לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2008, 08:18
  doron5060 doron5060 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.08
מעבר בין קורסים

אני חייל צעיר שהתגיס לפני כחודשיים.הנתונים שלי הם פרופיל 64 וקב"א 55. לפני כחודש סיימתי טירונות 02,לאחר הטירונות הגעתי לימ"מ חיל האוויר שם נודע לי כי אני מיועד לתפקיד תצפיתן מכוון בחיל האוויר,לאחר וויכוחים רבים עם קצין המיון בקשר לקבלת תפקיד אחר התברר לי כי זהו הקורס האיכותי ביותר הנפתח באותה תקופה וכי כל שאר הקורסים האיכותים (ל"א,פקחות טיסה,מודיעין אלקטרוני וכו') נפתחים רק במאי ואין אפשרות להיות מסופח עד מאי. לפני כיומיים הגעתי לקורס וגם לאחר שחפרתי שעות למפקדים לא הצלחתי להוציא מהם שבריר של מידע לגבי התפקיד. לפי דבריהם נוכל לדעת יותר על התפקיד במהלך הקורס אם בכלל. עכשיו אינני שולל בשום אופן את הקורס רק לאחר כמה ימים שהייתי בו,אך אינני מעוניין להיות כ4 חודשים בקורס ולאחר מכן לגלות כי אין לי שום עניין בתפקיד. לכן רציתי לדעת איך אפשר לצאת מקורס בחיל האוויר,האם על ידי חתימת ויתור סודיות,אולי ע"י טעינה לאי השתלבות חברתית והכי חשוב אם יצא ואצא מן הקורס האם אהפוך לסתם פקיד בקריה או אוכל לקבל קורס איכותי אחר בחיל האוויר או במקום אחר.
תודה מראש לעונים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:24

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר