לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2008, 16:16
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי creed111 שמתחילה ב "1. אין שינוי בנורות חיווי שעל..."

אוקיי הבהרה לשתי השאלות האחרונות.

חייגן אני מדבר על צורת העבודה של המודם. אתה בבזק בינ"ל צורת העבודה הדיפולטיבית שלהם עם הוט זה באמת ללא חייגן השאלה מה מוגדר בתוך הראוטר? האם ביקשת מבזק לעבור לחייגן רגיל ובראוטר מוגדר לך Lt2P או PPTP? או שכאשר אתה מחבר את המודם ישירות לאחד המחשבים יש לך אנטרנט ללא הצורך בהתקשרות בחייגן. כרגע אני יוצא מנקודת הנחה שאתה ללא חייגן ומחובר ישירות לשרתים בהוט.

השאלה השלישית והיותר חשובה היא. האם אתה מקבל כתובת IP בתוך הראוטר מהמודם כאשר כאשר שלושת המחשבים מחוברים יחדיו.
בוא נעשה הפרדה בין הרשת הפנימית לרשת החיצונית הרשת הפנימית היא הרשת בין שלושת המחשבים שלך והראוטר , לראוטר יש כתובת IP משל עצמו שאתה קובע בדר"כ נשאר ברירת מחדל אם לא שינית אותה. ומהפול כתובות שקבעת לו הוא מחלק כתובת לשאר המחשבים ע"י DHCP שמובנה בראוטר. בנוסף כדי לקשר את שאר המחשבים לאנטרנט הראוטר מקבל גם כתובת IP חיצונית מספק האנטרנט שלך (במקרה הזה בזק בינ"ל) זו כתובת חיצונית ששאר המחשבים כלל לא רואים אותה . השאלה שלי היא האם הראוטר מקבל את הכתובת הזאת מהמודם כאשר שלושת המחשבים מחוברים ביחד לרשת.
הרי צריך למצוא איפה ההתנגשות כי ברור שיש משהו שיוצר פה התנגשות בין הרשת הפנימית לרשת החיצונית (אנטרנט)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר