לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2007, 19:02
  HBS HBS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
"נח"ל? זה קרבי בכלל?"

תשובה אופיינת לכמעט כל אדם שאני אומר לו שאני הולך לנח"ל. בהתחלה פשוט צחקתי מזה, כל אלה שחושבים שזה עדיין להקת הנח"ל וישר מבקשים ממני לשיר. אבל לאט לאט זה ממש מתחיל לעצבן אותי. למשל היום באתי לדודים שלי ואמרתי להם את זה, אז ישר תגובה ראשונית "כן נח"ל זה טוב, אבל לא קרבי כמו גבעתי גולני". עכשיו לך תסביר לאדם בן 50 שהם עושים בדיוק את אותה העבודה ואתם הפעילויות. תאמת שזה כבר הפסיק לעצבן, פשוט המודעות של האנשים כל כך נמוכה וזה פשוט מטריף תשכל. וגם תאמת, שלקח לי קצת זמן עד שהבנתי שלא בדיוק אכפת לי מה אנשים חושבים, כי אני יודע שאני הולך למקום טוב והלך לתרום הרבה. אבל פשוט התגובות האלה, כבר אין כח להתחיל להסביר מחדש מה עושים בנח"ל, ושנח"ל זה כן קרבי ולא להקה צבאית.

אני גם יודע שהרבה אין לעשות בעניין, אבל עדיין...סתם מעצבן...
בכל מקרה, כל הנחלוואים לעתיד...תנו קצת בתגובות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2007, 14:19
  misho16 misho16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.07
תגובה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "למה לא להתגאות שהוא בחטיבת..."

את האמת,לפני שהתחילה המלחמה (ולפני שהייתי מורעל) לא ידעתי שנח"ל קרבי..
אני חושב שעם הזמן יחשפו יותר לפעולות של הנח"ל (כמו עם הכתב מערוץ 2 שהתלווה לגדוד נח"ל במלחמה האחרונה),בנתיים זו באמת מכת מדינה אבל אני מקווה שזה יעבור בהקדם..
משהו לא פחות מעצבן,שמחשיבים את גולני וגבעתי לנפילי צנחנים או "פחות קרביים" מהצנחנים..
אני חושב שבקשר לזה אין כבר מה לעשות..צנחנים זה שם מפוצץ,ורק לפי השם אנשים יכולים לחשוב שזה יותר קרבי..
הרבה אנשים חושבים בכלל שצנחנים זו יחידת עילית כמו סיירת מטכ"ל וחלק חושבים שהיא אפילו חלק ממנה..
אני חושב שהפתרון היחיד לאשכול הזה הוא שכל אחד פה שייקח על עצמו להסביר "ולטפטף" לראש של אנשים שנח"ל זה בדיוק כמו גולני וגבעתי ושצנחנים לא יותר קרבי משאר חטיבות הח"יר ובטח שלא חלק מסיירת מטכ"ל או יחידת עילית או משהו כזה.. כככה אולי לאט לאט יותר אנשים ייחשפו לזה..
ישן 31-10-2007, 17:01
  Silver Shadow Silver Shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.07
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ZIGOTA שמתחילה ב "אתה מדבר על הנחל? איך אני..."

למרות שאני חושב שכל אחד צריך להתגאות במקום שהוא משרת בו ולא צריך לתת לאף אחד דין וחשבון על כמה הוא קרבי זה עדיין מעצבן נורא שחושבים שאתה איזה ג'ובניק ברגע שאתה אומר שאתה במוד"ש,אני חושב שזה לרוב בגלל חוסר פרסום מה שדי נחוץ ביחידה כמו מוד"ש...

הכי עצבן אותי זה שבאחד מהשירותרומים האחרונים הייתה תחרות שירה והיה שמה איזה מפקד מגדוד ניצן של מוד"ש ששר(וזכה בסוף) וכאשר המנחה זימן אותו לבמה הוא אמר משו כזה :"ועכשיו קבלו את X מגדוד ניצן של מוד"ש..כן כן גם הם חברה קרבים" באותו רגע הייתי המום על "כן כן תאמינו או לא" כזה...

או שבמוסף יום העצמאות האחרון לא כללו בכלל את מוד"ש ברשימה של יחידות קרביות!!(או שזה מרוב הסודיות,תקנו אותי אם מישו יודע...)

באסה אבל אני מתגאה בזה שאני הולך לשרת במודיעין שדה.

נערך לאחרונה ע"י Silver Shadow בתאריך 31-10-2007 בשעה 17:04.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר