לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 23:34
  MaRTyR MaRTyR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "זה העניין, שאי אפשר לדעת מי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
זה העניין, שאי אפשר לדעת מי חף ומי לא. ומי שכן חפ ורוצה שלום ורוצה להפסיק לחימה ושיהיה לו שקט אז שיפיל את ממשלת הטרור ששולטת בו, והמניע לעשות את זה יהיה פגיעה
בבתים של שכניהם ואפילו שלהם.
ואני בטוח שהצבא יודע במי צריך לפגוע ואיזה בתים להרוס, אבל כרגע האזרחים שלא רוצים שזה יהיה המצב פשוט בורחים למצרים או לגדה, ומי שנשאר בעזה נשאר שם רק מפני שיש לו מה לחפש שם, וזה להילחם בנו.

נכון! אם לאיזה פלסטיני יהרס הבית כתוצאה מפעילות צה"ל אז הוא יאשים את החמאס במצב ויפעל להפלתם...אין מצב שהוא יאשים את צה"ל/ישראל/היהודים/הציונים/העולם ואשתו ויתמוך עוד יותר במי שנלחם נגדם, קרי החמאס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2008, 15:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני חושב שכבר עברנו את השלב שבו אנחנו צריכים לחשוש מזה ש"יתמכו עוד יותר בחמא"ס"...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MaRTyR שמתחילה ב "[QUOTE=alonmore28]זה העניין,..."

השיקולים של מדינת ישראל צריכים להיות מהפכניים ומסעירים: יש לעשות כ-ל מה שנדרש כדי למנוע
מהפלסטינים לשקול בכלל אפשרות של פגיעה בישראלים. השאלה אם ישנאו אותנו בעקבות פעולות
אלה, ממש לא צריכה להטריד אותנו - במקרה הגרוע לא ישלחו עבורנו סמס לשעשועון האו"ם נושא
הפרסים "מדינה מתאבדת נולדה"...
הפלסטינים שונאים אותנו (ובצדק, מבחינתם) בגלל פשע שאין לנו דרך אמיתית לכפר עליו: הם
שונאים אותנו כי הקיום שלנו הוא החורבן שלהם. הפלסטינים רואים בעצמאות ישראל את הנכבה, לא
בגלל שהם שונאים את רוחמה אברהם בלילא (אדרבא, אני משוכנע שכאן אוהבים אותה הרבה
פחות...), אלא בגלל שכדי שישראל תקום, מאות אלפי פלסטינים הפכו לפליטים. לנו אין דרך לפתור
את זה מלבד התאבדות, ונכון שזה נראה מאוד הומניטארי ונאור להתאבד למען עצמאות העם
הפלסטיני בארצו, אבל אני עדיין חושב שיש אצלנו כל מיני שוחרי כיבוש שחושבים שגם לנו יש את
הזכות לחיות, והיא לא נופלת מזו של הפלסטינים...

אנחנו לא אובייקטיביים במלחמה הזו. אנחנו צד במלחמה הזו. אין כאן מלחמה בין ישיבת מרכז
הרב לבין החמא"ס, בין שדרות ומערב הנגב לבין החמא"ס, ובין אשקלון לבין החמא"ס, שכן שדרות
ומערב הנגב, ישיבת מרכז הרב, ואשקלון - זה אנחנו. הם אמנם אלה שחוטפים בשביל כולנו,
אבל אין שום סיבה בעולם שנתייחס אל מה שקורה להם, כאילו זה לא נוגע לנו. כל פגיעה בהם,
מכוונת נגדנו, ורק המזל העיוור גרם לכך שאנחנו גרים מחוץ לטווח. אם כדי לגרום לפלסטינים להבין
שלירות על יהודים זה זה דבר אסור, צריכים לההרס הרבה הרבה בתים - אז יש לבצע זאת, מבלי
לעצור לשנייה, שכן המוסר מחייב לדאוג לעניי עירך, שמשלמים מסים ומשרתים בצבא בדיוק
כמוך, וכשם שלך יש זכות לצפות ממדינתך להגן עליך, כך גם להם.
ישן 09-03-2008, 16:31
  MaRTyR MaRTyR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני חושב שכבר עברנו את השלב שבו אנחנו צריכים לחשוש מזה ש"יתמכו עוד יותר בחמא"ס"..."

כוונתי בהודעה הקודמת הייתה להראות שהסיבה שהציג אלון לא נכונה, לא טענתי חס וחלילה שאין צורך לנהוג כך. יש לנהוג כך אבל מהסיבה שאתה הצגת ולא מהתיאוריה המופרכת של אלון שגורסת שיש פלסטינים מטומטמים שיעזו להתקומם נגד החמאס...

נניח לרגע שעקב הריסת הבתים שלהם הפלסטינים מבינים שהמשך שלטון החמאס פוגע בהם. מה הלאה? נניח שהם מתקוממים ומפילים את שלטון החמאס (לא יקרה, אבל נניח לצורך התיאוריה של אלון). מה הלאה? מי ימלא את הוואקום השלטוני? פלסטינים אוהדי ישראל או אולי ארגונים מוסלמים קיצוניים? מה עם שאר הארגונים ברצועה? אשמח לתשובות מאנשים הגורסים שיש להרוס בתים כי אז הפלסטינים יבינו ששלטון החמאס בעצם פוגע בפלסטינים ויש להחליפו עקב כך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר