לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2008, 21:10
  matansha matansha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yoavmatchulsky שמתחילה ב "לפי מה שהבנתי אתה מחפש את ה..."

סבבה אני יסביר שוב!

יש לי קובץ של PHP שאני יוצר באמצעות פונקציה עד כאן הכל טוב.
אבל אני רוצה להכניס פקודות של PHP לתוך הקובץ באמצעות עוד פונקציה (זה במערכת אדמין) אבל יש לי בעיה גדולה!
אני צריך הריי לתחם את כל הקוד ובנתיים בקוד שאני רוצה להכניס תפוסים לי בו כבר :"\," ו-' וככה אני לא יכול לתחם את הקובץ שאני רוצה להכניס (אני שם אותו בתוך משתנה ואת המשתנה אני מוסיף דרף פונקציה)
מה עליי לעשות כדי להצליח ולתחם או לשים בדרך אחרת את כל הקוד ה-PHP בתוך הדף PHP שיצרתי?
אגב אני לא יכול לשים את זה בתוך תיבת טקסטאראה או טקסט רגילה כי זו מערכת אדמין ומי שעובד בה לא אמור לדעת PHPסבבה אני יסביר שוב!

יש לי קובץ של PHP שאני יוצר באמצעות פונקציה עד כאן הכל טוב.
אבל אני רוצה להכניס פקודות של PHP לתוך הקובץ באמצעות עוד פונקציה (זה במערכת אדמין) אבל יש לי בעיה גדולה!
אני צריך הריי לתחם את כל הקוד ובנתיים בקוד שאני רוצה להכניס תפוסים לי בו כבר :"\," ו-' וככה אני לא יכול לתחם את הקובץ שאני רוצה להכניס (אני שם אותו בתוך משתנה ואת המשתנה אני מוסיף דרף פונקציה)
מה עליי לעשות כדי להצליח ולתחם או לשים בדרך אחרת את כל הקוד ה-PHP בתוך הדף PHP שיצרתי?
אגב אני לא יכול לשים את זה בתוך תיבת טקסטאראה או טקסט רגילה כי זו מערכת אדמין ומי שעובד בה לא אמור לדעת PHP

הבעיה השניה שלי היא שאני רוצה לשים את הקוד של ה-PHP שלמעלה במקום מסויים בדף! (לדוגמא אחרי { או כל דבר אחר) איך אני עושה את זה?

והאם אפשר לספור כמה שורות יש לי בקובץ ולבחור שורה שמתאימה לי ובה להכניס? (מתקשר לשאלה שמעל)

הבעיה השניה שלי היא שאני רוצה לשים את הקוד של ה-PHP שלמעלה במקום מסויים בדף! (לדוגמא אחרי { או כל דבר אחר) איך אני עושה את זה?

והאם אפשר לספור כמה שורות יש לי בקובץ ולבחור שורה שמתאימה לי ובה להכניס? (מתקשר לשאלה שמעל)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר