לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2007, 13:52
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ctua שמתחילה ב "ההמלצה שלי אליך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ctua
לפי החתימה אני רואה שעכשיו אתה בטירונות אני במקומך הייתי מחכה שהיא תסתיים ורק אח"כ מוציא את האישור, ד"א כנראה גם שזו הסיבה שכרגע אתם לא מקבלים אישורים שהם לא רפואיים/דתיים. במקרה וקיבלת את האישור אז שיהיה לך ברור ש3 שנים אתה מחויב להסתובב עם הזקן וברגע שתגלח אותו תחטוף...
היה לי פעם חייל שניסה להתחכם בדיוק בשיטה הזו והוא נענש קצת יותר ממה שאנשים פירטו לך בתשובות הקודמות שלהם אז תחשוב אם זה כדאי לך.
זה לא ל3 שנים, זה תקף לשנה מהמועד בו הבקשה אושרה/הוגשה.

ולפי מה שהבנתי, ברגע שאתה מגלח את הזקן, לוקחים לך את הפטור, אתה קורעים אותו, ואתה לא רשאי לגדל זקן שוב במשך שנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2007, 15:16
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dangot שמתחילה ב "אישור זקן ?!"

בקיצור - בואו נעשה סדר בעניין! בפברואר 2007 נכנסו פקודות חדשות לענף המשטר והמשמעת והנה כמה מהן מצוטטות:

א. כללי:
1. חייל, לאחר הכשרה ראשונית, רשאי לגדל זקן מכל סיבה שהיא ובלבד שמילא אחר הצהרה כאמור בנספח ט' להוראת קבע אמ"ש שאושרה על ידי מפקד יחידתו, קצין בדרגת רב סרן, לפחות.
אם החייל התחיל בגידול הזקן והחליט לגלחו, לא יהיה רשאי לשוב ולגדל זקן, אלא בחלוף שנה מהמועד שבו אושר לו לאחרונה לגדל זקן (משרת קבע בחלוף חצי שנה)

2. חייל רשאי לגדל זקן מלא - מהפאות ועד הסנטר או זקן חלקי (צרפתי) שמתחיל מאמצע הפנים יורד עם הסנטר וכולל שפם.

3. חייל לא יהיה רשאי לנוע עם זקן שאורכו כאורך זיף בן-יומו אלא בתקופה שבה התחיל לגדל את זקנו.

4. חייל לא יהיה רשאי בשום מקרה לקצץ את זקנו לרמת זיפים.

5. חייל ישא עימו בכל עת את הטופס החתום ע"י המפקד המוסמך, עותק מהטופס יישמר ביחידתו.

6. חייל בשירות חובה אשר גידל זקן וגילחו לאחר שנה רשאי בכל עת בגידול הזקן החדשלתקופה נוספת שלא תפחת משנה ולאחר שקיבל לכך אישור ממפקדו כאמור בסעיף 5 לעיל.

7. חייל שהתגייס לצה"ל והוא מגדל זקן רשאי להמשיך בגידולו ובלבד שהזקן תואם את האמור בסעיף א' "כללי" ובתנאי שמפקד היחידה אליה הוצב החייל ממיטב (הבקו"ם בשמו הקודם) יציידו בהצהרה הרלוונטית.

חייל שחתם על הצהרה לגידול זקן וקיצץ את זקנו לרמת זיפים יטופל משמעתית.
חייל שחתם על הצהרה לגידול זקן והחליט לגלחו יהיה רשאי לגדול בשנית רק בחלוף שנה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר