לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2008, 00:22
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
מתקני קשר (מפעיל תקשוב מבצעי)

שלום,

סיימתי לפני שבוע את הקורס "מפעיל תקשוב מבצעי", שובצתי בפיקוד מרכז, ומשם רוצים לשלוח אותי להיות במתקן קשר.
התנאים הם 8-6 - כל 8 ימים שם, 6 ימים בבית, אבל זה גם לא ככה..זה אפילו 8-5. (ובחודשיים הראשונים זה חפיפה, אז היציאות 11-3)
הדרגה היא א+ אז אני אמור לצאת עם נשק ולקבל משכורת של לוחם.

אמרתי להם שאני רוצה להיות סמב''צ, כמו אחד מהאנשים שהיו איתי שלקחו אותו לשם, אבל אין כרגע ממש תשובה, ככל הנראה שאין מה לעשות וישימו אותי באיזה מתקן קשר.

לדעתי זה ממש לא מתאים לי בגלל שאני קלסטרופובי (סעיף קה''ס), ולהתקע במקום קטן עם 1-22 אנשים באיזו בידיעה שצריך להיות שם 8 ימים ואסור לעזוב, פשוט תגרום לי לעוף משם דרך קב''ן, האופציה היחידה.
ואני גם לא טיפוס של שטח, עם כל הכבוד לזה שאני רוצה לתרום לצבא, יש לי מגבלות ולא ממש נראה לי שיהיה אכפת להם. אמרתי במפורש, לפני השיבוץ, שיהיה לי קשר במתקן קשר ואני לא רוצה את זה. יש לי אנשים מהקורס שאמרו "איזה כיף לך, גם אני היתי רוצה להיות במתקן קשר". אז מה הבעיה שלהם? אין פה צורכי צבא...

עכשיו לשאלה שלי, איך במתקני קשר?
מה התנאים (מגורים, מקלחות, ציוד, האם משעמם שם?),
ואני זקוק ליעוץ מה לעשות
היתי בין הכי טובים בקורס מבחינת החומר, אז הכל יכול להיות פתוח בפניי, אלולא ניתנה לי האופציה.

תודה

נערך לאחרונה ע"י XpHunTeR בתאריך 19-01-2008 בשעה 00:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2008, 11:27
  nadav101 nadav101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי XpHunTeR שמתחילה ב "אז זהו, שאני לא יודע... ככה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי XpHunTeR
אז זהו, שאני לא יודע...
ככה זה נראה לי: אוכל בקושי יש (ואני צימחוני (לא אוכל גם דגים), תהיה לי בעיה עם זה?), מקלחת ושירותים לא ממש נקיים, שעמום טוטאלי, תפעול מכשירי תקשוב מיושנים (שלמדנו בקורס), נמצאים רק עם אדם אחד או עוד שניים, צריך להתקע שם 8 ימים רצוף, עם נשק, ועוד באיזה חור שמסביב כפרים ערביים.

אני אישית מתכנן לבקש להיות באסף כי זה המקום הכי בטוח ולא מבצעי לדעתי...אבל מה הסיכויים שאקבל את זה...

זה כזה מבאס שעוד שבוע אני רב''ט ואני עדיין נלחם על הסדיר שלי...(היתי חצי שנה בהמתנה)
:X

אני לא מאמין שתקבל אסף, נדיר שחדשים בפלוגה מקבלים אותו.. בעל חצור ומלכישוע אתה לא תקוע עם שתי אנשים.. יש לך מש"ק אבטחה נהג רסר מטבח אבטשניקים קצין אבטחה וכו
אוכל? תאמין לי שלא תהיה לך בעיה עם זה
מקלחת ושירותים לא נקיים? בטח אם אתה חושב שיבוא לנקות אחריך תאילנדי.. אתה צריך לנקות את מה שאתה עושה וכך גם כולם עושים...
אל תהיה צעיר.. אתה לא מסתובב 8 ימים עם הנשק עליך בלי להוריד אותו.. ולא נורא אז תהיה מוקף בכפרים ערביים מה קרה זה לא כאילו אתה יורד לעשות מעצרים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר