לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2008, 17:34
  כיסוי לאוטו כיסוי לאוטו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benbenben שמתחילה ב "איך אני יכול לחזור לגדוד שלי ממזי?"

אני הייתי בדיוק במצב שלך.

סיימתי קורס מ"כים גרוע, נפלטתי למז"י נגד רצוני. שובצתי אמנם בתפקיד טוב, סרס"פ בבא"ח, מה שהשאיר אותי עדיין בחטיבה, וככה אין לי בעיה לחזור. אבל עדיין קשה לעזוב את הגדוד נגד רצונך ולעמוד מול מערכת צבאית שמחליטה "אתה לא תהיה לוחם" כי אנחנו צריכים אנשים 08 כמוך להיות מפקד שקר-כלשהו בתפקיד ג'וב כלשהו.

אז אני נשכתי שפתיים חצי שנה. ועשיתי את התפקיד שלי. ובסופו של דבר נהנתי, כי כיף לעבוד מול חיילים, סך הכל. והנה אני חוזר לגדוד השבוע אחרי 10 חודשים! (קורס מכ"ים+תפקיד).

אז מה שיש לי להציע לך, זה פשוט לנשוך שפתיים, לעשות את התפקיד שלך, בלי בעיות, בלגנים מיותרים ולעשות פרנציפים. רק לדאוג ולהבהיר למפקדים שאתה נמצא במקום בעל כורחך, ולמרות זאת אתה מתכוון לעשות את התפקיד הכי טוב שאתה יכול, והם מצידם ידאגו להחזיר אותך בסיום לגדוד.

ועוד דבר, יש לי חבר כמה מחזורים לפניי, שגם יצא למז"י שובץ בג'וב שקר כלשהו, וכשהוא סיים שיבצו אותו ישר בתור מ"כ לאימון מתקדם בבא"ח.

שיהיה בהצלחה. תהיה חזק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר