לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2008, 21:19
  kingshay kingshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.06
מבולבל חבצלות ושחקים

ראשית כל, אני חייב לציין שקראתי הרבה מאוד אשכולות בנושא הזה כאן. עדיין אני מעוניין באשכול משלי כדיי לשאול כמה שאלות ספציפיות.

__________________________________________________ ________________________

קיבלתי לפני מספר ימים מכתב בדואר שאני צריך למלא את הטפסים הללו באינטרנט בנוגע למסלולים חבצלות ושחקים. עליי למלא אותם עד ה- 1.9.08.

1. לדוגמא, אם מילאתי אותם היום, מתי בערך אני אמור לקבל זימון למבחנים?
2. האם יש סיכוי שאקבל בעתיד זימונים נוספים מחיל מודיעין? או שהם סגורים עליי רק בקשר לשחקים וחבצלות?
3. שמעתי מחבר שהוא קיבל זימונים לגאמא ועוד איזה משהו שאני לא זוכר. הוא גדול ממני בחצי שנה וגם עשה צו ראשון חצי שנה לפני, וגם את הזימונים למבחנים שהיו הוא קיבל עוד לפני שהיה לי צו ראשון. אז, מה ההבדל בין חבצלות ושחקים לגאמא ושות'?
4. שאלה אחרונה, האם מישהו יכול להסביר לי במדוייק במה חבצלות מתמקד ובמה שחקים מתמקד? ואם אפשר גם מה גאמא מתמקד.

תודה רבה לעונים,
אני מבולבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2008, 20:59
  gromp gromp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "[QUOTE=meni12321]איזה ציונים..."

בתור מי שהתמין לתוכנית ועשה הרבה מחקר על הענין (כולל לדבר עם אנשים שבתוכנית כיום) אני יכול להגיד ב100% שהציון הנדרש הוא ציון שהאוניברסיטה דורשת. יש כיום בתוכנית אחד עם פסיכומטרי 620 ובגרויות לא בשמים. דפ"ר 70 וקבא 54 זה בסדר גמור לחבצלות (למיטב ידיעתי).
אני ממש, אבל ממש, לא רוצה להוריד התלהבות על חבצלות אבל בתור מי שהיה שרוף לגבי חבצלות אני חייב לתת אזהרה. מאוד קשה להתקבל לתוכנית. מעטים נכנסים לתוכנית (25 כל שנה) ולא כולם שורדים עד הסוף (משתנה לפי מחזור). בכל שלב חוץ מהמבחנים הראשונים בודקים את האישיות. בראיון האישי כמעט תוקפים את המועמד. בתור מי שעבר את החוויה הזאת אני רוצה להזהיר ולהזכיר - אתם חברה מעולים, אם לא התקבלתם זה לא אומר שאתם לא בסדר\האישיות שלכם זה זבל\אתם גרועים. זה סך הכול אומר שאלה שעושים את המיונים חושבים שאתם לא מתאימים ספציפית למסלול. ישנם חסרונות למסלול. אני לא אפרט אותם אותם - אבל תזכרו תמיד שלמרות שאתם חושבים היום שזה מתאים לכם במבט לאחור יתכן שתגלו שזה היה חיובי שמאוד שלא התקבלתם לחבצלות.
אז בהצלחה במיונים שלכם לחבצלות, אני מאחל לכם שתצליחו להיכנס ושלא תתיאשו ממה שכתבתי.

נ.ב. מי שנופל בשלבים מתקדמים מהמיונים לחבצלות כמעט 100% מובטח לו שיהיה לו תפקיד בחיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר