לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2008, 04:58
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
ליצנים עליך שמשון
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי D-MAGIC שמתחילה ב "אני לא צריך או רוצה לחבר..."

לא מספיק שיש לנו את "תיק דרבוקה" עם מקדמת המכירות שלו, צמחה לנו גם עין רעה (ולו גם כחולה) באמצע המצח.
מה זאת אומרת שאתה לא מוכן לעגן את המידע שלך? המובאות שאתה מביא, כולן הולכות לאתר אחד שאינו מציין כל מקור. אין ערך לדבר מההבלים שאתה מביא. אין בהם מידע חדשותי אמיתי ואין בהם שום סקופ.
הערך של פרש ומה שמביא את מרבית המשתתפים בו אליו הוא בהיותו בלתי תלוי וידיעות מהסוג שאתה מביא הופכות את הפורום לפורום קשקשנות.

ובמעמד זה: מאחר ורבו כאן לאחרונה "כותבים מטעם", האם ניתן לבקש ממנהלי הפורום לנטר קצת את כותבי המדע הבידיוני שתופסים לפרש נפח דיסק בנבואות חסרות בסיס במקום במידע חדשותי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2008, 23:59
  D-MAGIC D-MAGIC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "המפעל הפרטי שלך הוא גם המעסיק שלך."

אני אשאל אותך שאלה אבל תענה לי עליה בכנות.....אני מכבד אותך אז תכבד גם אותי....
האם התקשורת הממוסדת חושבת תמיד את מקורותיה? התושבה היא לא....למה ? כי למקורות מסוימים יש ערך חשוב לעיתונאי.
אז לא אני לא אומר שאני YNET אפילו NRG....... אבל אני דוגל בשיטת חיסיון מקורות......אני חושב שיש לי אחוזי פגיעה לא רעים בנושאים שונים שהקדימו את התקשורת בארץ.........אתה יודע שאני הראשון בארץ שחשף כי ישראל דורשת לשלב את גלעד שליט בעסקת הרגיעה בעזה? וגם במקרה הזה המקור לא הוזכר.....

לגבי לענות באשכולות אחרים....לא מתוך רוע אלא מפעת חוסר זמן..... לא מסוגל ברוב הזמן...למה? אני מתרגם מקורות ...ידיעות.....ומפרסם דברים גם באתרים אחרים.....עוקב אחרי אירועים מתפתחים.......

אני חושב שהמפעל הזה אם יצליח יתן רק דברים טובים לשני הצדדים.......

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר