לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2008, 12:05
צלמית המשתמש של z00nd
  z00nd z00nd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי pakpak שמתחילה ב "דיווח מהשטח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pakpak
אולמרט רגוע
ביבי ניראה היום מזיע ונע בכבדות עם פרצוף 9 באב בכניסתו למשרד ראש הממשלה בקריה.
בדרך הוא קיבל תידרוך מגיל סמסונוב עם המסרים הרגילים ולקח לו זמן רב לשנן אותם.

בצאתו הוא ביקש לראות את הסקר של רשת ב' ואמר - שיאללה, הלך עלי.

הוא כבר מבין שאפיזודת ראשות הממשלה לא תחזור - שרה וביבי בקרוב..."יאללה שרה הולכים הביתה"

תרשום וניפגש ב 2010 אחרי הבחירות.

(בטוחני שגם אז תמשיך לחכות כל יום למשיח צדקנו בלעם בן בעור נתניהו)

אתה פשוט מוערר רחמים
לא משנה כמה תתאמץ ביבי ראש הממשלה הבא
לטוב ולרע !
ראש הממשלה צריך לדעת להנהיג
ולא לרקום עסקאות פוליטויות מלוכלכות בכדי
לחזק את הקואליציה המחוררת !

אני לפעמים מרחם על אנשים כמוך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2008, 19:00
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "גם רעש הוא לא יעשה כאן מעתה והלאה..."

עד שמגיע תועמלן מקורב לחצר הוא זוכה לחסימה?!
עילת החסימה יש בה משום שימוש שגוי באיסור על השוואה/הקבלה לנאציזם בפורום. השימוש שנעשה בגבלס כסמל לתועמלנות אולטימטיבית, הוא שימוש רווח ומקובל ואין זה ראוי לכלל אותו בקטגוריה של זילות השואה או הקבלה לדימוי נאצי בתור שכזה!
ראוי להפגין כאן קצת יותר סובלנות, במיוחד כאשר מדובר בגולשים הנוטים לתסמונות קבעוניות...

שחרור מחסימה של המקובע על ביבי/שרה, יאפשר אולי להעשירנו בתובנה אם בין "מקורבי החצר" מפרשים את הסקר של רשת ב', כעליה דרמטית בשעור הפופולריות של "צ'מברליין - צ'רצ'יל" המקומי, מעבר לאחוזי גבינת קוטג' כחושה?

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 13-03-2008, 21:51
צלמית המשתמש של ichpatli

ללא כל יומרות מקצועיות, נראה לי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אחרי שעיינתי בשלשול ששרשר מיודענו באשכול הסמוך, ולאחר שהתייעצתי עם כבוד השר בן יזרי"

שאבחנות מכוון מח' בן יזרי אמורות להצביע לכוון של תסמיני טורט + קבעון כפייתי שנובע/קשור למניע סיבתי ענייני.
ההשתלחות האישית רווית הגידופים (במינון חריג יחסית), באה כתגובה למה שנתפס כפרובוקציה (איום בחסימה בגין השוואה לגבלס).

בכתיבתו של הפאקפאק הנוכחי (הדבק בביבי את שרה) יש כמה שינויים בולטים לעומת הגירסה הקודמת (שרדפה את גליה מאור/בנק לאומי) - כותב קצר (יחסית) וללא העתקה משורשרת של כתבות ומובאות להמחשת והדגשת מסריו.

ברוח של סובלנות, התחשבות במצוקות, ובהתחשב בתקופת אלם ארוכה (שנגזרה ??...), ראוי שחברי הפורום יתייחסו במתינות ובאורך רוח לפחות לפרץ הראשוני של שבירת השתיקה הממושכת, ובמיוחד כשהתופעה של הגנה כה נלהבת על "צ'מברליין- צ'רצ'יל המקומי" היא חריגה למדי במקומותינו בכלל ובפורום זה בפרט.
חופש הביטוי הוא ערך חשוב ופגיעה בו בפורום, חייבת להיות במשורה ורק במקרים חריגים וקיצוניים של הפרת כללים חמורה ומתמשכת.

ישן 14-03-2008, 07:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שנוי הסגנון מן העבר גם הוא מרמז כי מדובר באנשים שונים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "ללא כל יומרות מקצועיות, נראה לי"

הכעס שלי אינו על הסגנון - ראינו כבר בוטים ממנו. בודאי שלא על עצם ההתקפות על נתניהו [הראוי לבקורת והתקפות אך רצוי שתהיינה מתוחכמות יותר].

הכעס שלי הינו על עשיית שימוש פרסומי בפורומים לטובת אינטרס זה או אחר של מפלגה /בית עסק.
החדירה של ההון לשלטון ולמדיה שולטת בחיינו כאזרחים קטנים. ההצפה דרך פרסומת סמויה היא הגרועה מכל והיא גורמת לאנשים לחיות כפי שמשתלם לאיל הון זה או אחר שיחיו, לקנות מה שמשתלם לו שיקנו ולהצביע מה שמשתלם לו שיצביעו.

הטלויזיה, הרדיו, הראיונות הבררניים - לכל אלה התרגלנו. מדורי המכתבים למערכת והטוקבקים היו המטרה הבאה של היחצ"נים [כדוגמא אביא הצפה בלתי סבירה ומהירה כבזק של מאות תגובות שבלוניות המבזות את נעמי שמר בכתבה אודות תביעה שהגישה משפחתה כנגד חברת החשמל].
שלם ותקבל מחיאות כפיים מזוייפות.

זה בדיוק מה שעושים 'ניקים' מטעם בפורומים. ניחא בעלי עסקים המשבחים את מוצריהם. אבל פוליטיקאים? שיותירו פינה לנשום. יש מספיק אנשי שמאל היודעים ליצג בכבוד ובשנינות את עמדות הנגד לדעותי. אין צורך להשחית עוד יותר את השיח הצבורי ע"י מי שיתכן וכלל אינו חושב את מה שהוא כותב.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 14-03-2008 בשעה 07:41.
ישן 14-03-2008, 11:02
צלמית המשתמש של ichpatli

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שנוי הסגנון מן העבר גם הוא מרמז כי מדובר באנשים שונים"

דוקא מבחינת סגנון הכתיבה, נראה לי שמדובר באותו אדם, כשההבדל הוא מצד התוכן - הכפייתיות הקודמת היתה בנושא ציבורי, עם זיקות אישיות במישרין, שניתן היה להרבות לגביו ב-"העתק הדבק" של כתבות רלבנטיות.
למרות שנראה לי שהאיש לא מקפיד במיוחד על הסתרת זהותו האמיתית (הפליג בפיזור רמזים...), אין כל צורך להתחיל לגלגל כאן סיפור החצנה חדש (אוטינג), כשירצה, אם יחפוץ בכך - יזדהה בעצמו, מה גם שתמיד יתכן שהרמזים פוזרו כמסך עשן להטעייה...
אני בעד התמקדות בגופם של דברים (בתוכן) ובהמנעות מהפיכת גופו של בעל המסר לנושא, וזאת גם כשההתנסחות סרת הטעם, פוגמת ומסיטה מהמסר.

למרות שטוקבקיסטים בשכר היא מציאות מצערת, נראה לי שבמקרה זה אתה טועה, הגם שאינני מבטל האפשרות שהטעות היא שלי - ובמקום שאין ודאות, ראוי להצמד לברירת הספק...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר