לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2008, 02:33
  bnobno bnobno אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.08
בבקשה לאלה שיכולים לעזור לי להיות בגבעתי

אני יודע שזה קצת הרבה לקרוא אחי אבל בבקשה תקרא בשבילי
מה המצב חברה אני חדש בפורום וקוראים לי שלומי ואני מפ''ת
כעקרון רשמו לי ב 18 לנובמבר שזה יחידת כפיר אבל אני רוצה ומאמאין שאני היה בגבעתי אני מאמין שכח רצון זה הכח הכי חזק בצבא
תאמינו לי אתם לא יודעים איך אני רוצה לשרת בגבעתי
אני התאמנתי 3 חודשים בחדר כושר יום אחרי יום
התחלתי לאכול בכמויות בשביל המסת שריר
בבקשה 221722904 אם אתם יכולים ליעץ לי מה לעשות
או מכירים משהוא שיכול לעשות משהוא יש לי חבר שהוא התגיס ל הנדסה קרבית מבלי שהוא רצה כאילו במנילה הוא לא רשם הנדסה קרבית ואז הוא קיבל תאריך צו גיוס ואז הוא אמר הנדסה קרבית
סבבה לפחות זה קרבי ואז הוא רצה לצאת משם ובסוף הוא יצא רק דרך ג'ובניק
אני ימות העולם אני לא היה בכפיר ו ימות העולם אני לא היה בג'ובניק הוא אומר לי שלומי תילחם על מה שאתה רוצה אז אני שואל אותכם איך להילחם בבקשה תנו לי כמה ראיונות לםני שהיא לי מאוחר מידי
אני מתכוון מחר לשלוח להם הרעורים גם בפקס גם באנטרנט גם דוא''ל
להתקשר אליהם כל היום לבקו''ם מה עוד אפשר לעשות בבקום בטלפון אמרו לי אין לך הרבה סיכויים
ומצד שני חברים שלי אומרים לי יש לי סיכוי כי אני מלש''ב וכי יש לי יותר מחודש וחצי להתווכך
איתם
*אני לא מכיר שם בן אדם במסגרת צהל שיכול לעזור לי
*אני ראיתי בנעוצים שיש מספר רב של טלפונים אבל לא ידעתי למי לפנות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2008, 09:10
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bnobno שמתחילה ב "בבקשה לאלה שיכולים לעזור לי להיות בגבעתי"

דבר ראשון הסיכוי שלך לצאת מכפיר ברגע ששובצת לשם הוא נמוך 20%
זאת דרך מאוד ארוכה ,אתה תצטרך לעבור טירונות 4 חודש ורק אז אם אחרי תקופת הטירונות
עדין תרצה לעבור הצבא אולי יאפשר לך לעבור וזה גם אם יהיה לך סיבה מוצדקת.
יותר קל לצאת מקרבי לגובניק מאשר מקרבי לקרבי.

דרך אגב יצא לי במקרה להיות שבוע ביחד אם חברה מכפיר ואני התרשמתי מהם
אחלה אנשים באמת אנשים טובים ,נכון בכול חטיבה יש את הדפארים שלה זה נכון גם לצנחנים גולני גבעתי וכו...
בגדול הכול אותו דבר נכון יש את עניין ההקצאות ורמת הבא"ח אבל אם אתה רוצה גבעתי אני מניח שלא
שיכללת את רמת הבא"ח כאחד מהתנאים שלך.

הכול אותו דבר אני מציע לך לנסות חודש אם לא מתאים לך תנסה לעבור.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 03-10-2008, 22:38
  bnobno bnobno אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי tomcarr שמתחילה ב "שמע תנסה ללחוץ על הצבא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tomcarr
שמע תנסה ללחוץ על הצבא במכתבים, ותנסה להשיג קשרים. אם לא תסרב פינוי ביום של הגיוס עד שיביאו לך גבעתי. אל תייחס פה לאנשים שמתנשאים עליך פה כי כתבת קצת לא נכון, לך עם הדרך שלך עד הסוף...

תודה אחי יש עוד שאלה עם אני לא יתפנה ביום גיוס לאוטובוס
והם יכניסו אותי לגבעתי
לפי מה שהבנתי גבעתי זה ב17 ואני ב 18 בוא נחשיב את זה 3 ימים אחרי הגיוס שלהם +יום מעצר שלי
שאני לא מתפנה אני יפסיד 3 ימים יכניסו אותי עדיין ל גבעתי
ודבר שני אני יודע כתבתי מהר ולא ברור ולא היה לי כח לבדוק שהכל טוב
וככה אני לא בודק שכתבתי נכון העיקר שיש פה כמה שהבינו פחות או יותר אין לי בעיות כתיבה חחח
יש לי בעיות מהירות מופרזת חחח

ישן 04-10-2008, 13:37
  סגול בעיניים סגול בעיניים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.08
איך אני שונא תגובות של מלש"בים שחיים בסרט...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי דניאלהאמניאל שמתחילה ב "כמה חיילי גבעתי נהרגו משנת..."

להשוות בין יחידות כמו מטכ"ל/שייטת לחי"ר זה מטופש כי זה שני מסגרות שונות כל כך עם כל כך הרבה גורמים שונים.

אז אתה טוען שהפעילות של גבעתי פחות מעניינות משל מטכ"ל/שייטת? אני לא יודע לגבי שייטת או מטכ"ל (ולא מתיימר לדעת כמו שאתה עושה) אבל במבצע בודד בעזה (מבצע 'חורף חם') הורדנו לפחות 70 מחבלים ולהרבה אנשים זה מספיק מעניין.

נ.ב
בחיים אל תעשה או תמליץ למישהו לעשות "השוואה" במספר ההרוגים בין יחידות שונות, כי זה לא רק מטופש, זה גם בזיוני.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.militaryphotos.net/forums/image.php?u=22657&dateline=1169834956&type=profile]
כל מקום, כל זמן, כל משימה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=20/11/2006&end_date=19/11/2009&-=.jpg]

ישן 05-10-2008, 23:35
  bnobno bnobno אינו מחובר  

אני לחוץ וגם אני מתעצבן נורא בקלות אז אני מבקש מראש סליחה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bnobno שמתחילה ב "בבקשה לאלה שיכולים לעזור לי להיות בגבעתי"

כל כך הרבה תגובות ותשובה אחת נורמלית אפחד לא נתן לי
באמת אני מעריך את זה שאתם נותנים לי תשובות של דחיית גיוס אבל זה נראה לכם אמיתי שילד בן 19
התגייס עם אנשים בני 18 וגם עם כן והיה שם אנשים בני 19 בגיל שלי במרץ
מה אני יעשה עוד 4 חודשים??
אני רוצה להתגייס בנובמבר אין לי מה לעשות עוד 4 חודשים בבית כבר אין לי מה לעשות כל החברים שלי מתגייסים בנובמבר או שכבר התגיסו יותר נכון נשארו לי 4 חברים טובים מאוד שאני בקשר איתם ושאני מתחבר אליהם
אני לא מתחבר לאנשים בקלות הם חברים מילדות וכולם הולכים בנובמבר אני במרת אין מצב
אז כפרה עליכם אנשים טובים תעזרו לי תנו לי מספרים תיעצו לי נכון!!
אני מתכנן ואם אני מעליב או פוגע במישהו בזה שאני כותב עכשיו אז אני מצטער ואין לי כוונה לפגוע בכם אבל אתם פשוט לא עוזרים לי נכון בבקשה

ישן 06-10-2008, 00:33
  magad magad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.08
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי bnobno שמתחילה ב "אני לחוץ וגם אני מתעצבן נורא בקלות אז אני מבקש מראש סליחה!"

תקשיב הסיכוי שתקבל גבעתי בנוב' קלוש מאוד אם תסרב ותקבל גבעתי זה רק במרץ ורק עם הרבה מזל כי עכשיו הולכים חזק כנגד אלה שמסרבים ורוצים נחל/גבעתי/גולני.

תראה אני רציתי להתגייס לנחל ושובצתי לשיריון יכלתי לדחות למרץ (עקב בעיה רפואית קטנה ולא משמעותית) ולבקש שיבוץ מחדש (סיכוי טוב שהיו נותנים לי) ולי אישית לא מתאים לשבת בבית עד מרץ , עכשיו בגלל שקיבלתה שיבוץ של חי"ר כדאי לך לשקול להגיע לכפיר יהיה לך אפשרות להגיע לעוקץ וללוטר (יש גיבוש בנובמבר לא?) ואם תשובץ בגדודים זה לא נורא תאכלס כול הגדודים עושים אותה עבודה.
בכול מקרה אם זה לא מתאים לך תבקש דחיית גיוס (יש גם סיכוי שלא תקבל בדרכים המקובלות) ותתגייס במרץ זה לא כזה נורא.

בהצלחה אחי
ישן 06-10-2008, 03:43
  bnobno bnobno אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי magad שמתחילה ב "תקשיב הסיכוי שתקבל גבעתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי magad
תקשיב הסיכוי שתקבל גבעתי בנוב' קלוש מאוד אם תסרב ותקבל גבעתי זה רק במרץ ורק עם הרבה מזל כי עכשיו הולכים חזק כנגד אלה שמסרבים ורוצים נחל/גבעתי/גולני.

תראה אני רציתי להתגייס לנחל ושובצתי לשיריון יכלתי לדחות למרץ (עקב בעיה רפואית קטנה ולא משמעותית) ולבקש שיבוץ מחדש (סיכוי טוב שהיו נותנים לי) ולי אישית לא מתאים לשבת בבית עד מרץ , עכשיו בגלל שקיבלתה שיבוץ של חי"ר כדאי לך לשקול להגיע לכפיר יהיה לך אפשרות להגיע לעוקץ וללוטר (יש גיבוש בנובמבר לא?) ואם תשובץ בגדודים זה לא נורא תאכלס כול הגדודים עושים אותה עבודה.
בכול מקרה אם זה לא מתאים לך תבקש דחיית גיוס (יש גם סיכוי שלא תקבל בדרכים המקובלות) ותתגייס במרץ זה לא כזה נורא.

בהצלחה אחי

דבר ראשון אין כזה דבר לוט'ר שקשור ל כפיר
ודבר שני ה סיכוי להגיע לעוקץ זה 1 מתוך 10 ואני לא מדבר על כוח שלי אני מדבר על קומבינות
עוקץ 90 % עוברים גיבוש בקומבינה ו 10 % רק בגלל שהם חזקים
ו עכשיו אני מבדיל צנחנים 100% כוח פיזי

נערך לאחרונה ע"י bnobno בתאריך 06-10-2008 בשעה 03:57.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר