לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2008, 14:49
  taschi taschi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי taschi שמתחילה ב "אוקי בדקתי את זה עכשיו, זה גם..."

בכל מקרה פניתי לתמיכה הטכנית של Blizzard והם מסרו לי את הפתרון הבא :
http://forums.wow-europe.com/thread...6313134&sid=1#1

או במילים למי שלא בא לו על הלינק

Hi,

As it is a new card, did you check if the card itself is compatible with the motherboard and in the power supply you are using is providing enough stable ampage on the +12volt rail

An HD 3650 requires a 450watt PSU that can provide at least 30amps alone for the card. If the card doesn't have enough power it will under perform.

התשובה שלהם נראית לי סבירה, מכיוון שאני יודע שכרטיס כזה אמור לתת לי ביצועים מספקים.
אבל כן כמובן שהתקנתי אותו על מחשב עם לוח אם יחסית ישן PGN915 ואני לא בטוח שהספק אכן מספק מספיק חשמל.

עכשיו איך אני יכול לבדוק את זה.. ???

תכלס בסוף אני אתייאש ואקנה מחשב חדש. אבל האמת היא שאין לי עכשיו כסף לבזבז אז אני מנסה למשוך כמה שיותר...

מישהו יכול לעזור?
תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2008, 17:31
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי taschi שמתחילה ב "בכל מקרה פניתי לתמיכה הטכנית..."

אם הבעיה היתה מחסור בחשמל אז בדר"כ הסימפטומים הם אחרים - היית רואה ריסטרטים במקרה של עומס, או שלא היתה לך תצוגה בכלל. קשה לי להאמין שזאת הבעיה כי ה HD 3650 לא דורש הרבה מתח מהמחשב.
בכל מקרה חשוב לדעת מה דגם ספק הכוח שלך כי יתכן שכרטיס מסך חדש ידרוש גם שדרוג שלו (כרטיסי מסך מודרניים דורשים ספק כוח רציני ולא גנרי).
אם אתה אומר שבמסך 19 אינץ' המשחק רץ לך חלק כנראה שהבעיה היא שבאמת כרטיס המסך לא מצליח להתמודד עם העומס של רזולוציה גבוהה מ 1280X1024 (זאת בדר"כ הרזולוציה של מסכי 19 אינץ').
אם כל המטרה שלך היא להגיע לקצב משחק נסבל ב WOW אני מניח שאפשר להסתפק בכרטיס כמו ה 9600GT שנמכר כיום ב 600-700 ש"ח ואין צורך להוציא יותר מזה.
אם אתה מתכנן להריץ משחקים כבדים יותר כמו CRYSIS תצטרך כבר כרטיס מסך שבאמת עולה 1300-1400 ש"ח כמו ה GTX 260 או ה HD 4870.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר