסוימות נשקפת סכנת השתלטות בידי ארגוני פשע, כך עולה מדו"ח שפירסמה קהילת המודיעין האמריקאית.
הדו"ח, שעוסק בתהליכים כלל עולמיים, מתפרסם כל ארבע שנים בארצות הברית ומייצג תפיסת עולם מפוכחת באופן יחסי עם כניסתו לתפקיד של הנשיא הנבחר, ברק אובמה. "המדינה שהוא יורש", כתוב בדו"ח, "לא תהיה מסוגלת לקבוע מהלכים עולמיים בכוחות עצמה ומידת השפעתה ברחבי העולם תצטמצם באופן משמעותי".
במבט לשנת 2025, המסתמך על הערכות ותחזיות של מומחים מכל גופי המודיעין בארצות הברית, חוזה הדו"ח עולם מחולק לרסיסי השפעה, הנלחם בכל כוחו על משאבים יקרים יותר ויותר. בעתיד המרוחק רק עשרים שנה קדימה, חוזה הדו"ח, יותר מדינות יחזיקו ביכולת הגרעינית והסכסוכים המדיניים יילכו ויחריפו בעקבות כך.

http://news.walla.co.il/?w=//1383412
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2008, 22:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
גם אם זה יקרה - אני די משוכנע שאנחנו האחרונים שיש להם סיבות לחייך בקשר לזה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מנגינת החליל שמתחילה ב "אני הראשונה שצפתה את זה !!!!!!!!"

הדומיננטיות האמריקנית היא אחת הסיבות להשרדותנו.
אני די מפקפק לגבי השאלה של אובדן הדומיננטיות המאריקנית בעולם, וסבור שזה תלוי בארה"ב יותר
מאשר בכל גורם אחר. כרגע הם בהחלט בחרו בנשיא שיוביל אותם בכיוון של החלשות מרצון.

המשבר הכלכלי בוודאי לא יסייע להם, אבל יעברו ה-ר-ב-ה עשורים בטרם יצבור גורם כלשהו יכולות
צבאיות גלובאליות קונבנציונליות, בהיקף שיכול בכלל לדגדג את אלה האמריקניות, וכל זמן שאין יכולות
צבאיות כאלה - ארה"ב תיוותר הכוח הגלובאלי היחיד בעולם. לגבי השאלה האם תהיה אצלה נכונות
להשתמש ביכולותיה הצבאיות, קיבלנו תשובה בבחירות האחרונות, כאשר האמריקנים בחרו במועמד
שבחר בתבוסה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר