לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2008, 20:03
  נריה ו נריה ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.08
שומע גבר?אני בערך כמוך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "לפי סיפורים ששמעתי לפני 3..."

יש לי גיבוש טיס בסוף ספטמ' ממוין לגיוס ינו' וואני התקבלתי לחובלים ויום סיירות האחרון קיבלתי מטכ"ל..
קיצר אני גם חלום ילדות מטכ"ל...אבל אני הולך על טיס בכל הכוח כי תחשוב שאם תחתום וויתור טיס ולא תתקבל מטכ"ל קיבלתי זין...
אז אני הולך על בטוח-טיס בכל הכח מקסימום אני עף מהקורס...אחי נפילי טיס פשוט עוברים למטכ"ל אני יודע שעכשיו חבר'ה יתחילו להגיב "מה פתאום" וזה וזה..אבל סמוך על סאחבק...שאלתי מלא אנשים כי אני במצב הזה וכולם עם דגש על כולם אמרו שזה נכון...שאלתי חברים משלוש הגיבושים האחרונים של מטכ"ל וכולם העידו שנפילי טיס מתקבלים...כולל בן דוד שלי שנפל טיס והתקבל לשם...
מה אני אומר..תעשה מה בראש שלך אבל אני הולך על טיס למרות שאני מעדיף מטכ"ל...
נ.ב. כמובן שגם טיס זה חלום בל יתואר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2008, 04:24
צלמית המשתמש של e13290
  e13290 e13290 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mikemol שמתחילה ב "מטכל וטייס"

מצטער שאני מעלה את זה, ומוזר לי שאני היחידי שחושב על זה אבל בתור מאותר מטכ"ל אתה תעשה את הצ'קים מיד בפתיחת הקורס. לפי הטענה שלך אתה בכלל לא רוצה טיס והדבר היחיד שמעניין אותך זה מטכ"ל. אם אתה הולך סתם בשביל ליפול:
1. ביזבזת דלק סילוני של 10 טיסות מינימום (אולי 15) ועלית לצבא המון המון המון כסף סתם.
2. ביזבזת את הזמן של הצ'קרים וגרמת להם להקדיש פחות תשומת לב למועמדים אמיתיים שלא יחתמו ויתור.
3. ממליון ואחת סיבות (ואל תחפש היגיון) יכול להיות שלא יהיה לך גיבוש (אני מספר מניסיון של בחור מהמושב שלנו מואתר מטכ"ל שמשרת היום בפלס"ר 401 כי הקצין בבקו"ם לא הוציא אותו לגיבוש)

בקיצור -יש מספיק אנשים שכבר התקבלו למטכ"ל ולשלדג בלי ליפול מטיס. בתור אחד שבכלל מתמיין ליחידות האלה אני מתאר לעצמי שטובת המדינה וטובת הצבא חשובה לך שאיזה שהיא צורה - חבל על הכסף ועל הזמן שתבזבז בשביל "להגדיל סיכויים". לך לגיבוש מטכ"ל, תהיה שפיץ ותעבור.

בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר